Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 08:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kwaśny-sraśny  (Przeczytany 75898 razy)
Milosz1984
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.11.2011
Wiadomości: 85

« : 06-10-2011, 20:18 »

Mam pytanie do Pana Słoneckiego chyba, że ktoś inny potrafi to wyjaśnić także proszę o odpowiedzi.

W miksturze Pana Sloneckiego jest sok z cytryny, ktory podnosi PH (odkwasza). Rozwoj kandydozy jest intensywniejszy w srodowisku zasadowym niz kwasnym. Przy Ph=4.5 kandyda przestaje sie namnazac.
Wniosek jest taki MO nie wstrzymuje rozwoju kandydy wbrew teoretycznym zalozeniom jej twórcy.
Oczywiście nie podważam działania Mo tylko chcę uzyskać odpowiedź na te fakty.
Tutaj jest objaśnienie:
http://www.medlinks.ru/article.php?sid=32100
Proszę wrzucić do tłumacza google lub innego i przetłumaczyć na Polski bo to Rosyjska strona.
   Proszę o konkretne odpowiedzi w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: 06-10-2011, 20:27 wysłane przez Milosz1984 » Zapisane
Mariuszek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.05.2008
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #1 : 06-10-2011, 21:39 »

Cytat
zadaniem Mikstury oczyszczającej jest wygojenie i oczyszczenie przewodu pokarmowego – nic ponadto.

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura

Zapisane
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #2 : 07-10-2011, 11:36 »

Jak bliskość wyborów do sejmu i senatu zmienia nam orientację, dawniej cytowaliśmy badaczy amerykańskich, w bliskości zaś wyborów do sejmu i senatu, cytujemy badaczy rosyjskich.
Czyli bliższa ciału koszula ?
Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Milosz1984
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.11.2011
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #3 : 08-10-2011, 05:52 »

Jakiś czas temu wyczytałem już nie pamiętam gdzie czy tutaj czy na innym forum ze MO ma tez zadanie w zwalczaniu Kandydozy więc cytryna i link który został podany na rosyjskiej stronie temu zaprzeczał bo chciałem tylko komentarzy i wyjaśnień. Skoro są jakieś wątpliwości warto je wyjaśniać w sposób inteligentny, zrozumiały dlatego a nie jakieś filozofie jak post wyżej bo Rosyjskie badania są jedne z najbardziej wiarygodnych, bardziej niż nasz Polskie.
  Zadam więc konkretne pytania i proszę o konkretne odpowiedzi:
 Czy Mo ma zwalczać kandydozę bo jeśli tak to jest konkretny przykład ,ktory podalem , ktory temu przeczy.
 Czy  MO wyleczylo kogoś juz z dolegliwosci jakiegokolwiek typu i poprawilo po jakims konkretnym czasie samopoczucie?
 Na wszystkie pytanai prosze odpowiedzi.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #4 : 08-10-2011, 06:45 »


 Na wszystkie pytanai prosze odpowiedzi.

A możesz odpowiedzieć co napisałeś w tym zdaniu?
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #5 : 08-10-2011, 08:48 »


 Na wszystkie pytanai prosze odpowiedzi.
Na wszystkie pytania odpowiedzi już są, tylko trzeba sobie poszukać, zamiast liczyć na to, że znajdzie się frajer, który zrobi to za Ciebie.
Zapisane

Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #6 : 08-10-2011, 10:38 »

Proszę o konkretne odpowiedzi w tym temacie.

Domagasz się szczegółowych wyjaśnień a sam podałeś linka w języku obcym i nawet nie zrobiłeś sobie trudu aby zacytować coś co świadczy o tym co twierdzisz.
Zapisane
Ciekawy_Świata
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: IX-2010
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #7 : 08-10-2011, 12:19 »

Witaj.
Poczytaj troszkę forum zanim zadasz pytanie. Samym Ph grzybki się nie najedzą ....
Te co pływają swobodnie w jelitach i wyłapują cukier muszą konkurować z innymi z tysiąca bakterii (utrudni im to koktajl błonnikowy i właściwe odżywianie). A te co wrosły w błonę jelit załatwi powoli mikstura (a w zasadzie organizm sam się naprawi z pomocą mikstury).
Ph ma tu się do całości jak dzwonek do zająca ....
« Ostatnia zmiana: 08-10-2011, 12:26 wysłane przez Ciekawy_Świata » Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #8 : 08-10-2011, 12:57 »

Skoro są jakieś wątpliwości warto je wyjaśniać w sposób inteligentny, zrozumiały

Miłosz. Czy Ty uważasz, że Twoje posty są inteligentne, zrozumiałe?
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Milosz1984
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.11.2011
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #9 : 08-10-2011, 16:55 »

