Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 03:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciągły ból żołądka  (Przeczytany 14029 razy)
anais
« : 27-11-2011, 16:55 »

Witam serdecznie,
stosuję MO od prawie 8 miesięcy, nie miałam do tej pory żadnej infekcji, natomiast od 5 dni mam uciążliwy ból żoładka. Zaczęło się intensywną biegunką trwającą jeden dzień; później ten ból, odbijanie się. Nie mam zgagi.  Czy może to być objaw oczyszczania, czy też możliwe jest, iż mój żoładek jest uszkodzony? Nie mam gorączki, jem, nie czuję rozbicia etc. Dodam, że w ostatnim roku, bardzo się stresowałam. Proszę o radę. Czy powinnam odstawić MO?
« Ostatnia zmiana: 27-11-2011, 17:06 wysłane przez Solan » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #1 : 27-11-2011, 18:34 »

Witam serdecznie,
stosuję MO od prawie 8 miesięcy, nie miałam do tej pory żadnej infekcji, natomiast od 5 dni mam uciążliwy ból żoładka. Zaczęło się intensywną biegunką trwającą jeden dzień; później ten ból, odbijanie się. Nie mam zgagi.  Czy może to być objaw oczyszczania, czy też możliwe jest, iż mój żoładek jest uszkodzony? Nie mam gorączki, jem, nie czuję rozbicia etc. Dodam, że w ostatnim roku, bardzo się stresowałam. Proszę o radę. Czy powinnam odstawić MO?
Tak, do czasu wyciszenia objawów (bólu żołądka) odstaw MO. Po kilku dniach wprowadź na nowo ale zmniejsz o połowę dawkę. Rozumiem, że jesteś na oliwie z oliwek?
Zapisane

anais
« Odpowiedz #2 : 27-11-2011, 18:46 »

Dziękuję za odpowiedź. Nigdy wcześniej nie miałam takich bólów żołądka (będąc nastolatką miałam moment, że ciągle mi się odbijało), więc stosuję standardowo olej z pestek winogron w tym momencie. Przeszłam już etap oliwy i oleju kukurydzianego. Uważasz, że powinnam pić ponownie oliwę?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #3 : 27-11-2011, 18:52 »

Dziękuję za odpowiedź. Nigdy wcześniej nie miałam takich bólów żołądka (będąc nastolatką miałam moment, że ciągle mi się odbijało), więc stosuję standardowo olej z pestek winogron w tym momencie. Przeszłam już etap oliwy i oleju kukurydzianego. Uważasz, że powinnam pić ponownie oliwę?
Tak, jeśli wrócisz do MO to powinnaś też wrócić do oliwy na dłużej. Wskazuje na to obecny problem z żołądkiem.
Zapisane

anais
« Odpowiedz #4 : 29-11-2011, 15:39 »

Jestem drugi dzień po odstawieniu MO, a brzuch ciągle mnie boli... mięśnie mam bardzo napięte. Boję się, że to jakieś zapalenie otrzewnej, ale nie mam gorączki. Przed stosowaniem MO nigdy nie odczuwałam takiego bólu. Moj stolec jest zielony. Czy to normalne?
« Ostatnia zmiana: 29-11-2011, 16:18 wysłane przez Anais » Zapisane
anais
« Odpowiedz #5 : 29-11-2011, 15:44 »

Przez rok stosowałam codziennie lewatywę; dowiedziałam się, że "życie ciała jest we krwi", więc gdy krew jest czysta wszystkie organy są zdrowe. Później przez ponad miesiąc paraprotex, aż w końcu znalazłam forum bioslone, więc od 8 miesięcy stosuję MO. Ssałam też olej przez około 2 lata. Może przedobrzyłam, dlatego ten ból?
« Ostatnia zmiana: 29-11-2011, 16:17 wysłane przez Anais » Zapisane
anais
« Odpowiedz #6 : 29-11-2011, 16:02 »

Strasznie żałuję, że nie dowiedziałam się o idei Biosłone wcześniej i tak niecałe 2 lata temu miałam podczas jednej operacji usunięte migdałki, poszerzone ujścia zatok obocznych nosa plus prostowanie przegrody. Nie mam już infekcji związanych z zatokami, gęstej, spływającej wydzieliny, ropnych migdałków, ale przeźroczyty katar jest codziennie, a oddech, też nie jest idealny, brzydko pachnie mój język. Myślałam, że po operacji wszystko się zmieni Smutny
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #7 : 29-11-2011, 16:25 »

