Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 06:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Teoria nie całkiem spiskowa.  (Przeczytany 31925 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« : 13-11-2011, 19:12 »

Szanowni forumowicze sądzę, że większość z Nas tu (forum Biosłone) przebywających, ma świadomość, że jesteśmy mocno manipulowani a wręcz oszukiwani przez oficjalne organa. I to na każdy temat społeczny. Wystarczy poczytać wątek o "Marszu Niepodległości", aby wiedzieć, że media manipulują rzeczywistością. Wystarczy poczytać portal Biosłone i nasze forum, żeby dowiedzieć się jak byliśmy oszukiwani i jak wielu nadal jest oszukiwanych w kwestii zdrowia. Dlatego postanowiłem sprawdzić temat długości życia w Polsce według GUS. Mamy listopad, więc częściej odwiedzamy groby bliskich. Ja dzisiaj oprócz "odwiedzin" u ojca, zabawiłem się w urzędnika GUS i policzyłem, jaka była średnia długość życia mieszkańców mojej miejscowości. Wyszło mi, że wynosi ona 67 lat. Próby dokonałem na 58 grobach z lat 2009, 2010. Połowa to mężczyźni, połowa kobiety. Dane GUS są całkiem inne i wynoszą za 2008 rok średnio 75 lat (mężczyźni 71, kobiety 80). Moja średnia idealnie pasuje do planów związanych z wydłużeniem i zrównaniem wieku emerytalnego. Jeżeli ktoś z Was będzie miał czas, to może też spróbuje policzyć średnią długość życia, jaka jest w waszych miejscowościach.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_Polski
Cytat
Korzyści wynikające z rozwoju nowych technologii medycznych i nowoczesnych metod diagnostycznych oraz poprawa kondycji zdrowotnej Polaków realizowana przez prozdrowotny styl życia, mają swoje odzwierciedlenie w trwającym już od ponad 15 lat spadku natężenia zgonów, a tym samym wydłużaniu przeciętnego trwania życia.
- koń by się uśmiał smile

http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_l_trwanie_zycia_w_Polsce_w_2009.pdf
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #1 : 13-11-2011, 20:36 »

Jestem przekonany, że w działaniach US nie ma błędów tylko do Twojej miejscowości nie dotarł nowy styl życia, nowoczesne metody diagnostyczne i technologie medyczne ;-), przecież nie będziemy mówić ludziom, że emeryturę będą pobierać średnio całe 2 lata, lepiej przecież brzmi 10 lat. W sumie Państwo jest jak korporacja kto się okopał to z niej czerpie korzyści reszta musi na nią zasuwać i karnie słuchać szefa. Ale ciekawe masz spostrzeżenie.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #2 : 13-11-2011, 22:05 »

Sam fakt, że badanie zostało wykonane w jednym mieście jest już obarczone błędem. Na pewno inna średnia jest w małym a inna w dużym mieście, inna również na wsi. No i region naszego kraju może mieć znaczenie. Ja mieszkam w 40-tysięcznym mieście koło Wrocławia. Dlatego zachęcam do sprawdzenia u siebie.
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na jeden fakt. Inaczej umierają ludzie koło 70-tki a inaczej starcy (90 - 100). Mój ojciec zmarł w wieku 63 lat, po dwóch choroby nowotworowej, jego mama, moja babcia w wieku 98 lat z powodu zapalenia płuc. Ona nie cierpiała, przynajmniej nie tak długo.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #3 : 13-12-2011, 10:04 »

http://biznes.onet.pl/aby-tylko-zdrowie-bylo,18563,4964953,1,prasa-detal
Cytat
Według badań Eurostatu, przeciętna długość życia w zdrowiu, czyli bez ograniczonej sprawności to 62,1 roku dla Polki i 58,1 roku dla Polaka.
Cytat
Zdrowie Polek jest na tle Europy dobre. Gorzej z mężczyznami. W tej sprawie musimy coś zrobić" – komentuje prof. Bogdan Wojtyniak z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH.
I zrobią, zrobią. Genetycy już pracują nad usprawnieniem naszych defekciarskich organizmów. Co widzimy w temaciehttp://forum.bioslone.pl/index.php?topic=21287.60
Cytat
Cytat od:  http://www.dzikaroza.pl/nowy/index.php?homosapiens
W podejściu genetycznym chodzi o to, by gen został naprawiony lub zastąpiony tak, aby był zdolny kierować syntezą aktywnego enzymu GLO. Byłoby to dobre rozwiązanie problemu, aczkolwiek obecnie inżynieria genetyczna nie jest w stanie tego dokonać. Być może w ciągu najbliższych 50 lat uda się to osiągnąć.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #4 : 08-02-2012, 11:53 »

