Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fan Club "Uwaga Pacjent"  (Przeczytany 11500 razy)
eljot
« : 19-01-2012, 12:34 »

Zapraszam do zapisywania się wszystkich opatrzonych etykietką "Uwaga Pacjent". Zostałem wyróżniony za obronę własnego zdania. Nigdy nikomu nie kadziłem i kadzić nie będę. I na początek żart.

Jak poznać na forum, tego co ma swoje zdanie i nie kadzi.
Po etykietce "Uwaga Pacjent" smile

Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #1 : 19-01-2012, 12:40 »

Czy w tym gronie myślących inaczej przewidywane są wyrazy dyskryminacji wobec bezplakietkowców?
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #2 : 19-01-2012, 13:10 »

Jak będziesz sympatykiem Fan Clubu, to nie. Podejrzewam jednak, że nie masz czego tu szukać jako niemyślący.
« Ostatnia zmiana: 19-01-2012, 13:14 wysłane przez Eljot » Zapisane
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #3 : 19-01-2012, 14:00 »

Ja bym sie zapisał do fan klubu ludzi z 5, 6 orderami pod nickem.
Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #4 : 19-01-2012, 14:18 »

Zostałem wyróżniony za obronę własnego zdania. Nigdy nikomu nie kadziłem i kadzić nie będę.
Z moich obserwacji wynika, że wyróżniony zostałeś nie za obronę własnego zdania, jak próbujesz interpretować, tylko za sposób w jaki to robiłeś. Trzeba też wspomnieć o najważniejszym - sprawie, jakiej usilnie próbujesz nadać inne oblicze, niż ma w rzeczywistości. W dodatku odpierasz całą logiczną arumentację nazywając ją kadzeniem.

Jak poznać na forum, tego co ma swoje zdanie i nie kadzi.
Po etykietce "Uwaga Pacjent" smile

Mieć swoje zdanie to jedno, drugie, ważniejsze to sensownie umieć je obronić. To co Ty nazywasz kadzeniem dla mnie wypływa z czystej logiki. Ale to moje subiektywne odczucie.


Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #5 : 19-01-2012, 14:19 »

Eljot, nie ciesz sie tak bo tę plakietkę mogą Ci zabrać równie niespodziewanie jak przykleić msn-wink
Wiem coś o tym, długo się nie nacieszyłam msn-wink
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #6 : 19-01-2012, 16:30 »

Zgłaszam swoją osobę.
Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #7 : 19-01-2012, 19:39 »

Czy można wiedzieć za co, komuś została przyznana taka plakietka (informacje na forum w postaci wyodrębnionego wątku)? Tak, aby wszystko było jasne, a nie jakieś tajemnicze decyzje rodem z KE.   msn-wink
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #8 : 19-01-2012, 19:49 »

Czy można wiedzieć za co, komuś została przyznana taka plakietka (informacje na forum w postaci wyodrębnionego wątku)? Tak, aby wszystko było jasne, a nie jakieś tajemnicze decyzje rodem z KE.   msn-wink

Sam chętnie się dowiem.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #9 : 20-01-2012, 11:09 »

Eljot, nie ciesz sie tak bo tę plakietkę mogą Ci zabrać równie niespodziewanie jak przykleić msn-wink
Wiem coś o tym, długo się nie nacieszyłam msn-wink
Teraz Tobie, Zosiu mogą zabrać następną etykietkę. Chociaż teraz będzie mniejsza strata. Zdejmą cenzurę.


Jak poznać na forum, tego co ma swoje zdanie i nie kadzi.
Po etykietce "Uwaga Pacjent" smile

Mieć swoje zdanie to jedno, drugie, ważniejsze to sensownie umieć je obronić. To co Ty nazywasz kadzeniem dla mnie wypływa z czystej logiki. Ale to moje subiektywne odczucie.
Masz absolutną rację, ale inaczej interpretujemy wyraz "kadzenie",

kadzenie- przesadnie prawić komplementy, często dla uzyskania czegoś.

