Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zielone kulki w stolcu  (Przeczytany 6659 razy)
Stopa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 06.06.2011
Wiadomości: 23

« : 11-01-2012, 20:21 »

Czy ktoś z Was zetknął się z czymś podobnym - wraz ze stolcem wychodzą ze mnie (najczęściej wieczorem) zielone kulki wielkości mniej więcej porzeczek. Miałem kiedyś coś podobnego, ale znacznie mniejsze po zapodaniu oczyszczania wątroby wg Małachowa, gdy jednorazowo wypiłem chyba po szklance oliwy i soku z cytryn.
Zaczęło się to od zmiany oleju na kukurydzę i wraca co kilka dni/tygodni. Czasem wypijam niejako dodatkowo, z wyprzedzeniem MO z winogron (łatanie dziur w jelitach w walce z łuszczycą, która ustępuje bardzo powoli), co sprzyja takiemu oczyszczaniu. Nie czuję żadnych negatywnych efektów związanych z ww. zjawiskiem, ale po wizycie w toalecie czuję się jeszcze lepiej i czyściej, choć to może efekt wyobraźni.
Mam pytanie czy ktoś z was miał coś podobnego, skąd to może wychodzić i czy jakoś specjalnie się tym zająć, spowolnić oczyszczanie?
Poza MO, piję codziennie min. 1 KB, jestem ciągle na 2 etapie DP (choć niestety nie ścisłym) i ogólnie czuję się bardzo dobrze tak jedząc.
Zapisane
Andrzejkowy
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 84
MO: 01.03.2006
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 257

« Odpowiedz #1 : 11-01-2012, 23:51 »

Czy ktoś z Was zetknął się z czymś podobnym - wraz ze stolcem wychodzą ze mnie (najczęściej wieczorem) zielone kulki ...
Mam pytanie czy ktoś z was miał coś podobnego, skąd to może wychodzić i czy jakoś specjalnie się tym zająć, spowolnić oczyszczanie?

Dobrze że wychodzą i niech tak pozostanie.
Zapisane

pozdrowienia andrzejkowy
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #2 : 12-01-2012, 13:27 »

Skoro były przy zapodaniu, to może się kilka uchowało.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #3 : 12-01-2012, 14:51 »

Jeżeli są miękkie i prześwituje przez nie światło, to są to tzw. kamienie z woreczka żółciowego. Mogą być też większe. Mój największy miał 1,5 cm.
« Ostatnia zmiana: 12-01-2012, 15:12 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Prawda czyni wolnym
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!