Z tą lewatywą to pojechałaś po całości. Codziennie przez rok. No, no, wzbudza podziw.Będzie bolało. A DP i koktajle są?
« Ostatnia zmiana: 12-04-2012, 20:11 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
anais
« Odpowiedz #8 : 29-11-2011, 16:31 »

haha smile
znam osoby z Korei, które stosują lewatywę codziennie od kilku lat i bardzo sobie chwalą. A propos 'będzie bolało' one mogą być powodem bólu? Napisz proszę czy ciągły ból brzucha może być objawem oczyszczania? bez gorączki... Tak DP i koktajle są!
Uściślając; wyłączyłam gluten, cukier, wszystko co przetworzone, tak od około roku, ale nie jem mięsa, jedynie ryby.
« Ostatnia zmiana: 29-11-2011, 16:41 wysłane przez Anais » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #9 : 29-11-2011, 16:44 »

Cytat
Napisz proszę czy ciągły ból brzucha może być objawem oczyszczania?

Może być.
Zapisane
anais
« Odpowiedz #10 : 29-11-2011, 16:46 »

Dzięki za pomoc. Zaczynałam już myśleć o najgorszym Smutny
btw super fotka!
Zapisane
Edit.mazur
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
MO: 01.11.2011
Skąd: Ostrowiec
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #11 : 30-11-2011, 13:45 »

Też miałam problem z żołądkiem tylko doszła wysoka temperatura 39,5 stopni. Uczucie ściskania żoładka było raczej nie miłe, ale przetrwałam, gorączka spadła bez leków, a w nocy strasznie pociłam się, tak bardzo że piżamę można było wyżymać:)
Zapisane
anais
« Odpowiedz #12 : 30-11-2011, 17:43 »

Ile dni się tak męczyłaś? U mnie to już ponad tydzień, ale zero gorączki. Odstawiłam MO i czekam, aż przejdzie... Zastanawiam się co może być przyczyną, wrzody powstałe w wyniku stresu? Jakieś pasożyty?
Pierwszego dnia, gdy dostałam biegunkę zauważyłam w toalecie jakieś zielone galaretowate grudki, nie mam pojęcia co to mogło być.
« Ostatnia zmiana: 30-11-2011, 17:55 wysłane przez Anais » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #13 : 01-12-2011, 03:49 »

znam osoby z Korei, które stosują lewatywę codziennie od kilku lat i bardzo sobie chwalą.
Pewnie dlatego Korea stoi na drugim miejscu, zaraz po Japonii, w częstości występowania raka żołądka.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Edit.mazur
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
MO: 01.11.2011
Skąd: Ostrowiec
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #14 : 01-12-2011, 07:14 »

Z żołądkiem męczyłam się parę dni, choć gorączka trwała w sumie dzień. W tej chwili strasznie boli mnie gardło, jakbym "kaktusa miała". Również zastanawiam się co było z żołądkiem nie tak? Choć z 10 lat temu bolał mnie żołądek, miałam gastroskopię bo było podejrzenie wrzodów ale nie stwierdzili.
Zapisane
anais
« Odpowiedz #15 : 01-12-2011, 14:12 »

Pewnie dlatego Korea stoi na drugim miejscu, zaraz po Japonii, w częstości występowania raka żołądka.

Dokładnie... Ja przestałam stosować lewatywę, gdy po roku zaczęły mnie budzić nad ranem bóle w lewym  
podbrzuszu, uczucie jakby mi skręcało jelito.

W ostatnich dwóch latach schudłam do 42 kilogramów, przy wzroście 164 cm. Po wszystkich moich eksperymentach w dojściu do zdrowia, nie wiem jak traktować moje obecne problemy z żołądkiem. Czy można odróżnić oczyszczanie od rozwijającego się nowotworu? Wtedy chyba powinnam zmienić dietę? Bardzo proszę o opinię.
« Ostatnia zmiana: 04-12-2011, 01:04 wysłane przez Heniek » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #16 : 01-12-2011, 14:24 »

Cytat
Czy można odróżnić oczyszczanie od rozwijającego się nowotworu? Wtedy chyba powinnam zmienić dietę? Bardzo proszę o opinię.
Mistrz mówił o Koreańczykach a nie o Tobie, bez paniki.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
anais
« Odpowiedz #17 : 01-12-2011, 14:30 »

smile
Zapisane
anais
« Odpowiedz #18 : 02-12-2011, 20:23 »

Bardzo proszę moderatora o usunięcie linka z mojej wiadomości, umieszczonej wczoraj o 14:12.
Dziękuję
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!