Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Refluks  (Przeczytany 5356 razy)
m.war
« : 23-02-2012, 19:08 »

Po dwóch latach picia MO problemy z żołądkiem, zgaga, niestrawność ustąpiły całkowicie. Czuję teraz, że mam żołądek noworodka. smile Kiedyś po zjedzeniu czegoś pikantnego czy smażonego zgaga nie dawała usnąć. Dodam tylko, że problemy z żołądkiem były tak duże, że dwa razy leżałem w szpitalu, gdzie robiono mi gastroskopie i faszerowano toną leków. Warto więc brać zdrowie w swoje ręce i nie powierzać go konowałom.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1 : 24-02-2012, 17:18 »

...dwa razy leżałem w szpitalu, gdzie robiono mi gastroskopie i faszerowano toną leków.
To ciesz się, że nie zaproponowali Ci operacji naprawienia "zaworu zwrotnego" (tak nazywam wpust żołądka). Mojej bratowej kalekarz powiedział, że przyczyną refluksu jest właśnie uszkodzenie owego "zaworu" i jedynym wyjściem jest naprawa podczas operacji. Jak to miałoby wyglądać, nie wiem. Na razie bratowa na operację się nie zgodziła. Ponieważ jako córka farmaceutki jest 100%-ową pacjentką, takiej możliwości jednak nie odrzuca. Wszelkie próby skierowania jej i brata na ścieżkę Biosłone spaliły na panewce. Może kiedyś...
Jeśli chodzi o moje problemy z refluksem i zgagą to również pozbyłem się tych dolegliwości praktycznie w 100%-tach. Opisałem to w temacie "zgaga" na stronie http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=4819.40
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!