Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 07:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Metody nie koniecznie skuteczne!!!  (Przeczytany 57601 razy)
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« : 30-04-2011, 18:54 »

Wielu z was jest zachwyconych rezultatami stosowania metod Pana Słoneckiego. Nie wątpliwie są one pomocne ale nie dla wszystkich. Niestety każdy ma inny organizm i nie każdemu będzie służyła mikstura.
Mistrz neguje badania a ja zachęcam do ich zrobienia. Na swoim przykładzie i kilku osób, które namówiłam na stosowanie tych zasad mogę powiedzieć jak pięknie pozbyliśmy się z organizmu pewnych bardzo ważnych mikroelementów, jak tragiczne były wyniki krwi. Moja koleżanka do tej pory nie może poradzić sobie z nadmiernymi krwawieniami z dróg rodnych i nie jest to niestety przejściowe oczyszczanie. Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że problem naczyniowy zaostrzył się , dlaczego? dlatego bo aloes u mnie akurat wywoływał reakcję uczuleniową i zwiększał ten problem.
Dla osób, które mają słabe trawienie surówki zwłaszcza kiszona kapusta nie jest wybawieniem a pogrążaniem problemu.
Dla wszystkich, którzy chcą wiedzie na temat odżywiania:
- wieprzowina to najgorsze mięso jakie może być, najbardziej naszpikowane hormonami co negatywnie wpływa na wątrobę;
- surówki w naszym klimacie wyziębiają organizm, podobnie jak surowe owoce, zielona herbata;
- warzywa powinno się jeść pieczone lub gotowane wtedy są lekkostrawne i nie wyziębiają organizmu;
- mięso też powinno być gotowane lub pieczone w folii z dodatkiem przypraw, w żadnym przypadku smażone!!!
- do picia powinniśmy używać przegotowanej ciepłej wody lub herbat owocowych ale nie na bazie czarnej herbaty;
- śmietana też nie jest najlepsza, z nabiału powinno się spożywać tylko masło;
- śniadanie powinno składać się ze zboża ugotowanego na wodzie z dodatkiem pestek słonecznika, dyni czy suszonych owoców.
Takie odżywianie powinny stosować osoby , które mają jakieś dolegliwości. Zdrowy organizm poradzi sobie ze strawieniem innych pokarmów.
Apeluję do wszystkich by przemyśleli jeszcze raz czy nie warto zrobić jednak badania i przekonać się czy na pewno te metody pomagają a nie szkodzą.
Tak naprawdę sposób odżywiania powinien być dobrany do stanu organizmu czyli do tego czy jest wychłodzony czy przegrzany. Dla gorącego organizmu surówki są zbawieniem a dla wychłodzonego zabójstwem.
Wiem, że ten post zaraz zostanie skasowany ale mam nadzieję, że przynajmniej ktoś zdąży go przeczytać.
Dla zainteresowanych podaję swojego maila: agnieruchomosci@wp.pl

Pisząc posty na forum Biosłone proszę dbać nie tylko o zaniedbaną stronę merytoryczną, ale też o poprawność językową. W tytule wątku jest błąd ortograficzny. Nie poprawiłem błędu w tytule postu, ani też błędów w treści postu. Niech autorka wstydzi się za poziom swoich wypowiedzi. / Heniek
« Ostatnia zmiana: 01-05-2011, 00:38 wysłane przez Heniek » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1 : 30-04-2011, 19:14 »

Bardzo konkretny i merytoryczny post. Na pewno nie usuną.
 A jakie badania polecasz? Szczególnie mnie interesuje głowa.
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #2 : 30-04-2011, 19:22 »

Nie wiem czy to miał być dowcip z Twojej strony. Ale radzę przerzucić się na to odżywianie to się przekonasz, ze na głowę też działa.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #3 : 30-04-2011, 20:15 »

Więc jeśli przerzucę się na to odżywianie to badania nie będą potrzebne?
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #4 : 30-04-2011, 20:18 »

