Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 10:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Guzy przy aorcie brzusznej  (Przeczytany 6457 razy)
piotrzebrowskii@o2.pl
« : 23-08-2011, 17:01 »

Mam na imię Piotr i dzisiaj zarejestrowałem się na forum, gdyż szukam pomocy dla mojej 71 letniej mamy. Sam od 2009 piję miksturę i regularnie koktajle. U mamy wykryto guza przy aorcie brzusznej o wielkości ok. 8cm i drugiego, nieco niżej, mniejszego. Lekarz powiedział, że jest za duży na wycięcie. Z tego poniżej występują jakieś nacieki. Badania krwi i innych narządów są dobre, tak bynajmniej powiedzieli lekarze. W czwartek mama ma mieć pobrany wycinek, gdyż nie potrafią powiedzieć, co to jest za guz. Mama zdecydowała się na pobranie próbki. Czy w takim przypadku jest możliwa jakakolwiek dieta lub sposób odżywiania, który dałby nam nadzieję? Smutny. Mama od około miesiąca pije koktajle na bazie siemienia z ostropestem i pestkami dyni. Mieszkam pod Warszawą. Czy oprócz pomocy, jaką chciałbym uzyskać na forum, są osoby z okolic Warszawy, z którymi można się spotkać w celu pomocy? Po prostu brak mi sił.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 09:07 wysłane przez Apollo » Zapisane
piotrzebrowskii@o2.pl
« Odpowiedz #1 : 23-08-2011, 20:08 »

Jeżeli post umieściłem w nieodpowiednim miejscu, proszę o zrozumienie i umieszczenie go tam, gdzie powinien się znaleźć.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 09:06 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!