Idę zaraz na pogrzeb ojca mojego kumpla. Przeżył 67 lat, zmarł w sobotę na zawał. Może zanudzam, może jestem upierdliwy, ale w oficjalną propagandę NIE UWIERZĘ! http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polacy-zyja-coraz-dluzej,1,5020436,wiadomosc.html

Tutaj jest potwierdzenie tego, że mam rację. Wystarczy tylko dobrze przeczytać. http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_lud_trwanie_zycia_2010.pdf
Cytat
Dekada lat dziewięćdziesiątych przyniosła zmianę tej niekorzystnej tendencji, przy czym
rok 1991 był najgorszym w analizowanym okresie. Od tego czasu do chwili obecnej przeciętne
trwanie życia wydłużyło się dla mężczyzn o 6,2 lat, a kobiet o 5,5 lat (Rys. 2). Tak znaczny wzrost
osiągnięto dzięki istotnemu postępowi w zmniejszeniu poziomu umieralności zarówno mężczyzn,
jak i kobiet, a zwłaszcza we wzmocnieniu istniejącego trendu spadku umieralności niemowląt.
Obecnie w Polsce mężczyźni żyją o 16 lat dłużej niż w połowie ubiegłego stulecia, natomiast
kobiety o prawie 19 lat dłużej.
Czyli przeciętny człowiek żyje dłużej nie dlatego, że faktycznie żyje dłużej, tylko dlatego, że spada umieralność niemowląt.
Umieralność niemowląt spada, bo spada ich liczba urodzeń.http://tvp.info/informacje/biznes/spada-liczba-urodzen/6440489
Cytat
W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci – wynika z danych GUS.
Przykład: Jak urodzi się troje rodzeństwa, jedno umrze od razu, a dwoje przeżyje po 80 lat, to średnia długość życia tej trójki wynosi 53,3 lata. Jak się urodzi dwoje i przeżyją do 70-tki, to choć 10 lat spędzili u lekarzy, przeciętna długość życia wzrośnie o prawie 17 lat.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #5 : 08-02-2012, 13:06 »

Przykład: Jak urodzi się troje rodzeństwa, jedno umrze od razu, a dwoje przeżyje po 80 lat, to średnia długość życia tej trójki wynosi 53,3 lata. Jak się urodzi dwoje i przeżyją do 70-tki, to choć 10 lat spędzili u lekarzy, przeciętna długość życia wzrośnie o prawie 17 lat.

To tylko potwierdza rolę statystyki w manipulowaniu rzeczywistymi danymi. Wyróżniamy kłamstwo, perfidne kłamstwo i dopiero dalej plasuje się dziedzina, jaką jest statystyka. Ta ostatnia została stworzona po to, żeby gówno owijać w papierek i utwierdzać masy odbiorców tego rodzaju przekazu, w błędnym przekonaniu.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.356

« Odpowiedz #6 : 08-02-2012, 14:43 »

Cytat
To tylko potwierdza rolę statystyki w manipulowaniu rzeczywistymi danymi.

Niezupełnie. Gdyby wybrać jako miarę średnią medianę wtedy badania takie dawałyby cenne informacje. W GUSie pracuje banda nieuków, dlatego produkują za nasze pieniądze stosy bezużytecznych informacji.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 08-02-2012, 15:23 »

Jakich znowu bezużytecznych? To są informacje na użytek karteli.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #8 : 08-02-2012, 15:24 »

Cytat
To tylko potwierdza rolę statystyki w manipulowaniu rzeczywistymi danymi.

Niezupełnie. Gdyby wybrać jako miarę średnią medianę wtedy badania takie dawałyby cenne informacje. W GUSie pracuje banda nieuków, dlatego produkują za nasze pieniądze stosy bezużytecznych informacji.
No tak, tylko wtedy ta średnia nie pasowałaby rządzącym do planów z wydłużeniem wieku emerytalnego, ponieważ byłaby znacznie niższa od obecnej średniej arytmetycznej. A wGUSie nie pracują nieuki, tylko strażnicy systemu, syci niewolnicy.
« Ostatnia zmiana: 08-02-2012, 15:27 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #9 : 08-02-2012, 15:27 »

Syci niewolnicy? Co to za określenie? Mediana to po prostu mediana, nie średnia.
« Ostatnia zmiana: 08-02-2012, 15:29 wysłane przez Antonio » Zapisane

