Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 09:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Reakcje po kąpieli z dodatkiem oleju  (Przeczytany 3870 razy)
Klejnot Nilu
« : 30-06-2011, 18:30 »

W trakcie kąpieli z dodatkiem oleju na skórze pojawia mi się specyficzny nalot. Po zdjęciu go z ciała ma szarawy kolor. Do tego usunięcie go z niej samą gąbką, nawet bardzo szorstką nie daje efektu.
Zastanawia mnie, czy to typowa reakcja, czy może objaw zablokowanej drogi oczyszczania? Lacky pisał (nie potrafię znaleźć teraz tego wątku), że u niektórych osób całość oczyszczania odbywa się poprzez wydalanie kałem i ustami, że te osoby nie odczuwają efektów oczyszczania. Sugerował, że udrożnienie kanałów zewnętrznych poprzez wypocenie mogłoby pomóc.
U mnie właśnie tak to wygląda - MO stosuję już jakiś czas, do tej pory brak efektów oczyszczania. Jedynie obfity nalot na języku. Jak się nad tym zastanowię, to nigdy nie miałem nawet najmniejszych wyprysków itp. na skórze. Wiem, że Mistrz nie poleca PMO, jako pośpieszania organizmu, ale może jest jakiś mniej inwazyjny sposób na skuteczne udrożnienie tych dróg zewnętrznych?
Zapisane
Margo
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #1 : 30-06-2011, 19:06 »

Ten nalot to twoja złuszczona skóra. To też objaw oczyszczania. Nie przejmuj się tym i nie używaj chemii do mycia, a szybko minie. Powinieneś cieszyć się z tego, że oczyszczanie u ciebie nie odbywa się przez skórę w postaci wyprysków, czy swędzących pokrzywek. Organizm musi się sporo napracować, by tą drogą wydalić toksyny, gdy inne drogi ma zablokowane. Moim zdaniem nie kombinuj smile
« Ostatnia zmiana: 30-06-2011, 19:07 wysłane przez Margo » Zapisane

W jedną drogę szli razem i człowiek, i zdrowie
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!