Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Artykuły portalu Bioslone  (Przeczytany 6030 razy)
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« : 31-05-2011, 19:50 »

Nagrywam sobie artykuły portalu Bioslone w plikach mp3. Myślę jednak, że nie jednemu użytkownikowi forum przydałby się taki materiał, stąd moje pytanie, czy mogę coś takiego udostępnić?

http://chomikuj.pl/fabularasa

Są tam artykuły w postaci pliku txt, zdjęcie oraz pliki mp3 nagrane przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania, które oprócz wielu niedociągnięć bardzo ułatwia życie osobom, które nie mają czasu czytać, ale za to mogą sobie posłuchać. smile 

Katalog jest chroniony hasłem, ponieważ nie wiem czy mogę coś takiego udostępnić. Próbowałem to wysłać na priv, ale najwyraźniej wiadomości nie docierają, jak również nie widzę ich w folderze wysłane.

Proszę o ewentualny kontakt komu mogę wysłać hasło, aby było można zapoznać się z tym o czym staram się tu donieść. msn-wink
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #1 : 01-06-2011, 15:36 »

Odsłuchiwaliśmy. Audycje nie nadają się do upublicznienia. Nie chcemy narazić ruchu Biosłone na śmieszność.

Za kilka, kilkanaście dni ruszy www.radiobioslone.pl dostępne w sieci dla każdego, nie tylko dla użytkowników forum. Kto będzie chciał, kliknie i będzie słuchał o zdrowiu. Będziesz mógł ściągnąć audycję z archiwum w celach niekomercyjnych, dla rodziny, dla znajomych, czy dla użytkowników forum, proszę bardzo. W celach komercyjnych audycje będą do sprzedania, ale na naszych warunkach.
« Ostatnia zmiana: 01-06-2011, 17:14 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #2 : 01-06-2011, 19:16 »

Już się cieszę na to radio, ale słyszałam , że ma być czasopismo o zdrowiu, czy to prawda ? .
Zapisane
JohnnyW
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 11.02.2011
Skąd: Oświęcim
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #3 : 02-06-2011, 00:34 »

Było kiedyś na forum o czasopiśmie, ale ucichło. Dobrze, że będzie archiwum audycji , o którym wspomniał machos. Będe je nagrywał na płyte i katował nimi ludzi, z którymi jeżdże do pracy. Szatański plan.

Czy będzie możliwość dzwonienia przez Skype na antene radio podczas audycji?
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #4 : 02-06-2011, 00:44 »

Było kiedyś na forum o czasopiśmie, ale ucichło.
Było...

Będe je nagrywał na płyte i katował nimi ludzi, z którymi jeżdże do pracy. Szatański plan.
Katuj szatanie.

Czy będzie możliwość dzwonienia przez Skype na antene radio podczas audycji?
Najpierw trzeba wystartować.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!