I'm going through changes
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #10 : 08-02-2012, 15:50 »

Syci niewolnicy? Co to za określenie?
Strażnik systemu - przede wszystkim wyprany mózg, czyli współcześnie, politycznie poprawny.
Cytat
Syci niewolnicy są najzacieklejszymi wrogami wolności. Marie von Ebner-Eschenbach
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #11 : 08-02-2012, 16:02 »

Cytat
Strażnik systemu - przede wszystkim wyprany mózg

Od jakiegoś czasu, bezustannie piorę swój mózg, oczywiście w naturalnej piance, bez toksycznych dodatków. To taka metoda wspomagania oczyszczania. Czy grozi mi to, że stanę się strażnikiem systemu? I w ogóle, to jakiego systemu? Którego? Jest mnóstwo różnych systemów! msn-wink

Jednym z pozytywnie wpływających na zdrowie systemów przekonań jest przekonanie, że śmiech to zdrowie smile.

« Ostatnia zmiana: 08-02-2012, 16:06 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #12 : 08-02-2012, 16:18 »

Cytat
Strażnik systemu - przede wszystkim wyprany mózg

Od jakiegoś czasu, bezustannie piorę swój mózg, oczywiście w naturalnej piance, bez toksycznych dodatków. To taka metoda wspomagania oczyszczania. Czy grozi mi to, że stanę się strażnikiem systemu? I w ogóle, to jakiego systemu? Którego? Jest mnóstwo różnych systemów! msn-wink

Jednym z pozytywnie wpływających na zdrowie systemów przekonań jest przekonanie, że śmiech to zdrowie smile.
Ty dalej swoje Tom. Tylko powiedz mi, jak znalazłeś się na Biosłone? Czyżbyś nie był zadowolony z osiągnięć mendycyny? smile Wiem, że śmiech to zdrowie, tylko powiedz to rodzicom dzieci chorych na autyzm czy białaczkę, chorób ewidentnie związanych z postępem mendycznym i cywilizacyjnym.

Tom zainterweniuj, teraz Klara podaje linka, chyba znów coś o systemie. msn-wink
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=4441.msg152080#quickreply
« Ostatnia zmiana: 08-02-2012, 17:11 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Mariuszek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.05.2008
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #13 : 08-02-2012, 19:29 »

Zwiększenie średniej długości życia to nie żaden cud medyczny, to cud ekonomiczny.

Cytat
Japonia to kraj, w którym żyje prawie 130 milionów ludzi,  z czego  bardzo duży odsetek stanowią osoby w podeszłym wieku. Ostatnie badania pokazały, że w spisie ludności brakuje aż 230 tysięcy obywateli, którzy przekroczyli magiczną „setkę”.
http://www.papilot.pl/zycie/9885/Japonczycy-mumifikuja-zmarlych-bliskich-aby-brac-ich-emerytury.html

Cytat
Grecy często nie zgłaszają śmierci członka rodziny, żeby dalej pobierać jego emeryturę. Z budżetu wycieka w ten sposób ponad 16 mln euro rocznie.
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,9735023.html
Zapisane
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #14 : 08-02-2012, 21:15 »

Cytat
Ty dalej swoje Tom. Tylko powiedz mi, jak znalazłeś się na Biosłone? Czyżbyś nie był zadowolony z osiągnięć mendycyny?  Wiem, że śmiech to zdrowie, tylko powiedz to rodzicom dzieci chorych na autyzm czy białaczkę, chorób ewidentnie związanych z postępem mendycznym i cywilizacyjnym.

Na Biosłone trafiłem poszukując sposobu na życie w zdrowiu bo do osiągnięć mendycyny jakoś przekonania nie miałem. A co do śmiechu to mówię to ogólnie i do każdego bez względu na to czy sam jest zdrowy czy nie lub czy ma osobę chorą w rodzinie. Myślę nawet, że osoba chorująca lepiej się czuje kiedy otoczy się ja opieką i miłością oraz zdrową atmosfera nieprzesiąknięta szeptami o tym jak to straszne spiski czychaja na każdym kroku.
Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #15 : 10-02-2012, 20:52 »

Na Biosłone trafiłem poszukując sposobu na życie w zdrowiu bo do osiągnięć mendycyny jakoś przekonania nie miałem.
No, wreszcie choć w jednym się zgadzamy.msn-wink

Myślę nawet, że osoba chorująca lepiej się czuje kiedy otoczy się ją opieką i miłością oraz zdrową atmosferą...
Oczywiście. Do tego wspomoże w oczyszczaniu, poprzez oświecenie w zasadach BPP, a odsunie jak najdalej rockefellerowskich mendyków.

