Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 01:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc od Święta  (Przeczytany 143963 razy)
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #140 : 29-12-2012, 16:42 »

Dobrze, że została dodana nowa ranga "Troll", Gościsław w pełni na nią zasługuje.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Ewela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.12.2009
Skąd: z drogi do zdrowia
Wiadomości: 99

« Odpowiedz #141 : 01-01-2013, 09:57 »

Owsiki przy kościołach mi nie przeszkadzają, natomiast w innych miejscach bardzo.
Ja znam adresy i sposoby pomagania innym.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #142 : 01-01-2013, 18:13 »

Jak zwykle z początkiem roku powraca ten sam temat. Owsiak, owsik itp. (nazwa zależy od kultury piszącego, albo niewiedzy znaczenia używanych wyrazów).
Ja już wszystko na ten temat napisałem, ale dodam jedną uwagę.
Idea zbierania pieniędzy dla Nieboraczka wplata się w ideę WOŚP. Gratuluję pomysłu i samobója. smile
Myślę, że Nieboraczek i WOŚP uzbierają dużo kasy bo na NFZ nie ma co liczyć.
Oczywiście Nieboraczka popieram jak cała kadra. smile

Trolla przyjmę z godnością. Zawsze jakiś wyróżnik.

« Ostatnia zmiana: 01-01-2013, 20:12 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #143 : 01-01-2013, 18:27 »

Głupek zawsze pragnie się czymś wyróżnić. Jak to głupek.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
eljot
« Odpowiedz #144 : 01-01-2013, 18:44 »

Wyróżnianie forumowiczów to Wasza specjalność. Wy na forum prężnie z tego korzystacie. Zagrywka psychologiczna. Krnąbrnego nazwać trollem czy pacjentem. Innemu dać podpis świadczący o sowitej wpłacie, żeby inni zazdrościli tego wyróżnienia. Czysta psychologia. Tylko, kto tu jest głupi?
« Ostatnia zmiana: 01-01-2013, 18:46 wysłane przez Eljot » Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #145 : 01-01-2013, 19:14 »

Panie z Hogwartu, wolę być Trollem i mieć swoje zdanie na tym forum, niż grać głupca ślepo zapatrzonego w Pana myślenie.
Do Siego Roku 2013.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #146 : 01-01-2013, 20:10 »

Wyróżnianie forumowiczów to Wasza specjalność. Wy na forum prężnie z tego korzystacie. Zagrywka psychologiczna. Krnąbrnego nazwać trollem czy pacjentem. Innemu dać podpis świadczący o sowitej wpłacie, żeby inni zazdrościli tego wyróżnienia. Czysta psychologia. Tylko, kto tu jest głupi?
Pewnie, że zagrywka psychologiczna, ale dlaczego uważasz, ze ktoś tu musi być głupi i czemu to wszystko miałoby służyć?
A ja to gwiżdże na wszystkie tytuły, które w życiu otrzymałem, poza sportowymi.
A Owsiak biadoli na emeryturę hehehe, ponoć poniżej godności jest. Ciekawe ile ta godność wynosi, ale i tak nie ma źle, bo jeśli zadłużanie będzie postępowało w dotychczasowym tempie to młodsi wcale nie dostaną.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #147 : 01-01-2013, 22:29 »

Pewnie, że zagrywka psychologiczna, ale dlaczego uważasz, ze ktoś tu musi być głupi i czemu to wszystko miałoby służyć?
Z pytaniem, dlaczego? To raczej do eksperta. On szuka głupków.

Głupek zawsze pragnie się czymś wyróżnić. Jak to głupek.

A, czemu służy? Nie zdziwię się, jeżeli za chwilę ktoś wyróżniony inaczej napisze, że woli dać na fundację B, niż jedyną niesłuszną. To by było logiczne zakończenie walki z WOŚP.
« Ostatnia zmiana: 01-01-2013, 23:00 wysłane przez Eljot » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #148 : 01-01-2013, 23:56 »

To by było logiczne zakończenie walki z WOŚP.
My tu nie walczymy z żadną wośpą, tylko z głupkami popierającymi u nas ten medyczny biznes.

Naprawdę trzeba być głupim, żeby być takim głupim, albo złośliwym. No bo czemu ma służyć odgrzewanie tej sprawy? Co, mamy zmienić zdanie i reklamować Owsiaka? To na pewno niemożliwe. Tym posrańcom chodzi wyłącznie o to, żeby sprowokować ostrą reakcję, by potem móc się poskarżyć, jak ich ta sekta Biosłone potraktowała. Podłe gnoje, i tyle. Nie warto na takich splunąć.
« Ostatnia zmiana: 02-01-2013, 00:08 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #149 : 03-01-2013, 19:24 »

http://www.wprost.pl/ar/382143/Owsiak-eutanazja-to-dla-mnie-pomoc-starszym-w-cierpieniach/
Cytat
Założyciel fundacji WOŚP zdradza, że "boi się zniedołężnienia". - A najbardziej dysfunkcji, o których człowiek nie wie, jak demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniora, ale wszystkie osoby, które żyją w jego otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny - zaznacza.

