Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:23 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Niski poziom bia³ych krwinek  (Przeczytany 5589 razy)
antonina
« : 03-10-2011, 14:46 »

Czy mo¿liwe jest, by w wyniku oczyszczania siê organizmu obni¿y³ siê poziom bia³ych krwinek? Norma jest od 4 tys., a ja mam niespe³na 3 tys.; na ogól ilo¶æ bia³ych krwinek waha siê u mnie od 3.5 do 4.5 tys. Ale tak ma³o ich jeszcze nie mia³am. W rodzinie by³ przypadek bia³aczki.

Dodatkowo, w lipcu na wakacjach w Chorwacji spad³am ze schodów; rozwali³am ³okieæ; na pogotowiu orzeczono, ¿e rana nie jest zbyt g³êboka i ¿e nie trzeba szyæ; co¶ mi jednak ¶wita³o ¿e z ko¶ci± na tym ³okciu jest co¶ nie tak. ¬le zro¶niêty odprysk? Jako¶ to zaniedba³am.

Od wczoraj czujê pod skór± co¶ miêkkiego i w ogóle ³okieæ jest lekko spuchniêty;
raczej nie boli;

Co to jest? Trochê siê martwiê.
Zapisane
Kuku³ka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 10.01.2012
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 36

« Odpowiedz #1 : 22-11-2013, 15:02 »

U mojej siostrzenicy wyszło, że ma niski poziom białych krwinek 1,9 tys. Boję się o nią bardzo. Ma niecałe 4 latka, wyszczepiona, a jej jedzenie to chleb, makarony, słodycze, dużo cytrusów, czasem przepchną jakieś warzywo. Niestety, jak na razie jej rodzice nie słuchali mnie w niczym, ani na temat szczepień, ani na temat żywienia.
« Ostatnia zmiana: 22-11-2013, 15:17 wys³ane przez Ania‬ » Zapisane
Poulet
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 05.03.2010
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #2 : 22-11-2013, 18:16 »

I co tutaj pomóc? Je¿eli rodzice nie zrozumiej± na czym tak naprawdê polega zdrowie, to na nic siê to wszystko zda. Potrzebna jest wiedza, poleæ im forum i ksi±¿ki.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!