Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 21:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grzybica stóp  (Przeczytany 14839 razy)
kwiatuszek1111
« : 15-11-2007, 20:51 »

Dobry wieczór!! Mam pytanie, gdyż znajomy ma grzybicę między palcem, czym to powienien smarować?? prosze o pilne odpisanie
Zapisane
ktos
« Odpowiedz #1 : 15-11-2007, 23:47 »

KWIATUSZEK, wymoczyc  w wodzie z sola, dodac czosnku .wyciag  czosnku na spirytusie lub glicerynie do smarowania  tez moze byc,no i tlusty krem.
Zapisane
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

« Odpowiedz #2 : 16-11-2007, 19:27 »

Tombak w książce "Uleczyć nieuleczalne" na grzybicę paznokci rąk i nóg poleca dwa zacytowane przez mnie poniżej przepisy. Może Ci się przydadzą.  Wiem od mojej znajomej, że kuracja kawą jest bardzo skuteczna i szybko przynosi pozytywne efekty, nawet, gdy zmiany grzybicze są bardzo zaawansowane.

I Przepis
Zagotować mocną kawę (nie wyrzucać fusów), poczekać, aż ostygnie i kilkakrotnie moczyć w kawie ręce lub stopy.

II przepis
1. Starannie umyć nogi i zanurzyć w occie winnym. Na noc założyć skarpetki nasączone octem winnym.
2. Utłuc w moździerzu miętę z solą. Umieścić między palcami na około godzinę. Powtórzyć zabieg kilkakrotnie, a grzybica zniknie.

Powodzenia naughty
Zapisane
Dusia53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 75
MO: 01-04-2007
Skąd: lasy lubuskie
Wiadomości: 111

« Odpowiedz #3 : 17-11-2007, 11:52 »

Alocit w większej ilości wlałam do miseczki i moczyłam nogi . Zlałam do słoika i na drugi dzień apiać od nowa . Tampon nasączyć i dać między palce . Wszystko jest w książce .
Zapisane

dusia53
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
Juddken
« Odpowiedz #4 : 31-08-2009, 09:29 »

Ja też mam od dłuższego czasu grzybicę między 2 ostatnimi palcami obu stóp. Teraz przez 2 tyg pracowałam po 11 godz. w sztalkapach(zabudowanych butach z blachą w środku) i zauważyłam że rozprzestrzeniła się na kolejne przestrzenie międzypalcowe. Co jest najskuteczniejszą metodą i jak długo i jak często trzeba ją stosować żeby minęła? Stosować jakieś maści?
Zapisane
martynus
« Odpowiedz #5 : 09-12-2009, 08:44 »

Ja stosowałam kiedyś rade Tombaka [moczenie nóg w kawie z fusami]

Spiłowałam chore części paznokcia i moczyłam w mocnej kawie. Grzyb odrasta bardzo powoli a nogi tak nie straszą wyglądem. Myślę, że przy stosowaniu MO i DP grzybica paznokci już nigdy nie wróci biggrin
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!