Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 22:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żadnych objawów a jednak Candida  (Przeczytany 8151 razy)
lamgrego
« : 15-11-2007, 12:18 »

Witam Serdecznie!
Szanowny Panie Doktorze.
Nie mając żadnych objawów ze strony układu pokarmowego itd.ogólnie żadnych problemów ze zdrowiem,dobre samopoczucie itd.Jednak zaczęło się od nerwicy w maju 2007r (nerwobóle,bóle i zawroty głowy ogólne rozdrażnienie,otępienie)szukając przyczyn "dziwnego samopoczucia"zrobiłem badania PCR-REAL TIME i Zdziwienie wynik pozytywny Candida Albicans.Nadmieniam,że jadłem dużo słodyczy,papierosy.Pytanie w związku z tym czy formy leczenia podane przez Pana na forum będą dostateczne aby pozbyć się grzybka?
Pozdrawiam!
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #1 : 15-11-2007, 15:16 »

Witaj lamgrego - co to jest za badanie PCR-REAL TIME - czy to jest badanie krwi smile
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 15-11-2007, 15:26 »

Cytat od: "lamgrego"
nerwobóle, bóle i zawroty głowy ogólne rozdrażnienie, otępienie
Przecież to są typowe objawy zakażenie organizmu grzybem Candida. Czego Panu jeszcze brakuje? Wolałby Pan mieć cały komplet?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
lamgrego
« Odpowiedz #3 : 15-11-2007, 16:04 »

Tak-PCR-REAL TIME są to badania krwi DNA.Oczywiście to typowe objawy grzybka.Ale dopiero tutaj,na tym forum doszedłem sam do tego co mnie tak naprawdę męczy.W związku z tym mam jeszcze jedno pytanie-od jakiej MO zacząc to znaczy jakiego oleju?Przypominam,że poza dolegliwościami ze strony ukadu nerwowoego całeżycie nie miałem żadnych dolegliwości (mam 35lat) na razie jestem 3 tydziń na ścisłej diecie polecanej przez Pana Dr.Janasa.Nie wiem czy dołączyć do tego leki typu Detox i Paraprotex+Probiotyki+Witaminy?Czyli zacząć całe leczenie według wskazań przyjętych na forum.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam
Zapisane
cru
« Odpowiedz #4 : 15-11-2007, 16:08 »

zacznij od oliwy z oliwek. ja osobiscie nie polecam leczenia sie na wlasna reke, pamietaj ze lepsze jest wrogiem dobrego i jak przesadzisz chcac jak najszybciej sie wyleczyc mozesz zrobic sobie tym krzywde.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #5 : 15-11-2007, 20:53 »

Hej - powinieneś wpierw kurację rozpocząć od MO, dopiero po półrocznej kuracji MO możesz dołączyć Detox, gdybyś go włączył teraz równoczesnie z MO oczyszczanie mogłoby być zbyt gwałtowne  :|
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!