I tutaj nie chodzi o komplementy, tylko docinki lub posty w stylu ctrl+c, ctrl+v nie używając żadnych argumentów. Ważne by pokazać, że się stara też dowalić np. taki jest M.war
Chodzi o to, że jak ktoś przyjmuje księdza to niech robi to z przekonania, a nie dla sztuki bo sąsiedzi tak robią. Jak ktoś chce dbać o zdrowie to niech to robi zgodnie z nurtem Biosłone. Odnoszę wrażenie, że taka postawa, przyjmę księdza, ale nie wiem ile mu dać, jest zbliżona do tej: jestem biosłonejczykiem, ale raz do roku zrobię sobie badanie krwi, kolonoskopie i prześwietlę płuca- tak na wszelki wypadek. Po co stać okrakiem, kiedy można normalnie? Albo w coś wierzysz i stosujesz to w swoim życiu, albo nie! Byli już tacy na tym forum co stali jedną nogą tu, a drugą w gabinecie u konowała.
Zresztą chyba nie bez przyczyny zakładający ten wątek dostał tabliczkę z napisem "uwaga pacjent".

Ten post wysłał zaraz po otrzymaniu etykiety UP. Dobrze M.war wiedział, że z uwagi na moją chorobę, raz do roku przechodzę szczegółowe badania i wiedział jak dopiec. Data rejestracji M.wara 28.12.2012. i jego posty wiele dają do myślenia. Sprawdźcie i pomyślcie dla jakich celów założno to konto?
Innym przykładem jest Laokoon. Z z nim "polemizuję" już od dawne i wiem, że pisze, co ślina na język przyniesie, a logika dla niego, to jak dla nas Droga Mleczna. Daleko i za mgłą.
Jest jeszcze kilku siepaczy, ale to łatwo wyczuć.

Tych, co mają swoje zdanie i argumenty absolutnie nie chcę urazić. Możemy się nie zgadzać i szanować. Tu (na forum) się piętnuje.


« Ostatnia zmiana: 20-01-2012, 11:43 wysłane przez Eljot » Zapisane
Maciass26
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.05.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 168

« Odpowiedz #10 : 21-01-2012, 01:51 »

Eljot, bredzisz jak Michnik. Przestań manipulować jak tvn i wyborcza. Temat kolęda założyłeś szybko po tym jak Mistrz i większa część forumowiczów zaczęli krytykować mistrzostwa świata w żebraniu owsika czytaj WOŚP. Próbujesz odbijać w brzydkim stylu piłeczkę. Śmierdzisz komuchem i lewakiem, ja takich jak Ty nie szanuję. Twoją etykietką powinna być "Uwaga leming" albo "Uwaga zaczipowany mózg".   
Zapisane

Najpierw Cię ignorują.
Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą.
Później wygrywasz.
WIEDZA OCHRANIA, IGNORANCJA ZAGRAŻA!
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #11 : 23-01-2012, 12:34 »

Zapraszam do zapisywania się wszystkich opatrzonych etykietką "Uwaga Pacjent". Zostałem wyróżniony za obronę własnego zdania. Nigdy nikomu nie kadziłem i kadzić nie będę. I na początek żart.
Jak poznać na forum, tego co ma swoje zdanie i nie kadzi.
Po etykietce "Uwaga Pacjent" smile
Jak ktoś chce dbać o zdrowie to niech to robi zgodnie z nurtem Biosłone. Odnoszę wrażenie, że taka postawa, przyjmę księdza, ale nie wiem ile mu dać, jest zbliżona do tej: jestem biosłonejczykiem, ale raz do roku zrobię sobie badanie krwi, kolonoskopie i prześwietlę płuca- tak na wszelki wypadek. a.


Ten post wysłał zaraz po otrzymaniu etykiety UP. Dobrze M.war wiedział, że z uwagi na moją chorobę, raz do roku przechodzę szczegółowe badania i wiedział jak dopiec. Data rejestracji M.wara 28.12.2012. i jego posty wiele dają do myślenia. Sprawdźcie i pomyślcie dla jakich celów założno to konto?



