Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 23:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moja droga do zdrowia.  (Przeczytany 4807 razy)
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« : 11-05-2011, 15:17 »

Witam wszystkich serdecznie. Piję MO od 15-03-2007 i przechodziłem już różne grypy i inne ciekawostki, które wskazywały na to, że jestem na dobrej drodze. Od mniej więcej miesiąca doświadczam czegoś zupełnie nowego, czego wcześniej nie odczuwałem. Bardzo źle sypiam w nocy, mam dziwne, delikatne (amplituda) drgawki mięśni, kołatanie serca (po kuracji slow-magiem przeszło ale drgawki pozostały), dziwne stany lękowe (szczególnie w nocy), natłok myśli niezbyt pozytywnych, luźne stolce 3-4 razy na dobę (szczególnie nad ranem), raz na kilkanaście dni stolec jest idealny, spora utrata wagi z 93 do 85-86 kg co przy wzroście 193 cm nie wygląda najlepiej (typ budowy wysportowany, ale jeszcze trochę to będę wyglądać jak Bruce Lee msn-wink. Zauważyłem też pobolewanie wątroby i kręgosłupa (choć już dawno o tym problemie zapomniałem dzięki MO). Czytam uważnie forum i pasuje mi to do reakcji Herxheimera. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, czy w takim przypadku ocet jabłkowy i picie większej ilości płynów mogłyby pomóc w przetrwaniu tego? Dołączyłem już do koktajli ostropest plamisty i na wszelki wypadek wyeliminowałem z diety gluten, choć nigdy nie miałem z nim problemów (albo o nich nie wiedziałem).
Dodam, że dzięki MO pozbyłem się wielu dolegliwości, a w szczególności problemów z kręgosłupem. Zauważyłem też ostatnio, że liczne pieprzyki i brodawki bledną i zmniejszają się. Bardzo powoli to przebiega ale kiedy mniej więcej miesiąc temu zaczęły mi się te nowe dla mnie objawy oczyszczania, zauważyłem, że dwie spore brodawki znacznie się zmniejszyły w bardzo krótkim czasie.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Iza38K
« Odpowiedz #1 : 11-05-2011, 19:25 »

Odstaw MO, zrób ocet i poeksperymentuj z nim jako zamiennikiem cytryny. Będziesz sam miał wtedy doświadczenie. W razie konieczności powtórz kurację Slow - Magiem. Wygląda na to, że organizm uwalnia toksyny i wątroba nie wyrabia. Daj sobie czas.
Ja pozbyłam się stanu lękowego dzisiaj. Skopałam działkę i zapewne zaraz usnę jak niemowlę. Poza tym dzięki pracy fizycznej na świeżym powietrzu, poczułam taki przypływ energii i optymizmu, że hej!
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #2 : 11-05-2011, 20:02 »

dzięki pracy fizycznej na świeżym powietrzu, poczułam taki przypływ energii i optymizmu, że hej!
I pomyśleć, że miliony ludzi tyra, by urządzić sobie świat na guziczki, i leczyć depresję.
Gdzie sens, gdzie logika  naughty.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!