Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dieta prozdrowotna, koktajl, leczenie migdałków i miód  (Przeczytany 4207 razy)
Buntownik
« : 19-04-2011, 22:48 »

Właśnie rozpocząłem dietę prozdrowotną i podczas kolejnego studiowania materiałów na jej temat wyhaczyłem problem: miód. W głównym opisie diety w etapie I zakazane jest jego spożywanie. Z drugiej strony dobrze jest stosować koktajl błonnikowy (w jego skład już miód wchodzi).
Kolejnym dla mnie problemem jest fakt, że walczę z przerośniętymi migdałkami stosując metodę Mistrza: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=5265.0 (już widzę efekty a to 4 dzień), więc ponownie pojawia się miód.

Czy w takim razie powinienem odłożyć dietę prozdrowotną do momentu wyleczenia migdałków?
I co z miodem w koktajlu?
Czy jest może dozwolona ilość miodu przy tym odżywianiu?
« Ostatnia zmiana: 29-06-2016, 07:37 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #1 : 20-04-2011, 07:08 »

Piję koktajl od kilku miesięcy, a jeszcze ani razu nie dołożyłem do niego miodu.
Wg mnie miód ma tylko polepszyć walory smakowe przyrządzanego koktajlu.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2016, 07:37 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #2 : 20-04-2011, 08:59 »

Dokładnie jest tak jak napisał Jack.
Ja równiez nigdy nie dołożyłam do koktajlu łyżeczki miodu, a piję przynajmniej około 2 lat, no chyba,że nie potrafisz się bez słodkiego obejść.
Teraz jest świeża pokrzywa i należy skorzystać z tego dobrodziejstwa, bo nie każdy lubi z warzywami
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Iza38K
« Odpowiedz #3 : 20-04-2011, 09:52 »

Pij gorącą herbatę z miodem, bo to inhalacja jest. Przygotuj się do DP - I etap. Po odstawieniu tej herbaty z miodem, płynnie przejdziesz do DP. W sumie czas na zaczęcie DP jest znakomity. Owoce nic nie są warte, nie kuszą truskawki, maliny. Powodzenia. Nie zapomnij o MO.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!