Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 22:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO - 5 dni - Straszne skutki uboczne.  (Przeczytany 13640 razy)
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« : 05-03-2012, 19:01 »

Witam; kłaniam się.
Jest to mój pierwszy post na forum. Liczę na mały dystans, co do moich postów smile

MO zacząłem pić dokładnie od 1 marca, to wychodzi nam aż 5 dni kuracji. Zażywam pełną dawkę 10 ml x 3. Chciałem zasięgnąć opinii, ponieważ moje objawy są wręcz katastrofalne. Opiszę wam 3 dni kuracji abyśmy mogli wyciągnąć jakieś wnioski.

3 dzień kuracji – pojawił mi się ropny pryszcz na boku języka. Szok! Minimalne skutki: zmęczenie, suche oczy, pragnienie płynów. Tego dnia byłem w pubie ze znajomymi i wypiłem piwo. I ciekawostka; upiłem się dosłownie jednym piwem. Czułem się jak po czterech.

4 dzień kuracji – pryszcz z języka powoli znika. Miksturę zażyłem o 7:30 o 10:00 zjadłem bułkę z szynką, serem i banana. Do momentu jedzenia czułem się w miarę ok. Lecz bezpośrednio po posiłku dopiero się zaczęło. Pojawiły się potężne skutki: bóle głowy, zawroty głowy, bóle stawów, mocniejsze poty, lęk, suche oczy, strasznie problemy z koncentracją, mroczki przed oczami, problemy z wypowiadaniem się. Byłem strasznie zmęczony; wręcz wyczerpany jak bym nie spał 24 godziny. Musiałem położyć się spać na dwie godziny. Bóle głowy i zmęczenie utrzymywały się przez resztę dnia.
5 dzień kuracji – o 6:00 zażywam MO. Do momentu posiłku jest ok lecz bezpośrednio po posiłku głowę mi dosłownie rozsadza! Skutki takie jak w dniu poprzednim: generalnie umieram.

Te objawy są straszne; czuje się jak zombie a stan ten utrzymuje się przez cały dzień; nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, normalnie myśleć. Musiałbym cały czas spać, leżeć i odpoczywać. Po każdym kolejnym posiłku w ciągu dnia jest to samo. Generalnie z posiłku na posiłek objawy te słabną.

Może jestem trochę przewrażliwiony, ale czy aby wszystko idzie poprawnym torem? Czy są to po prostu  reakcje Herxheimera? Czy może mój żołądek jest zbyt męczony ową miksturą oczyszczającą? Czy to jakaś forma alergii? Proponujecie coś?

« Ostatnia zmiana: 26-03-2012, 19:05 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1 : 05-03-2012, 19:27 »

Proponuję odczekać i zacząć od 1/4 dawki MO ( według zaleceń - patrz książki i portal), chyba że jesteś sado maso smile
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #2 : 05-03-2012, 19:43 »

Dandi, stosujesz MO, ale nie stosujesz DP - na śniadanie bułka z szynką i serem? Nie wyłączyłeś glutenu z jadłospisu - może gluten Tobie szkodzi?
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #3 : 05-03-2012, 19:56 »

Nie, jeszcze nie włączyłem DP. Wszystko chcę stopniowo wprowadzić. Zacząłem na razie od MO. Rozumiem Cię Domi ale przed miksturą było prawie dobrze, odczuwałem jakieś tam skutki uboczne po jedzeniu, ale nie zawsze a jak były to naprawdę słabe. Jeżeli chodzi o celiakię to miałem robione badania z krwi i według nich jest czysto. Ale nie wiem czy można im ufać.

Chciałem dodać, że dzisiaj po ryżu z mięsem było to samo. Później po ziemniakach z gotowaną piersią z kurczaka również.
« Ostatnia zmiana: 06-03-2012, 08:54 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Lodziuniag
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 15.02.2011
Wiadomości: 60

« Odpowiedz #4 : 05-03-2012, 20:13 »

Koniecznie przeczytaj książkę p.Słoneckiego i zmniejsz dawkę.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #5 : 05-03-2012, 20:20 »

Rozumiem, że ciężko na początku się przestawić z dietą, ale im szybciej wdrożysz DP I etap tym lepiej dla Ciebie. Zastosuj też, to co radzi Spokoadam i organizm powinien się uspokoić trochę ;-)
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #6 : 10-03-2012, 11:20 »

Jestem dziesiąty dzień na MO. Dawki nie zmieniłem, zostawiłem 3x10ml. Wszystkie skutki i objawy oczyszczania czy reakcje Herxheimera ustąpiły. W tym momencie jest nawet nudno, nic się nie dzieje. Możliwe, że te pierwsze dawki były szokiem dla organizmu stąd te dziwne objawy. DP i KB powoli wprowadzam w życie.

« Ostatnia zmiana: 26-03-2012, 19:08 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Malinka
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 16 marzec 2012
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #7 : 19-03-2012, 14:58 »

Mam to samo, Dandi, zawroty i bóle głowy, do tego po posiłkach uczucie niestrawności. Masakra, zmniejszam dawkę do 2 ml bo się wykończę. Teraz mam 5 ml ale to chyba dla mnie za dużo!
« Ostatnia zmiana: 19-03-2012, 15:28 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #8 : 26-03-2012, 18:35 »

Jestem 26 dzień na MO; wprowadziłem KB i DP. I generalnie nic sie nie dzieje; wszystko się ustabilizowało. Zobaczymy co będzie dalej; pozdrawiam Malinka smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!