Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 06:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jadłospis i inne pytania związane z moim odżywianiem się  (Przeczytany 3588 razy)
darek
« : 28-04-2011, 13:28 »

Śniadanie jaja (5 sztuk) najczęściej gotowane, czasami z kaszą w postaci omletu oraz jajecznicy. Do tego ogórki kiszone jeśli są ugotowane. Godzinę później KB.
Obiad schab, mielone, wątroba (świńska) do tego ziemniaki gotowane w całości i surówka (najczęściej z kapusty kiszonej). Godzinę później KB.
Kolacja zupa na kościach i ewentualne mięso znajdujące się na kościach. Zupa - kości (1kg) wcześniej podgotowane, woda wraz z warzywami w garnku 5l. Po ugotowaniu warzywa wyrzucam. KB wieczorem ok 22.00 - kładę się spać 00:00 i później.

Czy powinienem to czymś urozmaicić? Nie jestem wybredny dlatego nie przeszkadza mi tak mała różnorodność, jednak nie wiem jaki to ma się do mojego zdrowia. 
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 28-04-2011, 13:40 »

Jadłospis jest jak najbardziej w porządku. Nie ma co wydziwiać. Jeśli organizm będzie miał zapotrzebowania na urozmaicenie, to z pewnością da o tym znać.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!