Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 23:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Leczenie - czyli jak sobie zrobić krzywdę i zmarnować zdrowie medycyną  (Przeczytany 39652 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 22-01-2012, 11:54 »

Co wyjaśnić?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #21 : 22-01-2012, 12:02 »

To, że pochodzi z wioski nie oznacza, że nie odmawiał sobie dużych ilości glutenu (kluski i chleb). Czy córka także pije MO? Dziwne, że problem "wylazł" na forum dopiero teraz.

Dobrze że wylazł w ogóle. Chociaż to i tak dziwi. Bo nie wiemy specjalnie za wiele, prócz tego że np. jednak córka nie odstawiła całkiem glutenu. Natomiast jest żal że inni jedzą wszystko i im nic nie szkodzi, a tutaj tyle wyrzeczeń i jest klops. Wychodzi jednak nieporozumienie. Ta reakcja organizmu może świadczyć o jego sile a nie słabości, chociażby w stosunku do koleżanek. Tak jak napisała Solan, a co zresztą potwierdzają słowa Magdy, że ojciec/mąż jest zdrowy mimo trądziku,.

Chleb, kluski je w minimalnych ilościach, KB pije 1 dziennie. Od 7 lat nie ma u nas w domu żadnych leków , poza tabletką od bólu głowy a i ona jest zażywana jak już nie da się wytrzymać.

Tylko kto nie  może wytrzymać, córka? Jeżeli córka ma bóle głowy to z pewnością nie świadczy to o tym że wszystko jest w porządku.
« Ostatnia zmiana: 22-01-2012, 12:25 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #22 : 22-01-2012, 12:11 »

Laokoon wyjaśnisz o co chodzi z tymi ziemniakami?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #23 : 22-01-2012, 16:25 »

Laokoon wyjaśnisz o co chodzi z tymi ziemniakami?

Czuję się momentami jak postać ze scenariusza filmu Barei.
Ja sprzedaży ziemniaków nie prowadzę.
Zapisane
Magda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: czerwiec 2005
Wiadomości: 64

« Odpowiedz #24 : 22-01-2012, 20:57 »

Dziękuję wszystkim, którzy potrafili wypowiedzieć się bez złośliwości.
Zapisane
Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #25 : 27-03-2012, 22:26 »

Magdo, co dalej z Twoją córką? Wprowadziłyście dietę monotematyczną, jak zalecał Pan Józef?
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #26 : 28-03-2012, 11:10 »

Kod:
... wyjaśnisz o co chodzi z tymi ziemniakami?
Jak to o co chodzi, ziemniaki w mundurkach tylko i okraszone skwarkami.
Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
xxlilithxx
« Odpowiedz #27 : 28-03-2012, 12:37 »

Cytat
Forum pacjentów leczących się tym świństwem

http://www.izotek.pl/

Właśnie kawałek przeczytałam i mam dosyć Smutny

http://www.izotek.pl/niepozadane_skutki_zazywania_izoteku/izotek_zniszczyl_mi_zycie_6960.0.html

Cytat
Ja nie wiedzialam jakie są skutki uboczne. Kupilam lek. Jak zobaczyłam ulotke, to się przeraziłam. Pomyślałam, że może tak musiało być. To może przeznaczenie. Jakbym wcześniej ją dotknęła to w życiu bym nie miała odwagi tego połykać. I wzięłam. Lekarka stwierdziła, żebym sobie przeczytała ulotki chociażby gripeksu, powiedziała, żebym się nie bała. Potem jak trafiłam na to forum chcialam zrezygnować, czekałam tylko na powrót lekarki z urlopu. Ale było już za późno. Mam teraz hirsutyzm.
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #28 : 06-04-2012, 13:16 »

Kilka lat temu skończyłem dziesięciomiesięczną kurację "IZOTEKIEM". Mój trądzik był naprawdę straszny. Jak każdy młody człowiek próbowałem wiele sposobów, niestety nic nie pomagało, więc zdecydowałem się na to ostateczne świństwo. Teraz strasznie żałuję. Fakt, trądzik nie wrócił; moja skóra jest gładka i ładnie wygląda, prócz kilku blizn. Ale jakim kosztem? Kosztem pieniędzy i skutków ubocznych, które pozostały do dzisiaj! Skóra delikatna jak papier, problemy ze wzrokiem, problemy ze strony psychicznej, kłopoty gastryczne... Nie polecam nikomu tego specyfiku. Zresztą Wy to wiecie, ale ja wtedy nie wiedziałem. Moja wiedza na temat odżywiana i stylu życia była zerowa! Dopiero teraz otworzyłem oczy... O kilka lat za późno.

