Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 14:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Proszę o pomoc, problem dość poważny (układ pokarmowy).  (Przeczytany 3793 razy)
piem
« : 11-07-2011, 13:33 »

MO piję od listopada. Dietę prozdrowotną wdrażałem kilka razy, ale kończyłem po około dwóch tygodniach, gdyż stawałem się strasznie osłabiony, a pracuję bardzo ciężko fizycznie. Generalnie jadałem okej, tłuste mięsa, kapustę kiszoną, warzywa, jaja i koktajle. Było ok, ale od pewnego czasu zacząłem się źle czuć. Bóle żołądka po pokarmach, które dawniej nie szkodziły, szczególnie po tłustym oraz po koktajlach. Ogólnie te pokarmy, które wymieniłem, na samą myśl o nich wywołują u mnie mdłości i obrzydzenie. Kumulacja problemów miała miejsce wczoraj. Obudziłem się rano, jak pijany. Poszedłem spać dalej i spałem do wieczora. Zjadłem jajka na miękko z waflami ryżowymi i znów wskoczyłem do wozu. Dziś rano obudziłem się z apetytem, więc zjadłem tłustą jajecznicę. Około godziny po tej jajecznicy zaczął się horror. Mianowicie, co kilka-kilkanaście minut gonię do WC i leci ze mnie żółty płyn o zapachu jaj. Ohyda jednym słowem mówiąc. Wszystko mnie boli, leżę z laptopem w łóżku. Czuję, jakbym miał zaraz zasłabnąć. O czym mogą świadczyć w/w objawy? Jestem załamany. Wiem, że to forum dla zdrowych i o zdrowiu, ale może i dla chorego znajdą się jacyś ludzie dobrej woli, którzy pomogą?
« Ostatnia zmiana: 11-07-2011, 17:08 wysłane przez Apollo » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1 : 11-07-2011, 15:01 »

Odstaw MO.
Zapisane
piem
« Odpowiedz #2 : 11-07-2011, 17:47 »

To wiadomo, odstawiam na jakiś czas. Nie wiem, jak z dietą. Nie mam wcale ochoty na mięso, jaja i inne tłuste rzeczy. Trochę mi się polepszyło, więc raczę się kleikiem ryżowym. Czy dobrym wyjściem będzie dieta lekkostrawna? Wszak, z tego co czytałem, inaczej należy postępować w zdrowiu, a inaczej w chorobie. Ja do zdrowych z pewnością nie należę.
« Ostatnia zmiana: 12-07-2011, 17:56 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!