Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 22:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ból w ręce i w stopie.  (Przeczytany 20120 razy)
Zoko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.11.2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 47

« : 15-11-2011, 18:58 »

Witam, jestem nowym użytkownikiem i  mam ważne dla mnie pytanie. Ważne ze względu, że dzieje się to mojej ukochanej dziewczynie.

Bolą ją kostki palców w ręce i palec w stopie, konkretnie kostka w dużym palcu stopy. Ma uczucie jakby dłonie były mocno spracowane i uczucie takiego rwania, tzn. tak jakby rwania w kościach dłoni.

Ja rozpocząłem picie MO i KB, zastanawiam się czy jej  także to wystarczy ? Czy może w takim stadium choroby potrzebne jest jeszcze coś ?

Proszę o pomoc.



Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1 : 15-11-2011, 20:31 »

Aby się dowiedzieć, to Ona musi chcieć wziąć zdrowie we własne ręce. Poczytać Portal, książki - nie ma  nic na skróty.
Chyba, że chodzi o receptę - to tu nie dają.
Zapisane
Zoko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.11.2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #2 : 15-11-2011, 20:41 »

Ja już kupiłem  książki i przeczytałem.
To co pojąłem po ich przeczytaniu już jej przekazałem. Tylko pytam czy dobrze jej radzę, konkretnie DP, MO i KB- czy to wystarczy ?
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #3 : 15-11-2011, 20:53 »

Dobrze by było, żeby Twoja dziewczyna przeczytała książki.

Zapisane
Zoko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.11.2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #4 : 15-11-2011, 21:14 »

Dobrze by było, żeby Twoja dziewczyna przeczytała książki.



Nie zmuszę jej do tego, ja ufam, wierzę i chcę jej pomóc.
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #5 : 15-11-2011, 22:42 »

No ale skoro nie czytała książek i rozumiem, że nie chce ich przeczytać, to pytanie, czy
w ogóle ma do zasad Biosłone przekonanie. Uważam, że trzeba mieć sporo dobrych chęci, żeby
się do tego przekonać. Wprowadzenie MO, DP i KB to nie takie 'hop siup', że tak powiem.
Trzeba się totalnie przestawić zarówno jeśli chodzi o codzienne nawyki, jak i również
sposób postrzegania zdrowia. A to wymaga czasu, zaangażowania i wielu wyrzeczeń.
Początek jest trudny, ale później, kiedy zaczyna się dostrzegać plusy zmian, jest super .
Jeśli Twoja dziewczyna nie chce czytać książek , może niech na forum przynajmniej zajrzy
i poczyta historie ludzi. Żeby nie było tak, że jak wystąpią u niej pierwsze objawy oczyszczania,
poleci do lekarza po receptę...
Zapisane
Zoko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.11.2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #6 : 16-11-2011, 09:25 »

Jeśli Twoja dziewczyna nie chce czytać książek , może niech na forum przynajmniej zajrzy
i poczyta historie ludzi. Żeby nie było tak, że jak wystąpią u niej pierwsze objawy oczyszczania,
poleci do lekarza po receptę...

Nie poleci do lekarza.
Ja jestem jej lekarzem i posłucha mnie w każdym względzie dotyczącym jej schorzeń.

Napiszcie mi czy na początek dla mojej dziewczyny MO i KB wystarczy ? - plus oczywiście rozsądek w jedzeniu.
« Ostatnia zmiana: 16-11-2011, 11:24 wysłane przez Zoko » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #7 : 16-11-2011, 20:00 »

Cytat
Ja jestem jej lekarzem i posłucha mnie w każdym względzie dotyczącym jej schorzeń.
Jest jeszcze rodzina....
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #8 : 16-11-2011, 21:10 »

Napiszcie mi czy na początek dla mojej dziewczyny MO i KB wystarczy ? - plus oczywiście rozsądek w jedzeniu.

Tak właśnie zróbcie - MO i KB. Jeśli chodzi o pożywienie, to musi być wykluczony gluten. Taki początek plus dużo czytania a potem 'się zobaczy'.
Zapisane

Anastazja11
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.03.2010
Skąd: skierniewice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #9 : 16-11-2011, 21:28 »

Zapewne toksyny w stawach dają znać o sobie, a boląca kostka przy dużym paluchu może przepowiadać haluksa.
Zapisane
Lili123
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 36
MO: 27-11-2010
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #10 : 16-11-2011, 21:43 »

Żeby nie było tak, że jak wystąpią u niej pierwsze objawy oczyszczania,
poleci do lekarza po receptę...