Liczę teraz na to, że MO, KB, DP jakoś pomoże przy oczyszczaniu mojego organizmu m.in. z tego syfu. Może w jakimś stopniu uda mi się naprawić mój organizm.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2012, 19:39 wysłane przez Solan » Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #29 : 23-06-2012, 19:31 »

Chciałbym poruszyć ponownie temat izotretynoiny doustnej. Lek ten wysusza skórę na zewnątrz jak i wewnątrz, mam na myśli np. żołędzia bądź jelita. Jestem prawie 3 lata po kuracji a mimo to skóra na ciele jak i żołędziu pozostała sucha i bardzo delikatna. Mniemam, że w jelitach jak i całym układzie pokarmowym także. Nie ma i raczej nie będzie oficjalnych danych na ten temat są to tylko i wyłącznie moje obserwacje. I tu sie pojawia pytania min. do Pana Słoneckiego.

Czy powinienem przybrać jakąś inną metoda naprawy mojego układu pokarmowego? Czy w tym momencie nie ma to już znaczenia i postępować jak dotychczas?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #30 : 23-06-2012, 20:36 »

Patrząc na Twoją datę rozpoczęcia przygody z Biosłone, uważam że zbyt mocno się niecierpliwisz.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #31 : 17-07-2012, 11:25 »

Tak; może i trochę się niecierpliwie. Ale chciałem zrobić to wszystko dobrze i należycie. Czy np. wycierające KB nie, wycierają mojej i tak już suchych jelit? Ale niestety ciężko jest wyciągnąć od was opinie.
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #32 : 17-07-2012, 12:47 »

Bo nikt tak naprawdę nie wie, jak to działa, i czy w ogóle.
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #33 : 17-07-2012, 13:31 »

Tak; może i trochę się niecierpliwie. Ale chciałem zrobić to wszystko dobrze i należycie. Czy np. wycierające KB nie, wycierają mojej i tak już suchych jelit? Ale niestety ciężko jest wyciągnąć od was opinie.
Zdecydowanie zbyt mocno się niecierpliwisz, jeżeli piszesz posta z bezsensownym pytaniem, dostajesz odpowiedź, a następnie odpisujesz po miesiącu, bo prawdopodobnie zapomniałeś, że go napisałeś.

Wziąć zdrowie we własne ręce znaczy dokładnie to co znaczy. Masz książki, portal, setki wątków na forum oraz dziesiątki przeróżnych stanów chorobowych, wypieranych tą samą ideą zdrowia. Idea ta ma pewną elastyczność, która pozwala dopasować ją do swojego przypadku, co oczywiście nie jest równoznaczne ze zmianą pasa ruchu. Dlatego mając zdrowie we własnych rękach oraz wiedzę, znając swój przypadek, robisz wszystko by sobie nie szkodzić, pomagając przy okazji.

Jeżeli czujesz, że KB Ci szkodzi - to na razie nie pij. A jeżeli nie jesteś pewny, to pij KB ze zwiększoną ilością siemienia przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości słonecznika i dyni. Gdy nie będziesz miał żadnych nieprzyjemnych objawów, wdrażaj powoli klasyczne proporcje. Ja osobiście stosuję większą ilość siemienia, bo po takim koktajlu czuje się najlepiej. I przede wszystkim kontroluję jakość produktu końcowego.
« Ostatnia zmiana: 17-07-2012, 13:36 wysłane przez Travis » Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #34 : 18-07-2012, 10:03 »

Travis; nie jest to bezsensowny post. Pytanie było konkretne; konkretne do mojego przypadku. Długo zwlekałem z odpowiedzią, ponieważ od 3 tyg. nie pije MO ani KB. Musiałem zrobić sobie przerwę i poukładać wszystko od nowa. Zacząłem od wczoraj ponownie.

KB mi już nie szkodzi. Po prostu dmucham na zimę. Dobrze poczekamy zobaczymy.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!