Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 00:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak działają firmy farmaceutyczne?  (Przeczytany 10402 razy)
rufin7
« : 10-05-2011, 12:43 »

Jestem stałym użytkownikiem forum od 2 lat, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Natknąłem się dzisiaj na filmik Shana Ellisona na temat produkcji leków psychiatrycznych. Cennie punktuje zarzuty dla modelu biznesowego, który jest przyjęty wśród firm farmaceutycznych. Polecam. Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=rVostO9Kz08&feature=player_embedded

Pozdrawiam
Zapisane
Calisia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 07.04.2010
Wiadomości: 115

« Odpowiedz #1 : 10-05-2011, 18:36 »

http://www.youtube.com/watch?v=rVostO9Kz08&feature=player_embedded

Ludzie zaczynają dostrzegać i mówić o wielkim oszustwie farmacji (i po części medycyny).

Jeżeli ktoś ma konto, może wykopać dodatkowo ten link:
http://www.wykop.pl/link/734435/o-produkcji-lekow-psychiatrycznych-mowi-chemik-shane-ellison/
Zapisane
Zbyszeik
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.12.2005
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #2 : 10-05-2011, 20:42 »

Po wypowiedzi tego chemika widać, że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę czym są lekarstwa i już nie boją się mówić o tym. Sądzę, że to rypnie szybciej niż przypuszczamy.

Przed przecinkiem nie robimy spacji. // Solan
« Ostatnia zmiana: 11-05-2011, 10:34 wysłane przez Solan » Zapisane

Natura sama, jeśli jej pozwolisz, usunie chorobę. To właśnie nasza niecierpliwość i zmartwienie psują wszystko. I niemal wszyscy umierają przez lekarstwa, a nie przez choroby.  - Moliere;Chory z urojenia
Iza38K
« Odpowiedz #3 : 11-05-2011, 07:48 »

Cytat
Po wypowiedzi tego chemika widać , że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę czym są lekarstwa
Ja mam wręcz przeciwne obserwacje. Nawet tu na forum :-).
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #4 : 11-05-2011, 07:55 »

Przyznam, że ja też. Wokół sami pacjenci. I to niereformowalni.  confused Czasem ręce opadają, a jak najedziesz za mocno na lekarzy i farmację? Patrzą jak na czubka.  
« Ostatnia zmiana: 11-05-2011, 10:34 wysłane przez Solan » Zapisane
rufin7
« Odpowiedz #5 : 11-05-2011, 11:30 »

Ludzie, więcej wiary w ludzi. Ludziom trzeba dać czas i zostawić drzwi zamknięte, ale nie zakluczone. Krok po kroczku i świat będzie się zmieniał na lepsze. Powyższa wypowiedź przed kamerą byłego pracownika firmy farmaceutycznej daje nadzieję na pozytywne zmiany. Nie od razu Kraków zbudowano.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 11-05-2011, 14:53 »

Cytat
Po wypowiedzi tego chemika widać , że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę czym są lekarstwa
Ja mam wręcz przeciwne obserwacje. Nawet tu na forum :-).
Trafiłaś w dziesiątkę.

Przyznam, że ja też. Wokół sami pacjenci. I to niereformowalni.  confused Czasem ręce opadają, a jak najedziesz za mocno na lekarzy i farmację? Patrzą jak na czubka. 
Najlepszym tego przykładem są początki forum, kiedy przykładnie (jak na pacjenta przystało) stosowano się do zaleceń pewnego dochtora, a posty Mistrza długo, długo były niezauważalne.

Później forum "łewolułowało" do porad z zakresu tak zwanego matkowania tym bidulkom, biduleńkom. Porady ciągnęły się bez końca a pytań było jeszcze więcej. Wątki były długie... Tyle że bidulek po dwóch latach tkwił w miejscu.

Ło matko, to były czasy.

Za to łojciec nas leje ile wlezie i mówi: "Weź się w garść Ty mięczaku". Niektórzy jednak skórę mają grubą.

 
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #7 : 11-05-2011, 20:50 »

Przemysł farmaceutyczny, lekarze uzależnili ludzi od siebie. Wyjście z nałogu nie jest takie proste.

Miałam kiedyś ciekawą rozmowę, moja rozmówczyni zgadzała się ze mną, że lekarstwa nie leczą, a kaleczą, generalnie, że zasady Biosłone mają sens.

Puenta rozmowy była jednak powalająca. Usłyszałam, ty masz rację, ale żeby mi to jeszcze jakiś lekarz powiedział  .
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #8 : 21-08-2012, 20:29 »

Gigant farmaceutyczny skazany za łapówkarstwo:
- http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/21/gigant-farmaceutyczny-pfizer-skazany-na-grzywne-za-lapowkarstwo-wobec-urzednikow-we-wschodniej-europie-i-w-chinach/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!