Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: V ZLOT 23-28.08.2011  (Przeczytany 23818 razy)
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« : 17-06-2011, 18:45 »

Po wielu otrzymanych głosach niezadowolenia z formy oraz organizacji ostatnich zlotów postanowiliśmy odejść od dotychczasowej formuły organizacyjnej. Od tego roku nasze zloty będą miały formę spotkań spontanicznycyh, bez zorganizowanego planu dnia, bez meldowania kto kiedy przyjedzie i kiedy wyjedzie, bez informacji kto czym przyjedzie i z kim przyjedzie. Wybieramy miejsce i termin, ogłaszamy na forum i każdy kto ma ochotę rezerwuje sobie na własną rękę pobyt i na własną rękę przyjeżdża.

W tym roku spotykamy się w dniach 23-28 sierpnia nad rzeką Wartą w gminie Burzenin (okolice Sieradza). Kadra forum będzie przebywać w gospodarstwie agroturystycznym w Jarocicach:

Katarzyna i Grzegorz Gorzuch
98-260 Burzenin, Waszkowskie 1c
Telefon: 601 37 00 07
mail: grze_gorz(at)op.pl

I tu też będziemy zapewne spędzać najwięcej czasu, z ogniskami, kociołkami czy pieczeniem barana włącznie. Wszystkie osoby chętne na wspólne spotkanie zapraszamy. Jeżeli w tym samym gospodarstwie będą jeszcze wolne pokoje to proszę sobie rezerwować, jeżeli nie, to trzeba szukać noclegów gdzieś w okolicy. W "naszym" gospodarstwie jest mnóstwo miejsca na namioty, więc jak ktoś ma ochotę na taką formę noclegów, to nie ma najmniejszego problemu, łazienki są dostępne, wyżywienie też się znajdzie.

UWAGA! Zlot jest przede wszystkim formą wypoczynku, dla wszystkich, dla Mistrza również. Dlatego też osoby, które wzorem poprzednich lat mają ochotę przyjechać tylko w celu odbycia jakiegoś zabiegu u Mistrza, mogą zostać w domu. Mistrz nie będzie przyjmować pacjentów.
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #1 : 17-06-2011, 20:53 »

Brzmi zachęcająco. Chyba się wybiorę.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #2 : 18-06-2011, 09:56 »

... jeżeli nie, to trzeba szukać noclegów gdzieś w okolicy.

Jeżeli nie, to dobrym rozwiązaniem jest komnata ekologiczna (bardziej naturalna od samej natury). Klimatyzacja gratis. biggrin

Zapisane

Margo
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #3 : 21-06-2011, 17:29 »

Od tego roku nasze zloty będą miały formę spotkań spontanicznycyh, bez zorganizowanego planu dnia, bez meldowania kto kiedy przyjedzie i kiedy wyjedzie, bez informacji kto czym przyjedzie i z kim przyjedzie.

Heh, nawet nie wiedziałam, że ominął mnie taki reżim. Jak na koloniach smile.
Zapisane

W jedną drogę szli razem i człowiek, i zdrowie
Kasia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 04.08.2006r
Skąd: Burzenin
Wiadomości: 177

« Odpowiedz #4 : 28-06-2011, 23:06 »

Żeby nie było, że bezczynnie siedzimy, my ciagle ćwiczymy
Kiełbaska jeszcze nie zlotowa, ale trening czyni mistrza  msn-wink








« Ostatnia zmiana: 29-06-2011, 06:45 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #5 : 29-06-2011, 08:39 »

Zlot zapowiada się smakowicie smile
Zapisane

Kasia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 04.08.2006r
Skąd: Burzenin
Wiadomości: 177

« Odpowiedz #6 : 29-06-2011, 12:29 »

I żeby wszystko było zgodne z ideą Biosłone równoważymy mięsko warzywami smile








Uwaga tylko dla widzów powyżej 18go roku życia ..... coś do popicia smile

« Ostatnia zmiana: 29-06-2011, 12:40 wysłane przez Rysiek » Zapisane
piem
« Odpowiedz #7 : 29-06-2011, 17:00 »

To wyżej własnej roboty?msn-wink
Zapisane
Margo
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #8 : 29-06-2011, 19:19 »

Zostałam uwiedziona. Miałam wpaść na dwa, trzy dni, ale po tych zdjęciach, rozmowie z przemiłymi gospodarzami i poznaniu atrakcyjnego cennika... nie mogę się doczekać sierpnia smile.
Zapisane

W jedną drogę szli razem i człowiek, i zdrowie
Kasia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 04.08.2006r
Skąd: Burzenin
Wiadomości: 177

« Odpowiedz #9 : 29-06-2011, 21:45 »

Miło nam to wszystko słyszeć, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, bo jest to nasz debiut. Debiut jeśli chodzi o agroturystykę, bo kiełbasę, szynkę czy inne wyroby robimy dla siebie już od dwóch lat, bez używania chemii, a główne dodatki to sól, pieprz i zioła. Staramy się zaopatrywać w mięso jak najlepszej jakości, ze świnek żywionych naturalnymi paszami, jajka od szczęśliwych kur, a warzywa z własnego ogródka.
Po latach życia w mieście, złej diecie, kilogramach zjedzonych tabletek nadszedł czas na opamiętanie. Dzięki Panu Józefowi i Jego idei i przy Jego pomocy, powoli dochodzimy do zdrowia. Stosujemy się do Jego zasad zdrowego odżywiania i widząc świetne rezultaty, chętnie się nimi podzielimy z osobami, które nas odwiedzą.
Wszystkie wyroby, zarówno te wędliniarskie, jak i te pozostałe np. procentowe, są przez nas własnoręcznie robione.
« Ostatnia zmiana: 23-07-2011, 08:56 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Kasia-83
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 07.06.2008
Skąd: Bielefeld
Wiadomości: 24