Cytat z Rosyjskiej strony, którą można przetłumaczyć np przez tłumacz Google:
 ,,Sok z cytryny,  podnosi PH (odkwasza). Rozwój kandydozy jest intensywniejszy w środowisku zasadowym niż kwaśnym. Przy Ph=4.5 kandydoza przestaje się namnażać".
  Wniosek jest taki MO nie wstrzymuje rozwoju kandydozy jak można stwierdzić po przeczytaniu tego cytatu a tym bardziej przeczytaniu całego artykułu, jednak ten cytat wystarczająco wystarcza.
Do wszystkich fanatyków MO: ja nie neguje działania MO. Sam nawet zamierzam w końcu ją zacząć stosować w celu oczyszczenia organizmu po poprzednich apitoksynoterapiach jakie miałem w swoim życiu a także po złym odżywianiu jednak teraz piję sok noni i nie mam wiedzy na ten temat czy nie będzie się to ze sobą ,,gryzło"  np MO osłabi działanie Noni lub Noni działanie MO , ale tego jeszcze nie wiem więc jeśli nie ma co do tego przeciwwskazań by stosować przy MO np Noni to dajcie znać:).
A odnośnie mojego ,,zarzutu" to chciałem tylko przedstawić fakt, który obala opinie, że MO zwalcza Kandydozę jak widzę na forum np w temacie kandydoza, gdzie polecane jest MO a mój, cytat z Rosyjskiego forum ma temu zaprzeczyć. Chyba, że 10ml soku z cytryny 10 ml soku z cytryny to jest zbyt mała dawka by podnosić Ph, ale tego do końca nie wiem i liczę, że ktoś to może mi wytłumaczy i na podstawie swojego doświadczenia odniesie się  konkretnie do tego posta.
 
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #10 : 08-10-2011, 17:14 »

pH śliny to "około 6,5-6,8". Czy twoim zdaniem u zdrowego człowieka jama ustna normalnie przeżarta jest grzybem?
« Ostatnia zmiana: 08-10-2011, 17:22 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #11 : 08-10-2011, 17:18 »

MO nie zwalcza kandydozy. MO nie jest lekiem. Jeśli przeczytałeś na forum coś innego, to zacytuj, proszę.
Zapisane

Stamar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 6.02.2013
Wiadomości: 148

« Odpowiedz #12 : 08-10-2011, 18:12 »

Milosz1984, dostałeś odpowiedź na swoje pytanie od Mariuszka na samym początku, więc czego nie rozumiesz? Może wytłumaczę bardziej łopatologicznie. Jak to przytoczył Mariuszek

Cytat
Cytat
zadaniem Mikstury oczyszczającej jest wygojenie i oczyszczenie przewodu pokarmowego – nic ponadto.

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura

Wniosek jest prosty. MO tylko i wyłącznie "naprawia" przewód pokarmowy. Cała reszta, włącznie z pozbyciem się candidy, należy już do organizmu. Tylko tyle i aż tyle.
« Ostatnia zmiana: 08-10-2011, 18:14 wysłane przez Stamar » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #13 : 08-10-2011, 18:27 »

Cytat
jednak teraz piję sok noni
Też piłem a jakże, ponadto paraprotex tej samej firmy oraz kilka innych suplementów.
Potem otwarłem szeroko oczy i też kosz na śmieci - wyleciało tych dobroci na łączną sumę 1000zł.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Milosz1984
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.11.2011
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #14 : 11-10-2011, 22:02 »

Spokodam sugerujesz, że Noni nie działa? Jak długo piłeś Noni? Ja zaczynam dopiero, ale moja mam i narzeczona piją noni już  3 miesiąc i już sobie chwalą,że efekty są widoczne w poprawie samopoczucia. By stwierdzić czy Noni działa trzeba pić minimum 3 miesiące bo to nie jest lek, który działa od razu tylko produkt naturalny. Tak samo piję dziennie z rana od 2 miesięcy taką miksturę:
Na 200ml wody dodaję 4 łyżeczki pyłku kwiatowego , sok z połowy cytryny i/lub łyżka/dwie octu jabłkowego, do tego łyżeczka imbiru. Przygotowuje to wieczorem a wypijam rano, tak samo przygotowuje rano i wypijam wieczorem także piję taką miksturę 2 X dziennie. Pyłku kwiatowego dawka lecznicza to 30-40 gram a właśnie spożywam tak 40 gram. Efekt stosowania odczuwa się po około miesiącu, ale jest wyraźne wzmocnienie organizmu poprzez dostarczanie białka, aminokwasów a także witamin z pyłku a także octu jabłkowego, który wzmacnia i oczyszcza także cytryna nie jest konieczna jednak może być dodatkowo. Tak samo polecam Kozieradkę. Nie będę się o niej rozpisywał bo w Google na hasło ,,kozieradka właściwości" nie jednego jej dobroczynne działanie zachęci. A także bakteriofagi czyli ,,dobre" wirusy atakujące bakterie wyrządzające szkody w organizmie człowieka. Bakteriofagi dodaje się do przetworów mlecznych w marketach by produkty były pozbawione bakterii np by w mleku czy jogurcie nie było salmonelli - bakteriofagi załatwiają sprawę. W formie naturalnej są dostępne przede wszystkim w mięsie podczas procesu gnilnego mięsa w organizmie.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #15 : 12-10-2011, 06:57 »

Cytat
Spokodam sugerujesz, że Noni nie działa?
Czy Twoje kłopoty zdrowotne są wynikiem braku noni w organiźmie?

