Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obrzęk/odrętwienie twarzy skutkiem oczyszczania Detoxem, MO?  (Przeczytany 8777 razy)
martineiain
« : 25-11-2007, 19:11 »

Od jakiegoś czasu czytam uważnie Wasze forum. O istnieniu Candida Albicans dowiedziałam się dzięki własnym poszukiwaniom. Lekarze w UK nie byli w stanie postawić diagnozy. W końcu trafiłam na stronę dr Janusa, zrobiłam test i wyszła mi Canidida Albicans wz. obfity. Od ponad miesiąca biorę Detox+ oraz od tygodnia stosuje niewielka dawkę MO. Ogólnie bardzo źle się czuje. Po rozpoczęciu MO jest jeszcze gorzej. Od 2 dni mam jakiś dziwny obrzęk na twarzy, jakby odrętwienie.
Czy uważacie, iż może to być objaw oczyszczania?
Występuje także stan podgorączkowy max 37,4C, bóle głowy, mięśni, uszu, węzłów chłonnych szyjnych, czasami duszności, totalny brak sił witalnych.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2016, 07:55 wysłane przez ArtComp » Zapisane
rybka
« Odpowiedz #1 : 25-11-2007, 20:51 »

czesc Martineiain
pije MO 8miesiecy i poczatki byly dla mnie tragiczne.Bolalo mnie doslownie wszystko,mialam tak silne zawroty glowy ze przez piec dni nie moglam wstac z lozka.Dotego dochodzily jeszcze ataki paniki,a to bylo najgorsze bo wtedy myslalam ze umieram,odstawialam wtedy MO albo zmniejszalam dawke.Takie ataki mialam co najmniej raz w tygodniu,plakalam, pilam miksture i prosilam Boga o wytrwanie i wytrwalam.Dzieki naszemu wspanialemu PANU SLONECKIEMU dochodze do zdrowia.Mikstura pomogla mi na wiele dolegliwosci. Moja rada to wytrwalosc . Twoje dolegliwosci to typowe oczyszczanie organizmu.Moze na poczatek odstaw Detox,a pij tylko MO i oczywiscie suplementy jak np.witaminy. To  cudowne forum jest naprawde skarbnica wiedzy,zagladaj tu czesto a wiele sie nauczysz i dowiesz.  Zycze wytrwalosci i glowa do gory bedzie dobrze.
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #2 : 26-11-2007, 08:34 »

Rybka ma rację. Wszystko ze spokojem. Pan Józef zaleca przyjmowanie Detoxu dopiero po 6 miesiącach stosowania MO. Stosowanie na początku równolegle dwóch metod oczyszczania może być powodem Twoich wzmożonych dolegliwości. Głowa do góry, będzie lepiej.

No i witaj na forum "uzależnionych" od MO biggrin
Zapisane
Dusia53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 75
MO: 01-04-2007
Skąd: lasy lubuskie
Wiadomości: 111

« Odpowiedz #3 : 26-11-2007, 13:56 »

Głowa do góry ,czytaj uważnie co Ci radzą ,na pewno Cię wyciągną z tego , ale powoli .
 Kup książki wtedy lepiej wszystko zrozumiesz . Bez książek to tylko połowa sukcesu , o ile będzie pomoc polegała tylko na poradach .
 Słuchaj co Pablo mówi , a raczej pisze - z Detoxem się wstrzymaj . smile
Zapisane

dusia53
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
martineiain
« Odpowiedz #4 : 26-11-2007, 17:34 »

Dziekuje Wam za odpowiedzi: Rybko, Pablo oraz Dusia53. Na razie przyjechalam do Polski aby sie leczyc. Na szczescie trafilam na strone dr Janusa a nastepnie na Wasze forum. Biore wszystko to co dr Janus zalecil mi (suplementy wit-min Olimpu, Lecytyna 1200, Bio selen+cynk, Magnezin, czosnek, probiotyki, Detox+, Denoxinal, kwas foliowy na anemie. Stosuje tez scisla diete. Bylo zle jednak po rozpoczeciu MO jeszcze gorzej. Wg wskazowek p. Doktora MO oraz Detox 3x1 mialam brac jednoczesnie. Na forum oraz w ksiazce p. Sloneckiego czytalam iz najpierw stosuje sie MO pozniej Detox. Detox+ bralam juz wczesniej przez kilka tygodni wiec kontynuowalam. Po tygodniu zaczelam pic Mo w bardzo malej dawce (nawet nie 3/4) i nastapilo duze pogorszenie.Czytam Wasze wskazowki na forum co stosowac na bole gardla, ucha etc, moze jakos mi przejdzie cokolwiek to jest. Na razie odstawilam MO na 2 dni i zmniejszylam dawke Detoxu do 1 tabletki. Temperatura ciagle jest, obrzek/odretwienie twarzy znacznie mniejsze wiec mam nadzieje ze wktorce minie.

Dziekuje za Wasze porady.

Pozdrawiam,
Zapisane
wemix
« Odpowiedz #5 : 27-11-2007, 15:04 »

martineiain też znam to uczucie powrotu do kraju z powodu choroby... ty na szczęście szybko tu trafiłaś ja po roku "umierania" dopiero. Ehhh wiem co to znaczy zostawić swoje całe ułożone życie gdzieś gdzie było mi dobrze ... Smutny

Pozdro
Zapisane
martineiain
« Odpowiedz #6 : 27-11-2007, 15:25 »

Hey wemix,

Powiem w skrocie: choruje na kandydoze od kilku lat najprawdopodobniej od liceum lub jeszcze wczesniej. Zdaniem dr Janusa od czasu kiedy tradzik sie u mnie pojawil. Bralam duzo anybiotykow na tradzik dzieki 'wspanialym' dermatologom do ktorych chodzilam. Ponad 1,5 roku temu wyjechalam sobie do UK. Podrozowalam mialam 'gap year' w koncu zamieszklam w Pln. Irlandii i sie zaczelo. Stres i zla dieta, pracowalam tam przez ostatni rok jako Technical Support(b. stresujaca praca). Mialam zaczac studia w tym roku. Przepadlo nieststy musze czekac nastepny rok do wrzesnia, mam nadzieje ze sie chociaz podlecze troche. Lekarze w UK mowili ze nic mi nie jest az sie dorobilam kandydozy ogolnoustrojowej. Sama musialam szukac wg objawow co mi jest az w koncu tu trafilam i na strone dr Janusa. Ciezko bylo tak nagle powrocic do kraju, zostawic dom i ukochanego jednak jeszcze tam wroce. Zamowilam bilet na swieta. Moze jakos bedzie chociaz jedzenie tam jest :dobani: Musze zabrac duzo ze soba biggrin

Pozdrawiam i zycze poprawy w zdrowiu oraz pozytywnego nastawienia smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!