Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 01:31 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Wp³yw Candidy na wzrost  (Przeczytany 5568 razy)
Robert17
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie pijê
Wiedza:
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 96

« : 26-05-2011, 15:01 »

Chcia³bym dowiedzieæ siê, czy grzyb Candida mo¿e mieæ wp³yw na spowolnienie/zatrzymanie wzrostu u dzieci i m³odzie¿y?
Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 04.04.2010 zakoñczenie stosowania 13.01.2013
Sk±d: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 205

« Odpowiedz #1 : 26-05-2011, 22:17 »

Na spowolnienie wzrostu ma wp³yw wiele czynników. Grzyb Candida jest ju¿ skutkiem zaawansowanego procesu.
http://www.bioslone.pl/node/357
« Ostatnia zmiana: 26-05-2011, 22:20 wys³ane przez Earthwindsun » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzko¶ci.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Robert17
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie pijê
Wiedza:
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 96

« Odpowiedz #2 : 16-06-2011, 19:45 »

Mam taki problem, od d³u¿szego czasu, tj. oko³o 2,5 roku w ogóle nie rosnê i praktycznie w ogóle nie zwiêksza mi siê masa cia³a. Prawdopodobnie na kandydozê zachorowa³em przez mojego kochanego lekarza rodzinnego, który mnie za m³odu faszerowa³ antybiotykami, nie wiedz±c, co tak naprawdê mi jest. Oko³o pó³tora roku temu stosowa³em dietê podobn± do diety Mistrza, ale nie by³o w niej mowy o ¿adnej miksturze. Przez pó³ roku nie jad³em wcale chleba pszennego (¿ytni by³ zalecany przez pani± doktor, do której je¼dzi³em), nie pi³em mleka, na które wysz³o, ¿e mam uczulenie, nie jad³em s³odyczy, ale owoce by³y zalecane przez pani± doktor. Grzybem zainteresowa³em siê, szukaj±c w internecie przyczyn mojej niestrawno¶ci wielu produktów, która moim zdaniem spowodowa³a ten zastój. Czy je¶li wyleczê siê z dro¿d¿aka, to bêdê mia³ jeszcze szanse na dobicie do wzrostu przepisanego mi w genach? Ca³y czas mam 171cm, a my¶lê, ¿e przepisane w genach mam wiêcej, gdy¿ moi rodzice do niskich nie nale¿±.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2011, 07:32 wys³ane przez Apollo » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #3 : 19-06-2011, 16:03 »

Z moich obserwacji wynika, ¿e osoby maj±ce grzybice systemowe, zw³aszcza dzieci, s± ni¿sze od swoich rówie¶ników i s³abo rosn±. Ja na przyk³ad by³em ni¿szy o g³owê od swoich kolegów w szkole. Poza tym dzieci te najczê¶ciej maj± jakie¶ wady postawy lub skrzywienia krêgos³upa.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2011, 17:21 wys³ane przez Apollo » Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 04.04.2010 zakoñczenie stosowania 13.01.2013
Sk±d: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 205

« Odpowiedz #4 : 21-06-2011, 11:15 »

Cytat
Czy je¶li wyleczê siê z dro¿d¿aka...
http://bioslone.pl/node/357
Cytat z zamieszczonego powy¿ej linka:
"Naturalnym ¶rodowiskiem dro¿d¿aków Candida albicans jest ludzkie jelito grube, a tak¿e wielu zwierz±t, gdzie ¿yj± jako komensalne dro¿d¿e. W normalnych warunkach ilo¶æ dro¿d¿y Candida albicans jest znikoma (nieprzekraczaj±ca jednego procenta wszystkich drobnoustrojów jelita grubego), tote¿ nie ka¿da próbka ka³u mo¿e potwierdziæ ich obecno¶æ w naszym jelicie grubym."

Zapewne chodzi³o ci o dro¿d¿ycê jelita grubego, a nie o samego dro¿d¿aka, którego wystêpowanie w jelicie grubym jest naturalne.
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 17:59 wys³ane przez Solan » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzko¶ci.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Robert17
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie pijê
Wiedza:
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 96

« Odpowiedz #5 : 21-06-2011, 17:52 »

no tak, o to mi chodzi³o i prosi³bym o odpowiedzi na moje pytania a nie o czepianie siê s³ówek

A ja siê doczepiê Twojej pisowni - zdania zaczynamy du¿± liter±, koñczymy kropk±, natomiast przed "a" stawiamy przecinek, chyba ¿e jest to porównanie. // Solan
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 17:58 wys³ane przez Solan » Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 04.04.2010 zakoñczenie stosowania 13.01.2013
Sk±d: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 205

« Odpowiedz #6 : 21-06-2011, 22:18 »

Cytat
prosi³bym o odpowiedzi na moje pytania
Odpowiedzi na twoje pytania, odszukaj sam. Na tym polega twój proces zdrowienia: na zrozumieniu w³asnego organizmu i w³a¶ciwym postêpowaniu wobec siebiie. Dlatego zamieszczam link ze sprawdzon± wiedz±, któr± sam stosujê. Wcze¶niej ja sam (jak by³em chory) dosta³em link do Bios³one i czyta³em, czyta³em, czyta³em. Zastosowa³em z bardzo dobrym skutkiem. Z t± intencj± odpisujê tobie po raz kolejny. Twoja wypowied¼ odno¶nie dro¿d¿aka ¶wiadczy³a o braku rozeznania i podes³a³em ci dlatego link. Metoda Bios³one jest wypracowana i skuteczna, ale trzeba j± zastosowaæ ze zrozumieniem, na jakie ciê staæ. Starasz siê dla w³asnego zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2011, 15:07 wys³ane przez Apollo » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzko¶ci.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!