Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ratujmy Tymona  (Przeczytany 10067 razy)
Tomasz Urbanowicz
« : 20-12-2011, 19:32 »

Zwykle nie jestem za tym, aby rząd wtrącał się do obywateli, ale ta sprawa wydaje się z lekka beznadziejna...

"Ratujmy Tymona (ze świętokrzyskiego).

Rodzina prosi o podpisy pod petycją:
http://www.petycje.pl/8162
http://www.petycje.pl/8164 "

Bardzo drastyczne:  http://www.youtube.com/user/ratujmyTYMONA
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1 : 21-12-2011, 09:44 »

Właśnie podpisałem i zachecam do tego wszystkich Biosłonejczyków.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #2 : 21-12-2011, 10:03 »

Ja też podpisałam, wrzuciłam ją również na facebooka. Ja nie byłam w stanie wysłuchać tego filmu do końca.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #3 : 21-12-2011, 12:40 »

Też podpisałam. Zwłaszcza, że u mnie w rodzinie jest podobna sytuacja. Nie aż tak makabryczna, ale jednak matka odseparowała totalnie dzieci od ojca i reszty rodziny. I nic z tym nie można zrobić, bo matka jest matką i może wszystko. Takie mamy w naszym kraju prawo.
Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #4 : 21-12-2011, 12:44 »

No właśnie... Ale z drugiej strony powinien znaleźć się ktoś, komu udałoby się dotrzeć do serca takich kobiet, bo one potrzebują wielkiej pomocy. No, i gdzie jest facet/mąż w takich sytuacjach?  
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #5 : 21-12-2011, 12:58 »

No właśnie... Ale z drugiej strony powinien znaleźć się ktoś, komu udałoby się dotrzeć do serca takich kobiet, bo one potrzebują wielkiej pomocy. No, i gdzie jest facet/mąż w takich sytuacjach?  

Gdzie jest urzędnik w takich sytuacjach! Ojciec nie ma żadnych praw, a matka jak widać może sobie robić co chce. W końcu mamy równouprawnienie, wolność seksualną z pigułką od pół wieku. no a emancypacje to już dawno przechodziliśmy.  Hulaj czarownico piekła nie ma.... ale ono jest! I jest bardziej realne niż się wielu wydaje.
« Ostatnia zmiana: 21-12-2011, 13:02 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #6 : 21-12-2011, 12:59 »

Urzędnik właśnie zabrał dzieci ojcu... Niech go piekło pochłonie
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #7 : 21-12-2011, 13:01 »

Urzędnik właśnie zabrał dzieci ojcu... Niech go piekło pochłonie

Biedny chłopak, za jego krzywdy wielu będzie ukaranych. Jest też druga strona tego że przez ten przypadek wielu przejrzy na oczy i zobaczy jakim potworem jest system i jego dziwki.

Matkę powinni zamknąć w zakładzie... tylko że tam jej nie pomogą. Dziecko natomiast powinni już dawno odebrać i dać ojcu.
« Ostatnia zmiana: 21-12-2011, 13:03 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #8 : 21-12-2011, 13:08 »

Cytat
Matkę powinni zamknąć w zakładzie...
Moja koleżanka postanowiła z nią porozmawiać. Ciekawe, czy uda jej się do niej dotrzeć - znając ją, zrobi wszystko, żeby jej się to udało.
« Ostatnia zmiana: 21-12-2011, 13:10 wysłane przez Tomasz Urbanowicz » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #9 : 21-12-2011, 13:17 »

Cytat
Matkę powinni zamknąć w zakładzie...
Moja koleżanka postanowiła z nią porozmawiać. Ciekawe, czy uda jej się do niej dotrzeć - znając ją, zrobi wszystko, żeby jej się to udało.

Wątpię aby tu rozmowa pomogła. To jest opętanie, ta kobieta ma w sobie tego złego. Nie chcę powiedzieć że zabieganie o tego chłopaka to zły  pomysł, już sam fakt że ktoś się o niego upomni przed tym potworem jest dużą pomocą.

Pozdrów serdecznie koleżankę Tomek i Bóg jej zapłać.
Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #10 : 21-12-2011, 13:19 »

Cytat
Wątpię aby tu rozmowa pomogła. To jest opętanie, ta kobieta ma w sobie tego złego.
Ta koleżanka ma tego Dobrego w sercu - nie jednej osobie pomogła. Wierzę, że jej się uda.
Ale póki co, dzieci trzeba izolować od tej kobiety do tego czasu.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #11 : 21-12-2011, 13:20 »

To dobrze. Niech jej Bóg błogosławi.

Ale póki co, dzieci trzeba izolować od tej kobiety do tego czasu.

Właśnie. Tu potrzeba konkretnych działań. Ja widziałem co ta matka mówi przed kamerami, ona twierdzi że ona nic takiego nie robi. Wielki fałsz i zakłamanie. I z pewnością strach wszystkich dookoła. Prawo chroni chorą matkę, a dziecko skazuje na oczywistą praktycznie tragedię. Tutaj trzeba by ten system pociągnąć do odpowiedzialności. Te działania są uniwersalne, te same metody stosuje medycyna.
« Ostatnia zmiana: 21-12-2011, 13:25 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #12 : 21-12-2011, 13:24 »

Potrzeba modlitwy w tej trudnej sytuacji - mam nadzieję, że nie będzie to nadużycie z mojej strony, jak do niej gorąco zachęcę.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!