Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 19:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy to jakiś zator?  (Przeczytany 4484 razy)
Joanna
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 20 XI 2010r
Skąd: Marki
Wiadomości: 73

« : 21-04-2011, 20:58 »

Co jakieś dwa, trzy miesiące, pojawia mi się w okolicach nadgarstka lub palca coś w rodzaju zatoru w żyle. Odczuwam ból, jakby po uderzeniu, miejsce na ręku zaczyna puchnąć (do wielkości ziarnka grochu), widać wtedy pod skórą jakby nabrzmiałą fioletową żyłę. Po paru minutach to samo ustępuje, ale potem przy dotknięciu boli. Co to może oznaczać? Czy to coś niepokojącego? Zdarzało mi się to także przed rozpoczęciem picia MO.
« Ostatnia zmiana: 21-04-2011, 21:03 wysłane przez Solan » Zapisane
Joanna
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 20 XI 2010r
Skąd: Marki
Wiadomości: 73

« Odpowiedz #1 : 22-04-2011, 13:54 »

Może Mistrz mógłby napisać coś na ten temat? Bardzo bym prosiła.
Zapisane
JohnnyW
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 11.02.2011
Skąd: Oświęcim
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #2 : 22-04-2011, 21:58 »

Coś się pojawiło i zniknęło. Zaufaj swojemu organizmowi. On wie co robi. Na tym polega różnica między pacjentem a nami, że co by się nie działo, my wiemy, że nasz organizm zawsze dąży do naprawy. Jak już zapewne wiesz z wiedzy na tym forum lub książek, tam gdzie zaczyna się remont - pojawiają się objawy. A im przeważnie towarzyszy ból, swędzenie, guzki i 100 innych rzeczy. Jak mnie zaczyna gdzieś rypać czy coś nagle wyskakuje, to się ciesze, bo wiem, że właśnie przyjechali fachowcy, żeby zrobić porządek, albo poprawić fuszerkę po jakimś konowale. Niekiedy rozkładają sobie robotę w jednym miejscu na raty i wracają co parę miesięcy. Ja ich nie poganiam, ani nie przeszkadzam. Niekiedy rzucę im parę piwek za dobrą robotę. smile Podstawą jest kontrola przy pracy. Może coś im przeszkadza? Obserwuj, sprawdzaj i eksperymentuj. Mistrz ci diagnozy nie postawi, bo ani jemu ani Tobie nic to nie da. Nazwa objawu jest potrzebna konowałom, żeby przydzielić ci farmaceutycznych-usterkowiczów do pracy. A przecież na miejscu już są specjaliści. Parafrazując jego słowa: Weź remont w swoje ręce. Ty tu jesteś kierownikiem. smile I nie ma powodów do niepokoju, bo w pracy najważniejsza jest dobra atmosfera hehe.

PS: Po MO te objawy mogą się nasilić i o to właśnie chodzi. Bez porządnego jeb...a na zdrowie nie ma co liczyć. Tak jak z infekcją i gorączką, która żeby osiągnąć zdrowotny efekt musi nam dać w kość. Ja to sobie tak tłumacze. smile
« Ostatnia zmiana: 23-04-2011, 06:10 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!