Uderz w stół a odezwą się nożyce. Jeśli cierpisz na coś przewlekłego, co wymaga kontroli, to prawdziwy Biosłonejczyk nie badzie Ci tego wytykał, bo jedna z zasad Biosłone brzmi: Inaczej postępuje się w zdrowiu a inaczej w chorobie. Jerzy zmaga się z rakiem, robi badania i ma obraz swoich postępów. Jeśli ktoś robi badania po to, żeby wiedzieć, jakie tabletki kupić, wtedy jest rasowym pacjentem. Widać to w jego wypowiedziach, sposobie myślenia i dostaje stosowną etykietkę. Ja biorę więcej magnezu niż jest to zalecane tutaj i sama wiem dlaczego, a jeśli ktoś nie wie a chce wiedzieć, to tłumaczę dlaczego i nikt mi tego nie wytyka.
« Ostatnia zmiana: 23-01-2012, 15:21 wysłane przez Klara27 » Zapisane

eljot
« Odpowiedz #12 : 23-01-2012, 21:07 »

Czy można wiedzieć za co, komuś została przyznana taka plakietka (informacje na forum w postaci wyodrębnionego wątku)? Tak, aby wszystko było jasne, a nie jakieś tajemnicze decyzje rodem z KE.   msn-wink

Sprawa jest niby oczywista. Jeżeli ktoś śledził wątek WOŚP, to może sobie doczytać. Otóż, ZA logiczne wykazanie braku logiki w logice preferowanej w nurcie Biosłone.
Profilaktyka prozdrowotna (jej definicja) jest znana wszystkim. W zasadzie jest prosta i czytelna. Zasada "bierzemy zdrowie we własne ręce" jej częścią. Nie wiem, gdzie tutaj mieści się nakaz zwalczania WOŚP, jako przeciwnika profilaktyki prozdrowotnej, ale może moje argumenty, że to nie powinno być obiektem ataku są słabe, może nie mam racji. To logicznie rzecz biorąc, dlaczego tej doktrynie podlega tylko Owsiak, a Caritas i wszystkie inne fundacje nie? Dlaczego doktryna mówiąca o niewspieraniu organizacji powiązanej z firmami farmaceutycznymi i medycyną działa wybiórczo? Dlaczego, gdy to wykazałem dostałem łatkę? Ano dlatego, że nie ugiąłem karku przed doktryną, która nie wiedząc dlaczego jest nielogiczna.

Hasło Heńka powinno brzmieć tak:
Minister Zdrowego Rozsądku ostrzega: Wspierając pasożyta Owsiaka, Caritas, PCK, Fundacje: Polsat, Nie Jesteś Sam, Akogo i inne - wspierasz medycynę!
A brzmi tak:
Powtórzę. Minister Zdrowego Rozsądku ostrzega: Wspierając pasożyta Owsiaka - wspierasz medycynę!
Ja wziąłem zdrowie w swoje ręce. Zdrowie psychiczne też. Jeżeli coś mi nie pasuje, to mówię. Nie przyjmuję doktryn jako jedynych objawionych. Wolę być pacjentem w czyichś oczach i spokojnie spokojnie patrzeć w lustro przy goleniu.

Pisałem o siepaczach. Maciass26, to jeden z nich. Posłuszny żołnierz Laokoona. Gdzie Laokoon nie może tam Maciassa pośle. smile

Nieboraczek, mam nadzieję, że piszesz od siebie. Poszukaj moich postów i nie kompromituj się, bo nic nie wiesz o mnie.

Spodziewam się, że teraz siepacze zaczną mi dokładać bez jakichkolwiek argumentów, ale nie pierwszyzna. Na zaczepki nie odpowiadam. smile
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #13 : 23-01-2012, 21:16 »

Pisałem o siepaczach. Maciass26, to jeden z nich. Posłuszny żołnierz Laokoona. Gdzie Laokoon nie może tam Maciassa pośle. smile

Eljot nie czujesz się przypadkiem osaczony, nie masz czasem przeczucia że jesteś prześladowany?
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #14 : 25-01-2012, 19:08 »

Nieboraczek, mam nadzieję, że piszesz od siebie. Poszukaj moich postów i nie kompromituj się, bo nic nie wiesz o mnie.