Owszem będą dla sprawdzenia poprawy zdrowia.
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #5 : 30-04-2011, 20:32 »

Musisz zrozumieć Scorupiona, zawsze dogryza tym co mają inne zdanie, różne od nurtu Biosłone.
Mnie generalnie post się podoba, Od miesiąca nie piję MO, a koktajl raz w tygodniu. Samopoczucie polepszyło mi się znacznie. Nadal jednak zamierzam eksperymentować i nie wykluczam powrotu do MO w najbliższym czasie.
« Ostatnia zmiana: 30-04-2011, 20:56 wysłane przez Gościsław » Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #6 : 30-04-2011, 20:38 »

Bardzo mądrze podchodzisz do sprawy. Należy sprawdzać czy coś pomaga czy nie obserwując reakcje organizmu na dany czynnik. I nie powinno się wszystkich objawów przyjmować za oznakę oczyszczania. Jeśli będziesz zainteresowany wymianą informacji mój e-mail znasz.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #7 : 30-04-2011, 20:43 »

Musisz zrozumieć Scorupiona, zawsze dogryza tym co mają inne zdanie.

Inne zdanie od czego albo kogo?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #8 : 30-04-2011, 20:46 »

Owszem będą dla sprawdzenia poprawy zdrowia.

Rozumiem. Ale nadal nie wiem jakiego rodzaju badania.
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #9 : 30-04-2011, 20:48 »

Nawet te najbardziej typowe: morfologia z rozmazem, wapń, magnez, żelazo, witamina B12, ferrytyna, TSH, FT3, FT4 i wiele innych specjalistycznych odnośnie konkretnego schorzenia, które uczestnicy tego forum starają się zwalczyć za pomocą stosowanych polecanych tu metod.
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #10 : 30-04-2011, 21:00 »

Nie chce mi się nawet komentować tego co napisałaś. Jedno Ci powiem. Stek bzdur. Najbardziej się uśmiałam tym śniadaniem. Już siebie widzę, jak "syta" kroczę do pracy, polegajacej na mierzeniu od piwnic po strych każdej ściany, okna czy drzwi. Już siebie widzę, jak po tak pożywnym śniadaniu siedzę  i projektuję (wysiłek intelektualny).
Weszłaś na forum jako pacjent i chyba z niego wyjdziesz z taką samą etykietką. Szukasz zbawienia wszędzie i jak tak dalej pójdzie, nigdzie go nie znajdziesz, bo brak Ci wiedzy, wiary i konsekwencji. Wybacz. Nie mam czasu na badania.
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #11 : 30-04-2011, 21:03 »

Izo, mam pracę podobną do Twojej, która wymaga i wysiłku fizycznego i intelektualnego i akurat takie śniadanie jest tym czego organizm potrzebuje rano. Poczytaj z czego czerpie się energię. Nie zamierzam akurat Ciebie do niczego przekonywać bo mam wyrobione zdanie na Twój temat ale może zanim coś skrytykujesz spróbuj chociaż przez kilka dni zastosować. Życzę Ci dalszych sukcesów na forum i w zdrowiu.
Zapisane
zapasowy99
« Odpowiedz #12 : 30-04-2011, 21:08 »

Tutaj się wyznaję metodę "lepiej nie wiedzieć". Jest mikstura, koktajle, parówki na głowę i to załatwia sprawę. Tylko jak jeden z drugim wyłoży się nogami do przodu to wtedy będzie płacz. Scorupion, nieraz widziałem jak śmiałeś się z optymalnych i krytykowałeś tą dietę, i ogólnie, ten kierunek. A te forum to co innego może? Inna tematyka, ale sposób działania podobny. Wasz Mistrz myśli, że złapał Pana Boga za nogi i reszta tak samo. To wszystko do czasu. W sumie nie żałuję, że znalazłem to miejsce, bo wiele się nauczyłem i poznałem prawdę o indoktrynacji medycznej. Ale jeśli ktoś się zagłębi w klimat forum i ma trochę oleju w głowie to dostrzeże, że coś tutaj jest nie tak. Sekta to może za mocne słowo, ale coś w ten deseń. Wasz Mistrz myśli, że ma monopol na nieomylność. Jak wyżej, pisałem, do czasu. Pozdrawiam kumatych.

