Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 07:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Minął rok  (Przeczytany 5398 razy)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« : 22-02-2012, 16:23 »

Dwa miesiące temu minął rok, gdy na 100% żyję zgodnie z ideą Biosłone.
To był bardzo udany rok bez leków i chorób.
Bez żalu rozstałam się ze zbędnymi kilogramami. Nie tęsknię za kaszakami i włókniakami. Włosy przestały wypadać i zgęstniały. Zniknęły białe plamki pod paznokciami. Paznokcie stały się twarde i nie łamliwe.
Egzema na dłoniach, która była od lat dziecięcych, też się gdzieś zawieruszyła, nie pozostawiła śladu. Dłonie były latami zaczerwienione, obrzęki przechodziły w pęcherze, następnie wydzielał się przezroczysty płyn. Robiły się strupy, pękała skóra i aby doznać ulgi tarłam dłońmi o kant stołu. Lekarze bez końca przepisywali maści i lekarstwa. Mówili na pocieszenie, że z wiekiem będzie coraz gorzej, że trzeba nauczyć się z tym żyć!
Jestem szczęśliwa, że tutaj trafiłam. Dziękuję Panie Józefie za to forum i za to, że podzielił się Pan wiedzą.
Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #1 : 22-02-2012, 18:33 »

Także jestem wdzięczny, że trafiłem na to forum i cieszę się z coraz lepszego zdrowia.
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Hania
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: styczeń 2011
Wiadomości: 2

« Odpowiedz #2 : 23-02-2012, 12:02 »

Od stycznia 2011 stosuję MO, jestem po DP, wciąż nie jem produktów z glutenem, aktualnie piję KC. Na razie nie pojawiły się uciążliwe efekty oczyszczania, natomiast jest wiele pozytywów, o których chcę napisać. Wcześniej kilka informacji o przebytych chorobach i dolegliwościach:
- w dzieciństwie miałam uczulenia na wszelkiego rodzaju pokarmy,
- od dziecka do dorosłości, dość często, dręczyły mnie czyraki,
- w 1990 roku usunięto mi woreczek żółciowy,
- w 1992 roku usunięto mi nerkę z powodu ropnia (czyraka),  
- w 2005 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi (leczenie radykalne i cały komplet, czyli operacja, chemioterapia i radioterapia). Nowotwór był mocno zaawansowany, podobno niewidoczny w badaniach (a może niezauważony?), choć  systematycznie, co dwa lata, wykonywałam mammografię.
- w 2007 roku zdiagnozowano chorobę Hashimoto,
- od kiedy sięgam pamięcią, cierpiałam na bóle kości, mięśni, stawów, szczególnie kolanowych,
- bardzo wysoki cholesterol.

Każda z tych chorób (plus inne przygody z medycyną), to oddzielna historia mojej walki z niezdarnością, niekompetencją, zarozumiałością i chamstwem lekarzy. Gdyby nie moja nieustępliwość i dociekliwość, pewnie dwie z moich chorób mogłyby zakończyć się  tragicznie. Nauczyłam się sama dbać o siebie, stąd moje poszukiwania, dzięki którym trafiłam na portal i forum.

Z ogromną radością informuję, że po DP, stosowaniu ZZO, rocznym piciu MO i KB:
- od kilku miesięcy nie mam problemów z bólami stawów, mięśni i kości, kłopoty z samodzielnym podnoszeniem się z „klęczek” minęły całkowicie,
- kilka dni temu lekarz zmniejszył dawkę hormonów tarczycy,
- obniżył się znacząco poziom cholesterolu,
- moja skóra stała się bardziej elastyczna, sprężysta, nie bywam już ociężała, nie puchną mi już nogi,
- tak dobrze fizycznie i psychicznie nie czułam się już od lat!
- w związku z wszystkimi punktami powyżej - oszczędzam, bo nie wydaję pieniędzy na wizyty u lekarzy, leki i suplementy.

Panie Józefie – dziękuję!
« Ostatnia zmiana: 23-02-2012, 15:11 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!