Wyjaśniliśmy sobie z Nieboraczkiem nieporozumienie i z przyjemnością mogę to napisać. Nie ma mowy o kompromitacji, Nieboraczek jest ok'. smile
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #15 : 25-01-2012, 19:26 »

Wiedziałem o tym przed tą całą dyskusją. Eljocie, też jesteś ok msn-wink.
« Ostatnia zmiana: 25-01-2012, 20:32 wysłane przez Antonio » Zapisane

I'm going through changes
eljot
« Odpowiedz #16 : 24-04-2012, 13:28 »

Dostałem parę zapytań dotyczących zdrowia, a w zasadzie dochodzenia do niego i moich efektów. Niestety jako Pacjent jestem niewiarygodny, więc na nie nie odpowiadam. Nie moja strata.
Natomiast przejrzałem parę nowych tematów na forum i stwierdzam, że nic się nie zmieniło. Jak jest czarna owca, to wszystkie psy szczekają i jeden chce być lepszy od drugiego.
np.

Wyjątkowo podły typ... ten Rubens.
Dlaczego podły? Po prostu myśli inaczej. Niech sobie żyje w biedzie, chorobie i krótko! smile
Każdy sobie rzepkę skrobie.
I tu w tym temacie pozwolę sobie na uwagę.
To co napisał Irek. jest wyjątkowo podłe. Życzenie krótkiego życia w biedzie i chorobie nie jest śmieszne. Nawet jeżeli dotyczy naszego adwersarza.
Zapisane
Ewela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.12.2009
Skąd: z drogi do zdrowia
Wiadomości: 99

« Odpowiedz #17 : 24-04-2012, 13:41 »

Dzięki Eliot za to, że się pojawiłeś i za to co napisałeś.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #18 : 24-04-2012, 14:08 »




Wyjątkowo podły typ... ten Rubens.
Dlaczego podły? Po prostu myśli inaczej. Niech sobie żyje w biedzie, chorobie i krótko! smile
Każdy sobie rzepkę skrobie.
I tu w tym temacie pozwolę sobie na uwagę.
To co napisał Irek. jest wyjątkowo podłe. Życzenie krótkiego życia w biedzie i chorobie nie jest śmieszne. Nawet jeżeli dotyczy naszego adwersarza.


Eeee tam, ja bym to zinterpretował nie jako życzenia, tylko jako związek przyczynowo-skutkowy.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #19 : 24-04-2012, 16:29 »

Dostałem parę zapytań dotyczących zdrowia, a w zasadzie dochodzenia do niego i moich efektów. Niestety jako Pacjent jestem niewiarygodny, więc na nie nie odpowiadam. Nie moja strata.
Natomiast przejrzałem parę nowych tematów na forum i stwierdzam, że nic się nie zmieniło. Jak jest czarna owca, to wszystkie psy szczekają i jeden chce być lepszy od drugiego.
np.

Wyjątkowo podły typ... ten Rubens.
Dlaczego podły? Po prostu myśli inaczej. Niech sobie żyje w biedzie, chorobie i krótko! smile
Każdy sobie rzepkę skrobie.
I tu w tym temacie pozwolę sobie na uwagę.
To co napisał Irek. jest wyjątkowo podłe. Życzenie krótkiego życia w biedzie i chorobie nie jest śmieszne. Nawet jeżeli dotyczy naszego adwersarza.

Myślałem, ze moja wypowiedz zostanie odebrana jako żart, czarny ale jednak żart. Dlatego dałem uśmiech na końcu. Zapewniam Cie Eljot, ze źle nie życzę nikomu z powodu innych poglądów albo pojmowania w inny sposób.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!