Twierdzi, że "w takich momentach pojawia się ostrożnie podejmowany u nas temat eutanazji". - Ja bym się nie bał rozpocząć dyskusji na ten temat. Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach - kończy Owsiak.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
scorupion
« Odpowiedz #150 : 03-01-2013, 19:45 »

Dobre, dobre, hehehe. Ale przecież zawsze można zastosować uderzenie wyprzedzające i eutanazjować się już teraz, na dodatek nie pytając nikogo z zgodę.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #151 : 03-01-2013, 20:22 »

Najlepiej jeszcze przed urodzeniem.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #152 : 03-01-2013, 21:17 »

Może ta kasa zbierana w tym roku dla starszych ludzi też już pójdzie na eutanazję?
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #153 : 03-01-2013, 21:18 »

To zrobi duże oszczędności w budżecie.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #154 : 11-01-2013, 17:52 »

Cytat
Cytując klasyka oświadczam i zachęcam wszystkich do stanowczego: „Pierdolę, nie daję”.
http://marucha.wordpress.com/2013/01/11/jerzy-owsiak-krol-zebrakow-i-lgarzy-zloty-melon-sekty-wosp/#more-29299
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #155 : 11-01-2013, 19:44 »

Też sceptycznie podchodzę do takich akcji. Nie z tego powodu, że mi szkoda $, tylko nie chcę być przypadkiem baranem. Natomiast koło bezdomnego nie przechodzę obojętnie. Dam mu jakieś pożywienie. Nie rozdaje pieniędzy, bo mnie na to nie stać. Zamiast rozdawać kasę na ulicy czemu nie wpadniesz do domu dziecka, schroniska do zwierząt itp? To pytanie do ulicznych rozdawaczy $.
Swoją drogą O. dzięki medycynie i zbiorów pozbył się jąkania. Hehe.. Dobre.
« Ostatnia zmiana: 11-01-2013, 19:52 wysłane przez Sting » Zapisane

Pragmatism
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #156 : 12-01-2013, 14:54 »

Każdy kto daje pieniądze na WOŚP wspiera zbrodniczy system medyczny.
Zapisane
Popcorn
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #157 : 02-03-2013, 23:43 »

Cytat
"Wobec śmierci kolejnego dziecka wskutek nieudzielenia fachowej pomocy medycznej, jako członkowie Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, stawiamy pod znakiem zapytania swoje dalsze działania na rzecz pomocy polskiej medycynie dziecięcej" - czytamy w oświadczeniu Jerzego i Lidii Owsiaków. 2,5-letnia Dominika zmarła, bo za późno trafiła do szpitala. Wcześniej dyspozytor pogotowia ratunkowego dwukrotnie odmówił przyjazdu karetki do silnie gorączkującego dziecka.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,2,title,Jerzy-i-Lidia-Owsiakowie-kolejna-smierc-dziecka-nie-wiemy-czy-pomagac-dalej,wid,15379679,wiadomosc.html?ticaid=110290
« Ostatnia zmiana: 03-03-2013, 00:06 wysłane przez Rif » Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #158 : 10-03-2013, 14:14 »

Odkryto, że Matka Teresa ukrywała miliony dolarów:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13516396,Naukowcy_obalaja_mit_Matki_Teresy___Nie_taka_swieta_.html
Cytat
W bulwersującej sprawie głos zabrał znany profesor teologii i były dominikanin, Tadeusz Bartoś. Jak stwierdził w rozmowie z Tok FM, Zgromadzenie Misjonarek Miłości nie objęło należytą opieką chorych, którymi się zajmowało. W organizacji, według naukowca, można znaleźć "elementy struktury sekty". Chorzy żyli w skrajnej nędzy, w urągających człowiekowi warunkach sanitarnych, a przytułki były jedynie "domami dla umierających".
 
Zachwyt nad cierpieniem, bólem, wpatrywanie się w brud, nędzę, umieranie i dostrzeganie w tym Jezusa to specyficzna duchowość - ocenił prof. Bartoś. To było atrakcyjne, Jan Paweł II brał to bez zastrzeżeń. Przytułki zakładane przez misjonarki miłości trudno nazywać lecznicami. Te siostry nie pomagały chorym i umierającym. Miały tylko być, modlić się, asystować przy umierających. Chcą się napawać swoją dobrocią. Momenty duchowości, które są perwersyjne, narcystyczne. Ja tego nie wymyśliłem, wystarczy poczytać wielkich mistrzów mistyki chrześcijańskiej.
 
Mamy przekręcony świat. Czcimy i uwielbiamy tych, którzy robią rzeczy na pokaz. A ci, którzy robią konkretne rzeczy, są traktowani jak wyrzutki - ocenił były dominikanin.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #159 : 20-11-2013, 07:01 »

http://marucha.wordpress.com/2013/11/19/panie-owsiak-mam-przed-soba-srednio-skomplikowane-zadanie-i-wiem-ze-roboty-nie-spieprze/
Cytat
Proces z Jerzym Owsiakiem ma dla mnie jeden najważniejszy aspekt, mianowicie jestem przekonany, że za fasadą coraz bardziej tandetnych spektakli z cyklu światło, dźwięk i parę „kurtyzan” rzuconych dla podtrzymania emocji, kryje się strach Owsiaka.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!