Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 14:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ból mięśni/stawów spowodowany zmianą pogody/ciśnienia  (Przeczytany 4195 razy)
clover123
« : 20-08-2011, 08:51 »

Mam pewien problem, który ciągnie się już trochę. Jakieś 2 lata temu miałam kotuzje stopy, bolała mnie bardzo długo, kulałam, ból promieniował na całą nogę. Starałam się już oszczędzać, w końcu przestała boleć.

Potem zauważyłam, że przeważnie wieczorem znów zaczyna boleć mnie ta sama, cała noga. Ból nie jest jakiś straszliwie neznośny, ale bardzo często nie mogę zasnąć, mogę wiele godzin przekręcać się z boku na bok. Jedynym wyjściem, jakie udało mi się wymyśleć, to brać tabletkę przeciwbólową (Nurofen Forte) - pomaga. Zauważyłam również, że noga boli mnie wtedy gdy zaczyna się deszczowa pogoda, pewnie to przez zmianę ciśnienia, lub może po prostu wtedy, gdy następuje znaczna zmiana w pogodzie (ciśnienie się znacząco zmienia).

Czy mogę w jakiś sposób zaradzić na ten problem? Oczywiście chodzi mi o zasypianie, gdy boli mnie noga, w dzień to nie jest jakiś wielki problem, a nie uśmiecha mi się do końca życia, za każdym razem żeby zasnąć, brać tabletkę, a mam 19 lat.

Bardzo proszę o pomoc, rady. Czy da się cokolwiek zrobić?
« Ostatnia zmiana: 20-08-2011, 10:39 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!