Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 08:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Woskowina  (Przeczytany 6201 razy)
Livia
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: lipiec 2008
Wiadomości: 100

« : 02-10-2011, 21:29 »

Wiem, że woskowina pełni rolę ochronną w uchu. Spotkałam się już z tym, że niektórzy nie mają jej wcale - co chyba nie jest dobrym objawem. Od jakiegoś czasu mój syn ma mnóstwo woskowiny, ciemniejszej niż zwykle, bardziej płynnej. Zastanawiam się co to może oznaczać. Jakiś czas temu zrobiliśmy przerwę w piciu mikstury, bo miał gwałtowne objawy, ale cały czas jest na diecie bezglutenowej plus zdrowe odżywianie. Oprócz dużej ilości woskowiny zauważyłam też bardziej nasilony łupież, nieprzyjemny zapach skóry głowy też nie zniknął. Ale jest trochę lepiej ze skórą, po kilku miesiącach zagoiły się rany na nogach, pilnuję go żeby nie rozdrapywał tego co się pojawia. Rozumiem, że organizm sam sobie poradzi, teraz przeszedł przeziębienie, dwa dni gorączki, tydzień kataru, bez leków, lekarzy. Kiedyś takie przeziębienia ciągnęły się tygodniami. Nie wiem tylko kiedy wkroczyć z powrotem z MO, nie chcę za bardzo poganiać organizmu, ale... jakoś pewniej czułam się kiedy pił:-)Takie przedłużone oczyszczanie całego organizmu to właściwie zaczęło mu się po 1,5 roku picia MO, podobno wiele osób tak właśnie ma więc chyba wszystko idzie w dobrym kierunku?
Zapisane
MarekS
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 07.08.2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #1 : 05-10-2011, 12:07 »

W dobrym. Tak ma być. Jak Cię tak bardzo niepokoją objawy oczyszczania to możesz zmniejszyć dawkę MO np. o połowę, a po jakimś czasie systematycznie zwiększać. Po miesiącu 0,6 ml (na komponent), po dwóch 0,7 ml. itd, aż do osiągnięcia pełnej dawki.
« Ostatnia zmiana: 05-10-2011, 12:10 wysłane przez MarekS » Zapisane
Livia
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: lipiec 2008
Wiadomości: 100

« Odpowiedz #2 : 06-10-2011, 15:19 »

Problem w tym, że on nie pije teraz MO, bo powodowało to nasilenie objawów. Nie wiem, kiedy znowu zacząć mu ją podawać, bo musi jakoś funkcjonować, chodzić do szkoły itp. Czekałam, bo chciałam, żeby objawy oczyszczania trochę się wyciszyły.
Zapisane
MarekS
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 07.08.2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #3 : 06-10-2011, 17:31 »

No właśnie dlatego zmniejsz mu o połowę i patrz co się dzieje. Zacząć od jutra.
W czasie gorączki powinien leżeć i wtedy można przerwać na jakiś czas podawanie MO.
Piszesz, że pije już od 1,5 roku. Widać właśnie przyszła pora. Ja bym się specjalnie nie przejmował i dał mu się oczyścić. Zdrowie najważniejsze.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!