Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 19:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Popuszczanie stolca  (Przeczytany 4264 razy)
Grażka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 8.10.2010: córka 10 lat od 26.10.2010; syn 7 lat od 30.10.2010
Wiadomości: 32

« : 24-05-2011, 19:06 »

Rzecz dotyczy mojej 11-letniej córki. Pierwsze nasze wdrożenie MO miało miejsce kilka lat temu. W bardzo krótkim czasie zaczęła popuszczać stolec brudząc majtki. Wówczas przestałam jej podawać MO a zaczęłam wędrówki po gastrologach, psychologach itp. ze skutkiem zerowym. Po czasie uspokoił się jej organizm. Ale że dążąc do doskonałości zaczęłam wizyty u homeopaty i po podaniu jej vernicadisu efekt był ten sam. Teraz wiem, że to było oczyszczanie.
Stan obecny - podaję jej MO od października 2010 r. (moje wpisy na forum sprzed podawania MO z października dot. odrobacznia i w efekcie wylądowania w szpitalu). Od pewnego czasu mamy powtórkę z rozrywki. Tylko, że teraz już jest ona dosyć duża więc i treść, którą wydala w ten sposób jest duża. Majtki od razu do wyrzucenia.
Przeglądałam forum i nie widziałam podobnych przypadków tak więc zaczynam się trochę niepokoić. Dlaczego to jest bezwiedne? Dlaczego tak dużo? Gdybym czytała o takim przypadku byłabym spokojna, a tak trochę się boję.
Faktem jest, że trudno wdrożyć DP z uwagi na jej stare nawyki to raz a dwa życzliwe babcie i stołówkę szkolną. KB, mea culpa, sporadycznie bo pluje nasionami i wypija dosłownie parę łyków. No cóż, trudny i uparty przypadek. Ja niestety nie mam fizycznie możliwości dopilnowania jej bo wyjeżdżam do pracy już po 5-tej rano i wracam przed 18-tą. Taki los współczesnej kobiety.
Pomijam fakt, że jest to problem dla takiej dorastającej dziewczynki. Jak wspomniałam robi to bezwiednie a niestety odór jest straszny. Stąd moje pytanie czy u Waszych dzieci też coś takiego miało miejsce?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!