Piłem cztery miesiące i lepiej się poczułem, ale zrozumiałem że to całkowicie sztuczny stan, dlatego przestałem oszukiwać swój organizm - tutaj taki stan nazywamy tapetą zdrowia. Bo jest to nakładanie na zmurszałą ścianę nowej tapety, co daje fajny efekt ale nie na długo, bo objawy wracają wkrótce ze zdwojoną siłą.

Polecam Ci cykl artykułów o przyczynie chorób:
http://www.bioslone.pl/przyczyna-chorob
« Ostatnia zmiana: 12-10-2011, 07:02 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
brajan30
« Odpowiedz #16 : 12-10-2011, 08:18 »

Spokodam sugerujesz, że Noni nie działa? Jak długo piłeś Noni? Ja zaczynam dopiero, ale moja mam i narzeczona piją noni już  3 miesiąc i już sobie chwalą,że efekty są widoczne w poprawie samopoczucia.
A co będzie jak przestaną pić ten sok? Wtedy organizm ujawni swą prawdziwą kondycję. Nawet jeżeli ktoś jest tak bogaty żeby całe życie pił ten sok, to i tak prędzej czy później organizm upomni się o swoje. Miłosz Ty chyba nie rozumiesz idei MO i Biosłone, analogicznie do tego soku, możesz iść do lekarza, on Ci zapisze jakieś leki przeciwgrzybiczne, które zabiją u Ciebie grzybicę i co z tego? do końca życia będziesz takie leki przyjmował? jak je odstawisz to znowu przerost grzybicy da znać o sobie, dlatego że nie została usunięta przyczyna a tylko skutek.
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #17 : 12-10-2011, 18:56 »

Milosz1984 wpisz w wyszukiwarkę na Portalu wiedzy o zdrowiu "sulplementy", poczytaj i będziesz wiedział dlaczego jesteśmy przeciwni suplementom. Poniżej krótki fragment.
http://www.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/dlaczego-suplementy-diety-sa-szkodliwe
"Łatanie dziur w zdrowiu
Przykład z witaminą C w maskowaniu objawów chorobowych, bez usunięcia ich przyczyny, można odnieść do wszystkich modnych obecnie tzw. naturalnych suplementów diety. Ich działanie nie ma nic wspólnego ani z profilaktyką zdrowotną, ani ze zdrowiem w ogóle. Jest to działanie stricte medyczne, a więc nastawione na robienie biznesu na ludzkiej niewiedzy przy pomocy fałszywych informacji. Przede wszystkim fałszywe jest nazywanie leków, czyli substancji wywierających aktywny wpływ na funkcjonowanie organizmu... suplementami, czyli dodatkami diety. To doprawdy szczyt bezczelności, gdy do „suplementu diety” dołączona jest ulotka z długą listą chorób, które ten specyfik... leczy, ale lekiem on nie jest, tylko... takim sobie dodatkiem; przyprawą do posiłku."
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #18 : 13-10-2011, 12:29 »

Tutaj za bardzo nie  ma sensu raczej pisać i tłumaczyć. Jeżeli ktoś nie rozumie na czym polega powrót do zdrowia to musi najpierw solidnie przestudiować materiały polecane na stronie głównej. Poza tym nikt za nikogo nie weźmie zdrowia we własne ręce. I to już jest podstawowy warunek do jakiejkolwiek dyskusji. Jeżeli Milosz1984 uważa że lepiej dla niego będzie jak obniży swoje pH to jego sprawa.

Mogę tylko jeszcze pomocniczo dodać że samo MO nie leczy grzybicy czy tam innych schorzeń. MO ma swoje konkretne zadanie, a równie ważne jeżeli nie ważniejsze jest odżywianie. 
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #19 : 13-10-2011, 13:05 »

Milosz, ty się nie obrażaj na nas. Jeśli chcesz naprawdę być zdrowy, to nas posłuchaj, bo mamy już doświadczenie. Nie popieramy tych metod bez powodu. One działają. Twój organizm ma być zdrowy i silny bez soku noni, ziół czy innych suplementów.

Ale my na początku tez nie wierzyliśmy i nie rozumieliśmy.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!