Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nerki - stan zapalny  (Przeczytany 61379 razy)
Michal_one
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 13.01.2012
Skąd: Częstochowa
Wiadomości: 168

« Odpowiedz #60 : 12-03-2018, 16:31 »

Nie wiem, czy to dobry wątek, ale mam pytanie odnośnie ropnia na nerce. Ktoś z mojej rodziny trafił do szpitala i stwierdzono u tej osoby ropień. Zastosowano antybiotyki i teraz jest okres oczekiwania co dalej, ale powiedziano, że w najgorszym przypadku może być potrzeba usunięcia tej nerki. Ta osoba nie praktykowała naszych metod, ale zastanawiam się, czy zioła na drogi moczowe byłyby pomocne w tej sprawie, czy coś innego?
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #61 : 12-03-2018, 16:39 »

W takim stanie, to chyba prędzej wizyta u Bioenergoterapeuty najlepiej u Mistrza w Strzelcach Opolskich niż zioła. Zioła to bardziej powolne działanie a w takim stanie trzeba zadziałać trochę mocniej i bardziej punktowo. Oczywiście zawsze coś da, ale ja bym nie spoczął tylko na ziołach.
Zapisane
Taptapu
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22.07.2017
Wiadomości: 24

« Odpowiedz #62 : 08-12-2018, 13:15 »

Witam, córka 10 lat ma prawdopodobnie jakiś stan zapalny nerki. Parę tygodni temu był problem z pęcherzem, sam 'przeszedł'. Byla przeziębiona, a potem od 2 dni stan podgoraczkowy, bol pleców na wysokości właśnie nerek, bardziej po jednej stronie. Wstręt do mięsa,  ogólnie apetyt tylko na kwaśne.
Trudno mi ocenić jej stan bo nie mam doświadczenia w tej materii. Jest trochę osłabiona ale kontaktowa i w miarę aktywna. Wydaje mi się że skóra bardziej żółta. Czym ją potraktować?

Czy żurawina suszona z paczki spełni jakieś zadanie? Bo nie mogę znaleźć świeżej. Furagin?
Jakieś inne zalecenia, typu dużo pić, jakieś nasiadówki?

Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!