Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 14:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Astomin  (Przeczytany 15438 razy)
fufek
« : 03-11-2007, 12:38 »

Czy znacie ten preparat?-Astomin firmy Diochi.Bioinformacyjny,wzmacniajacy i oczyszczajacy preparat roslinny.Harmonizuje przede wszystkim meridian zoladka,sledziony,trzustki i pluc.Substancje gorzkie i inne fitosubstancje ograniczaja ryzyko wystapienia cukrzycy,wrzodow zoladka,bolu glowy w okolicy czola,przykrego zapachu z ust,przekwaszenia organizmu i obrzeku sluzowki.Wspomagaja systemy obronny i limfatyczny w walce przeciw rozmnazaniu wirusow,mikrobow,bakterii,grzybic i pasozytow.Substancje gorzkie ulatwiaja wydzielanie enzymow trawiennych i zolci.Poprawiaja jakosc czynnikow ochronnych,reguluja trawienie i usuwaja wzdecia.Eliminuja slaba wole,treme i smutek.pomaga przy diecie odchudzajacej.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 03-11-2007, 13:26 »

Podobne opisy można znaleźć przy większości ziół. Warto wiedzieć, że produkcja leków ziołowych jest bardzo tania, bowiem wytwarza się je z surowców uprawianych na plantacjach, jak kartofle, zboże czy marchewkę. Jeśli leki ziołowe są podejrzanie drogie, nie znaczy to bynajmniej, że są lepsze w działaniu od tych podstawowych, ale że są droższe. Aby miały zbyt, producenci albo dystrybutorzy dorabiają im jakieś cudowne właściwości typu: naukowcy odkryli w zaznanym od tysięcy lat zielu nieznane dotychczas właściwości eliksiru piękności.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
fufek
« Odpowiedz #2 : 03-11-2007, 15:41 »

Drogi Mistrzu.Ten preparat zostal mi i mojej rodzinie polecony po kuracji na pasozyty przez drMikolajewicz-dobrego lekarza z Vega Medica w Warszawie zajmujacego sie miedzy innymi leczeniem grzybic.Jego glownym zadaniem bylo usuniecie toksyn po pasozytach i grzybach.Kupowalam go w Wega Medica w Warszawie i wcale nie byl taki drogi w porownaniu do innych polecanych na tym forum preparatow.Kosztowal tak ok.40-50 zl.,a jest na prawde dobry.Pomyslalam ze moze ktos chcialby tego sprobowac,ale gdzie mozna kupic nie wiem.Ja to nabylam kiedys w Wedze.Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 03-11-2007, 17:09 »

No właśnie o tym mówię, że należny kupować preparaty sprawdzone. Te z reguły są niedrogie i skuteczne. Natomiast nie sugerować się reklamami, bo są drogie (reklamy), a ich kosz jest wkalkulowany w cenę produktu. Najlepszym przykładem może być Alveo.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
fufek
« Odpowiedz #4 : 03-11-2007, 17:36 »

Mistrzu ja nie kieruje sie reklamami ale wychodze z zalozenia ze jezeli czegos sama nie sprawdze nigdy nie bede wiedziala z czym mam doczynienia.Generalnie jestem bardzo nieufna i mam podobne podejscie jak Mistrz do wszystkiego.Dlatego po przeczytaniu pierwszej Pana ksiazki poczulam ze jest Pan swoim czlowiekiem i obydwoje myslimy podobnie.Wiem tez ze jezeli cos sprawdzilam na wlasnej skorze i mam juz pewien poglad w danej sprawie moge to polecic innym z czystym sumieniem.Taka juz jestem i pomimo ze jest Pan czesto nieprzyjemny ja i tak bardzo Pana szanuje i dobrze rozumie.Ma Pan wielkie zaslugi Panie Jozefie.Pozdrawiam.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 03-11-2007, 17:50 »

Tu chyba wdało się niewielkie nieporozumienie. Otóż my tutaj właśnie zabiegamy o to, by polecać innym preparaty sprawdzone przez siebie, a mnie interesuje w zasadzie tylko to. I nie dbam, czy to jest reklama, czy nie. Mało mnie to obchodzi. Niech Pani przeczyta swój pierwszy post w tym temacie, a z łatwością zorientuje sie Pani, ze nie ma tam ani słowa o tum, ze sama wypróbowała ten specyfik. To pretensje do mnie są niczym nie uzasadnione, nie uważa Pani?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
fufek
« Odpowiedz #6 : 03-11-2007, 18:13 »

Panie Jozefie ja nie mam pretensji do Pana.Bo niby o co?Jezeli tak Pan to odebral to przepraszam.Pozdrawiam.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 03-11-2007, 18:27 »

No to dogadaliśmy się, z czego jestem niezmiernie rad. Bo z niektórymi to w ogóle nie można się dogadać.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
fufek
« Odpowiedz #8 : 03-11-2007, 18:56 »

Bardzo mnie to cieszy.Pozdrawiam.
Zapisane
Grzegorz
« Odpowiedz #9 : 03-11-2007, 19:22 »

Chciałbym dodać, że pani dr Mikołajewicz należy, podobnie jak A. Janus, do grona najlepszych w Polsce, uświadomionych pediatrów.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #10 : 04-11-2007, 09:06 »

Mistrzu
dlaczego w takim razie takie zioła jak paraprotex, detox są takie drogie? Ktoś na nas nieźle zarabia. Może czas rozejrzeć się za jakimiś polskimi odpowiednikami, bo nie wierzę, żę takich nie ma.

Ten Astomin kosztuje 64 zł, więc też nie jest tani.
Zapisane
fufek
« Odpowiedz #11 : 04-11-2007, 19:21 »

Dziekuje za sprostowanie co do ceny.Ja kupowalam ten preparat ok.1,5roku temu dlatego nie pamietalam dokladnej ceny poza tym zalezy pewnie od miejsca gdzie sie kupuje.Tak jak ze wszystkim.Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!