...nieprzesiąkniętą szeptami o tym jak to straszne spiski czyhają na każdym kroku.
Z tym jednak się nie zgodzę. Nie szepczę o tym, tylko staram się mówić głośno, wyraźnie i jak trzeba to DRUKOWANYMI LITERAMI. Uważam, że te spiski (GMO, leki chemiczne, wojny o ropę i pola makowe, itp.), które szkodzą nam wszystkim, są efektem żądzy władzy i bogactwa niewielkiej grupy ludzi. Choć widząc ile złego oni czynią to przychodzi mi taka myśl, że może to jednak nie są ludzie a potwory, o których wspomina Icke.
« Ostatnia zmiana: 11-02-2012, 08:59 wysłane przez Klara27 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #16 : 10-02-2012, 21:19 »

Dusiu70 postrzegam porządek Świata podobnie jak Ty.
Germańsko-żydowska opcja zdominowała Świat i nie ma na nich siły.
Ciekawi mnie przyszłość, jak sobie poradzą z przeludnieniem? Kiedyś regularnie organizowano wojny, dla zabawy lub korzyści, rożnie ale dzięki temu korygowano liczbę chłopstwa, niskich warstw społecznych.
Ciekawe w jaki sposób dzisiaj dba się o oczyszczanie populacji jak to nazwał jeden z Amerykańskich polityków ze 100lat temu? Jeśli tym sposobem jest np. kiepskie żarcie, to jesteśmy buntownikami. smile
 
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #17 : 11-02-2012, 22:17 »

Cytat
Z tym jednak się nie zgodzę. Nie szepczę o tym, tylko staram się mówić głośno, wyraźnie i jak trzeba to DRUKOWANYMI LITERAMI. Uważam, że te spiski (GMO, leki chemiczne, wojny o ropę i pola makowe, itp.), które szkodzą nam wszystkim, są efektem żądzy władzy i bogactwa niewielkiej grupy ludzi. Choć widząc ile złego oni czynią to przychodzi mi taka myśl, że może to jednak nie są ludzie a potwory, o których wspomina Icke.

Skoro czujesz taką potrzebę to rób co do Ciebie należy smile.

Cytat
Ciekawe w jaki sposób dzisiaj dba się o oczyszczanie populacji

Siejąc strach?

"Pojedynczy lęk czy wątpliwość, zasiane w naszym umyśle mogą spowodować ciąg dramatycznych zdarzeń. Jedno słowo jest jak zaklęcie, a ludzie używają słów jak źli czarnoksiężnicy, bezmyślnie rzucając na siebie czary." Ruiz don Miguel - Cztery umowy.
« Ostatnia zmiana: 11-02-2012, 22:29 wysłane przez Tom » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
scorupion
« Odpowiedz #18 : 11-02-2012, 22:27 »

Cytat
Kiedyś regularnie organizowano wojny, dla zabawy lub korzyści, rożnie ale dzięki temu korygowano liczbę chłopstwa, niskich warstw społecznych.

W czasie II Wojny Światowej (nie wiem, czy zorganizowanej dla zabawy, czy korzyści) skorygowano liczbę elit, szczególnie polskich, czego efektów doświadczamy do dzisiaj.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #19 : 12-02-2012, 11:48 »

Cytat
Kiedyś regularnie organizowano wojny, dla zabawy lub korzyści, rożnie ale dzięki temu korygowano liczbę chłopstwa, niskich warstw społecznych.

W czasie II Wojny Światowej (nie wiem, czy zorganizowanej dla zabawy, czy korzyści) skorygowano liczbę elit, szczególnie polskich, czego efektów doświadczamy do dzisiaj.

Hitler chciał przejąć władzę nad Europa i Światem. Po to byłą II Wojna Światowa. Ale z tym niszczeniem elit to się nie bardzo zgodzę. Większość czmychła w bezpieczne miejsca i już nie wróciła po wojnie. A takie akcje jak np. wymordowanie kilku profesorów na UW. to  prewencja przed ewentualnym oporem. Skutecznie zadziałało na elity. Z reszta Polska była wtedy bardzo uboga w tak zwane elity, a to z powodu ciągłego odpływu w ciągu ostatnich 100 lat zaborów, to się rusyfikowali, to germanizowali zależnie od zaboru.
« Ostatnia zmiana: 12-02-2012, 11:50 wysłane przez Irek. » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!