Ps: Wiem, że mój post zostanie usunięty i mogę nawet dostać bana, mam to w szerokim i głębokim poważaniu.

Zapasowy poprosił o usunięcie konta. Zgodnie z życzeniem zostało usunięte. /Heniek
« Ostatnia zmiana: 01-05-2011, 00:40 wysłane przez Heniek » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #13 : 30-04-2011, 21:12 »

Dziękuję za życzenia. Nie zastosuję Twoich rad, bo moje zdrowie jest doskonałe. Uwielbiam codzienną jajecznicę ze szczypiorem i nie zamierzam tego zmieniać na gluten GMO pryskany Roundup`em.
Obawiam się, że ten gluten tylko zaszkodzi Twoim pękającym naczynkom. To jest jednak Twoje życie i Ty ponosisz za nie odpowiedzialność. Amen.

PS. Zapasowy. Jestem wolnym człowiekiem i nie należę do żadnej sekty.
Tutaj się wyznaję metodę "lepiej nie wiedzieć". Jest mikstura, koktajle, parówki na głowę i to załatwia sprawę.
Jak Ty tylko tyle zrozumiałeś z wiedzy Biosłone, to ja Tobie serdecznie współczuję. No ale ja widocznie niekumata jestem.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #14 : 30-04-2011, 21:13 »

Super, akcja się rozwija. Czy wymienione przez ciebie badania wskażą przegrzanie lub wychłodzenie mojego organizmu?
Oczywiście zdanie na temat Izy masz jak najlepsze?
Zapisane
zapasowy99
« Odpowiedz #15 : 30-04-2011, 21:15 »

Niech Pani piję dalej miksturę, śmiało. Medycyna ludziom pierze mózgi, ale tutaj jest podobnie. Na szczęście poza medycyną i Biosłone, są inne alternatywy.
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #16 : 30-04-2011, 21:19 »

Jakie mam zdanie na temat Izy to moja sprawa, ewentualnie mogę się nim podzielić tylko z Izą.
Badania tak wskażą na przegrzanie lub wyziębienie chociażby zapalenie pęcherza moczowego to wynik gorąca.
Izo, nie chcesz nie próbuj. I wierz mi, że nie w każdym zbożu jest gluten , chociaż kasza jaglana czy  quinoa go nie zawierają.
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #17 : 30-04-2011, 21:19 »

Dlaczego Ty mnie chłopcze usiłujesz obrazić? Nie uda Ci się to. Jestem na to za dorosła. Masz wolną wolę, możesz robić co Ci się podoba, tylko dlaczego awantury na tym forum?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #18 : 30-04-2011, 21:22 »

Cytat
W sumie nie żałuję, że znalazłem to miejsce, bo wiele się nauczyłem i poznałem prawdę o indoktrynacji medycznej.

Oooo, nie tylko medycznej, mistrzowskiej także. W sumie podwójnie cenne doświadczenie.


Cytat
Tylko jak jeden z drugim wyłoży się nogami do przodu to wtedy będzie płacz.

Wcześniej czy później, kumaci również.
Zapisane
zapasowy99
« Odpowiedz #19 : 30-04-2011, 21:23 »

Nigdzie Pani nie obraziłem, nawet nie mam zamiaru. To żadne awantury, tylko szczera prawda. Jak ktoś tego nie potrafi dostrzec no to trudno. Oby kiedyś nie było za późno. Adios.

Pan Skorupion jak zwykle poraża humorem.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!