Niestety to prawda. Tak się może skończyć brak wiedzy z forum i książek. Trzeba samemu się tym zainteresować, bo inaczej klapa. Mój chłopak również nie czytał książek. Wszystko co wie, to ode mnie. Bardzo dużo mu mówię o każdej metodzie oczyszczania, którą zaczynamy (jakie mogą pojawić się objawy itd). Kilka dni zakraplamy nos i każdy kto to przechodził, wie, że nie jest to przyjemne. Mój chłopak nie ma mocnych objawów, jedynie katar i klucha w gardle, a on już zaczął panikować, że się źle czuje i że w pracy mu z tym źle. Na tyle mu ten katar przeszkadza, że chciał wczoraj wypić fervex (lek na grypę chyba). Oczywiście powiedziałam mu, żeby tego nie robił, bo nie po to pije prawie rok czasu MO, żeby teraz blokować to wszystko. Nagadałam mu trochę "swoich" mądrości i nie wypił fervexu. Nosa oczywiście też już nie chce zakraplać, bo wie, że może być gorzej przez jakiś czas. Dlatego uważam, że każdy powinien przeczytać książki oraz czytać forum. Ja osobiście MO i KB już mu nie robię. Powiedziałam żeby się zastanowił nad tym, czy chce pić MO czy fervex i inne leki, bo to nie idzie w parze.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #11 : 16-11-2011, 21:51 »

Nosa oczywiście też już nie chce zakraplać, bo wie, że może być gorzej przez jakiś czas.
Przy zakraplaniu nosa alocitem, kiedy następuje 'przytkanie nosa', dobrze się sprawdza zakraplanie co drugi dzień. Rano - prawa dziurka, wieczorem lewa, na drugi dzień przerwa.
Zapisane

Zoko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.11.2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #12 : 16-11-2011, 21:58 »

Napiszcie mi czy na początek dla mojej dziewczyny MO i KB wystarczy ? - plus oczywiście rozsądek w jedzeniu.

Tak właśnie zróbcie - MO i KB. Jeśli chodzi o pożywienie, to musi być wykluczony gluten. Taki początek plus dużo czytania a potem 'się zobaczy'.

Klaro, bardzo Ci dziękuję. Od jutra zaczynam jej to przyrządzać !
Wiem, że to  trochę potrwa zanim będzie lepiej- ale wiem, że podziała i pomoże.
« Ostatnia zmiana: 16-11-2011, 22:08 wysłane przez Zoko » Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #13 : 16-11-2011, 22:09 »

Cytat
Tak właśnie zróbcie - MO i KB. Jeśli chodzi o pożywienie, to musi być wykluczony gluten.

... i cukier.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #14 : 16-11-2011, 22:16 »

Cytat
Tak właśnie zróbcie - MO i KB. Jeśli chodzi o pożywienie, to musi być wykluczony gluten.
... i cukier.
Oczywiście, tylko na początek lepiej powoli wykluczać, żeby się nie zniechęcić. Moim zdaniem, gluten ma pierwszeństwo.
Zapisane

Zoko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.11.2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #15 : 17-11-2011, 08:14 »

Oczywiście, tylko na początek lepiej powoli wykluczać, żeby się nie zniechęcić. Moim zdaniem, gluten ma pierwszeństwo.
Racja, powoli, aby się nie zniechęcić. Bo będzie to dla niej duże ograniczenie. Brak chleba i ciasta, dodatkowo z rana MO i w czasie dnia KB.
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #16 : 17-11-2011, 10:59 »

Cytat
Bolą ją kostki palców w ręce i palec w stopie, konkretnie kostka w dużym palcu stopy.
Zobacz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dna_moczanowa
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #17 : 17-11-2011, 16:07 »

Cytat
Bolą ją kostki palców w ręce i palec w stopie, konkretnie kostka w dużym palcu stopy.
Zobacz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dna_moczanowa
Musisz tak straszyć?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #18 : 17-11-2011, 17:08 »

Cytat
Musisz tak straszyć?
Ma to we krwi, po cholerę była diagnoza? , zastanawiam się i nie mogę zrozumieć.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Zoko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.11.2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #19 : 18-11-2011, 08:43 »

Nie pokażę tego mojej dziewczynie.
Cytat
Bolą ją kostki palców w ręce i palec w stopie, konkretnie kostka w dużym palcu stopy.
Zobacz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dna_moczanowa

Tomasz, najlepiej pomóc w wyrażeniu swojej opinii na temat słusznej rady ze strony Klary27.
Napisz swoją radę na zawarty przeze mnie temat.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!