Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 12:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niska temperatura ciała  (Przeczytany 5278 razy)
Edzia
« : 21-03-2011, 11:03 »

Witam.
Jestem tu nowa. Od stycznia tego roku pijemy w mojej rodzinie MO na bazie soku z aloesu i na razie oliwy z oliwek.
Przez ten czas wszyscy mieliśmy problemy ze zdrowiem, jakieś przeziębienia, grypę żołądkową 3 dniową.
Natomiast ja, jako jedyna z trzech osób, od stycznia miałam bardzo niska temperaturę ciała. Nigdy wcześniej to się nie zdarzało. Moja temperatura w ciągu dnia oscylowała w przedziale 35.8-36, zaś wieczorem 35,2, raz w nocy strasznie mną trzęsło i miałam wtedy 34,2. Byłam z tym u lekarza, ale powiedział, że nie zna choroby, w której objawem jest tak niska temperatura ciała. Z kolei mojego tatę zaczęła boleć wątroba, tak mocno, że wszyscy razem jakieś niecałe 2 tygodnie temu odstawiliśmy picie mikstury.
W ciągu tych 2 tygodni temperatura mego ciała się zaczęła normować, i w tej chwili mam np. 36,5, lepiej się czuję.
Moje pytanie jest takie. Czy picie MO może wpływać w ten sposób na obniżenie temperatury ciała? Dlaczego tylko u niektórych ludzi się to dzieje? Co to miałoby oznaczać?

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 21-03-2011, 12:53 wysłane przez Apollo » Zapisane
Małgoś2501
« Odpowiedz #1 : 21-03-2011, 11:37 »

Miałam tak samo na początku. W nocy budziłam się kilkakrotnie, bo mną trzęsło jak osiką pod kołdra, a jak zmierzyłam temperaturę, to miałam 34 stopnie. eek Po trzech dniach minęło i jest dobrze. Myślę, że obniżenie temperatury ciała to sposób organizmu na chorobotwórcze wirusy, tak samo jak jej podniesienie. Mnie natomiast dziwi, dlaczego było nam zimno blink, bo jak wiadomo jak się ma gorączkę, to człowiekowi zimno - a jak się ma taka niską temperaturę, to dlaczego człowiekowi jest zimno? bangin Może ja czegoś nie rozumiem. wacko

« Ostatnia zmiana: 21-03-2011, 12:55 wysłane przez Apollo » Zapisane
Edzia
« Odpowiedz #2 : 21-03-2011, 11:43 »

No właśnie, ja mam dokładnie to samo, zimne ręce, zimne nogi i wciąż zimno. Rozumiem 3-4 dni, ale u mnie to trwało ponad 2 miesiące! Trudno jest żyć z taką temperaturą
« Ostatnia zmiana: 21-03-2011, 12:55 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!