« Odpowiedz #10 : 22-07-2011, 22:38 »

Kasia, jak patrzę na te Wasze przysmaki, to dostaję ślinotoku! Żałuję, że mnie takie pyszności ominą.
Zapisane
Joker
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17-11-2005
Wiadomości: 436

« Odpowiedz #11 : 16-08-2011, 12:46 »

Będę jechał na zlot z Zamościa przez Kraśnik, Kielce, Piotrków bądź przez Lublin, Radom, Piotrków. Jeśli ktoś byłby zainteresowany -> PW.
Zapisane
Kasia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 04.08.2006r
Skąd: Burzenin
Wiadomości: 177

« Odpowiedz #12 : 19-08-2011, 23:40 »

Kilka fotek dla miłośników leśnego runa, które rozlazło się po lasach biggrin







A tu coś dla zlotowiczów, przekąski już gotowe thumbup





« Ostatnia zmiana: 20-08-2011, 06:28 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #13 : 22-08-2011, 15:13 »

Zdrowe jedzenie, zdrowe powietrze, fajni ludzie, spokój, sama natura, wypoczynek jaki trzeba.  Jutro wyjeżdżam smile
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #14 : 25-08-2011, 18:21 »

Zdjęcia boczku, kociołka, klimatu wokół domu i w domu, można podciągnąć pod znęcanie się dla osób, które pracują i nie mogły przyjechać. Boli mnie brzuch - czy to objaw po MO, czy zazdrość?
« Ostatnia zmiana: 29-08-2011, 12:31 wysłane przez Apollo » Zapisane
Balbina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2.11.2008
Skąd: Kraków
Wiadomości: 116

« Odpowiedz #15 : 25-08-2011, 20:40 »

Pozdrowienia dla wszystkich "Zlotowiczów". My w tym roku niestety nie mamy szans na urlop w tym okresie:( A w mojej nowej pracy właśnie końcówka sierpnia jest krytycznym momentem! Czyżby udało się odratować kociołek po ostatnim przypaleniu czy to nowy egzemplarz biggrin 
Zapisane

"Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy" – Hipokrates
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #16 : 28-08-2011, 17:56 »

Widać na forum, że Władza wróciła- prosimy o relację oraz o parę zdjęć.
Zapisane
Kasia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 04.08.2006r
Skąd: Burzenin
Wiadomości: 177

« Odpowiedz #17 : 29-08-2011, 17:08 »

Witamy wszystkich, nikt nie chce zacząć … no to ktoś musi smile.
Chcieliśmy gorąco podziękować Wszystkim uczestnikom zlotu, było naprawdę cudownie, mimo pracy były to nasze najwspanialej spędzone chwile wśród wspaniałych ludzi, nie będę wymieniać wszystkich, bo wszyscy byli wspaniali. Robiliśmy co mogliśmy, aby wszyscy byli zadowoleni, mamy nadzieję, że choć trochę się to nam udało, a ogromną nobilitacją było nadanie naszemu obiektowi nazwy „Oaza Biosłone”.
Może w szczególności pozwolę sobie podziękować Panu Józefowi za ciekawe i pouczające rozmowy. Mimo, że forum prowadzi twardą ręką, w realu jest człowiekiem miłym, ciepłym, uśmiechniętym i co tu dużo gadać zawsze skorym do pomocy, jeszcze raz dziękujemy smile.
Może Rysio wrzuci kilka fotek to i my się odważymy smile.
Zapisane
Margo
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #18 : 29-08-2011, 17:56 »

A mama mówiła "Nie jedź. To sekta!" biggrin.  Niezmiernie miło było poznać was wszystkich w realu. Kasiu, Grzesiu, jesteście fantastycznymi ludźmi i wspaniałymi gospodarzami. Pyszne i zdrowe jedzenie, wygodne spanie i piękne otoczenie to już sporo. A jak dodać jeszcze darmowe karnety na kąpiele leczniczej Widawce , wino, którego procentów nie sposób ustalić i przewozy gratis, to już w ogóle kręci się w głowie. Sprostalibyście nawet tym najbardziej kapryśnym uczestnikom zlotu  thumbup. Zakochałam się w "Oazie Biosłone" i zamierzam ją odwiedzać, by śledzić jak się rozwija msn-wink.
Zapisane

W jedną drogę szli razem i człowiek, i zdrowie
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #19 : 29-08-2011, 18:23 »

Już dziękowałam gospodarzom osobiście, ale muszę jeszcze tutaj napisać. To był mój najlepszy urlop od dawien dawna. Wreszcie wypoczęłam. Normalne jedzenie według zasad B., przepyszne domowe wino, które obudziło nieco diabła biggrin, fantastyczna pogoda i świetni! ludzie. Wspaniała okolica, pola, łąki, lasy, zające zaglądające do nas z rana, kolorowe stonogi i pola kukurydzy dookoła. Warunki noclegowe wręcz królewskie. Też się zakochałam. Gospodarzom dziękujemy za gościnę a w szczególności za przewodnictwo po terenach i za każdą Latte biggrin. Niesamowita atmosfera, ciężko było opuszczać to miejsce smile.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!