Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 05:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie jest granica tolerancji i czym jest wolność człowieka?  (Przeczytany 83885 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« : 10-03-2012, 03:26 »

Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że kroczymy w kierunku szwedzkiego modelu społecznego. Innymi słowy coraz bardziej grzęźniemy w wielkim gównie (moja subiektywna ocena). Mam pytanie jak w temacie: gdzie jest granica tolerancji dla dewiacji i czy piętnowanie i zakazywanie promowania zboczeń jest działaniem ograniczającym wolność człowieka?

http://marucha.wordpress.com/2012/03/09/jak-walczyc-z-deprawacja-dzieci-w-szkolach/
Cytat
Nachalne molestowanie dzieci – już od wieku przedszkolnego! – wiadomościami z zakresu życia seksualnego, a zwłaszcza na temat różnych zboczeń i dewiacji, w każdym innym przypadku zostało by uznana za pedofilię. Zgoła inaczej rzecz się ma, gdy chodzi o instytucje państwowe i organizacje skupiające pederastów, transwestytów etc. Wówczas mówimy o “edukacji seksualnej”.

http://marucha.wordpress.com/2012/03/09/za-obraze-homoseksualisty-dwa-lata-wiezienia-wyslij-swoj-protest/
Cytat
Obrazisz homoseksualistę lub transseksualistę, możesz pójść na dwa lata do więzienia. Takie są konsekwencje propozycji zmian w kodeksie karnym zaproponowanych przez pełnomocnika rządu do spraw równego traktowania, panią minister Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz.

http://marucha.wordpress.com/2012/03/09/barack-obama-jako-dziecko-byl-wychowywany-przez-transseksualiste/
Cytat
Obecny prezydent USA Barack Obama, gdy mieszkał w Indonezji jako dziecko miał nianię transseksualistę. Był to mężczyzna o nazwisku Turdi, który uważał się za kobietę.

Jestem homofobem i jestem z tego dumny. Fobia to strach, lęk. Czy to, że boję się o swoje dzieci, przyszłe wnuki aby ich umysły nie zostały wypaczone, zawładnięte przez seksualną propagandę, oznacza, że jestem zacofany, nienormalny? Syn jest już prawie dorosły, poradzi sobie, bo jest taki sam nietolerancyjny jak ja, ale mam jeszcze księżniczkę (10lat), wszelkimi siłami będę ją chronił i edukował.
« Ostatnia zmiana: 10-03-2012, 03:28 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #1 : 10-03-2012, 11:32 »

Życie uczy pokory. Czasem zaskakuje szybciej, niż się spodziewamy. Lękiem i strachem o dzieci też można im wypaczyć umysły... (zwłaszcza jeśli ten lęk jest tego rodzaju, o jakim piszesz).
A co jeśli kiedyś okaże się, że twoje dziecko (lub wnuk) jest homo- lub transseksualistą? Będzie się bało... ciebie
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #2 : 10-03-2012, 12:25 »

Sam osobiście nic nie mam do pedałów i lesbijek, jednak kompletnie nie odpowiada mi to w jaki sposób są traktowani przez (niby) cywilizowane kraje. O wielu bzdurnych przepisach promujących/ochraniających/wywyższających mniejszości seksualne można pisać. Ludzie ci nie powinni być wprawdzie prześladowani i dyskryminowani, ale to co się dzieje to jest przesada.

Przykładowo w Szkocji jakiś czas temu w podręcznikach szkolnych słowa mama i tata zostały zastąpione słowem opiekun. A było to po to by nie urażać uczuć dzieci par homoseksualnych. Tylko dlaczego takie pary mają wychowywać i wypaczać młode pokolenia? Kolejnym etapem tej chorej "poprawności politycznej" będzie legalizacja pedofili. Bo przecież pedofil napisał koran!
Cytat
Mahomet podpisał kontrakt małżeński z Aiszą, kiedy miała 6 lub 7 lat, a skonsumował swoje małżeństwo po kilku latach, kiedy miała 9 lat. Sam Mahomet miał wówczas 53 lata
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #3 : 10-03-2012, 13:15 »

Każda przesada jest zła. Zgadzam się z tym co piszesz, Metaldaw, ale to jak przedstawia temat Dusiu jest też dla mnie grubą przesadą (homofobia i bycie z tego dumnym, zarażanie dzieci strachem przed innością, uczenie ich nietolerancji).   
Zapisane
Jerzy
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 12.01.2009
Wiadomości: 150

« Odpowiedz #4 : 10-03-2012, 22:13 »

Z legalizacją pedalstwa trzeba walczyć. Jeżeli ktoś mi wmawia,  że wsadzanie facetowi w d..pę penisa jest normalne, to powinien się leczyć. Co oni robią w domu, mnie nie interesuje, ale wmawianie mi, moim i waszym dzieciom, że to jest normalne ludzkie zachowanie, jest to robienie z ludzi idiotów. To co się wyprawia na tzw. zachodzie woła o pomstę do Nieba. Mam nadzieję, że dojdą tam do władzy normalni ludzie,którzy będą z tym walczyć. Tak jak Dusiu jestem homofobem.
Zapisane

Koktajl błonnikowy 15.02.2009
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #5 : 11-03-2012, 01:23 »

Gdzieś czytałem, że dostrzeżono różnice w budowie pewnej części mózgu człowieka homoseksualnego a hetero. Czyli możemy mówić o pewnej anomalii czy defekcie.

Jeżeli ktoś mi wmawia,  że wsadzanie facetowi w d..pę penisa jest normalne, to powinien się leczyć.
Ale jeśli zważyć na fakt, że przypadki homoseksualne występują bardzo powszechnie również wśród zwierząt to co powiesz?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t
http://wolnemedia.net/seks/homoseksualizm-w-swiecie-zwierzat/

Czy zwierzęta przez te miliony lat walczyły jakoś z homoseksualnością? Raczej NIE. Po prostu tak jest w przyrodzie. Musimy przyjąć ten fakt, że to się dzieje obok nas i nic na to nie poradzimy. Jedyne co można zrobić, żeby nie wypaczyć sytuacji to nie nadawać tym "jednostkom" szczególnych przywilejów.
Można powiedzieć, że w przeszłości otarłem się o homofobizm. Na szczęście tylko otarłem. Z czasem dotarła do mnie świadomość, że to moje wrogie nastawienie jest głupie i raczej jako przejaw strachu, słabości i niewiedzy. Teraz jestem silniejszy.
Owszem mam dzieci i boję się o nie ale są jeszcze za małe, żeby im to tłumaczyć. W przyszłości mam zamiar pokazać im świat taki jakim jest ale broń mnie Panie Boże, żeby wbijać im do głów agresję czy strach.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #6 : 11-03-2012, 05:01 »

A co jeśli kiedyś okaże się, że twoje dziecko (lub wnuk) jest homo- lub transseksualistą? Będzie się bało... ciebie
Powiem krótko: z takim KRETYŃSKIM argumentem nawet nie próbuję się brać za bary. Szkoda pary nawet w gwizdek. Zamiast przeczytać artykuły i się do nich odnieść, wolałaś przyjąć za prawdę objawioną, informacje instytucji wrogiej ludzkości, jaką jest WHO. Podobnych argumentów używa niejaki Dariusz nomen omen Szwed, w rozmowie z Wojtkiem Cejrowskim mówiąc: że jak jesteś przeciw homo..., to jesteś faszystą i hitlerowcem, bo oni (z małej litery, bo nimi gardzę) mordowali homo... w obozach. Tak jakby hetero... w tych obozach nie ginęli. http://www.youtube.com/watch?v=Es3Nr8CJgC8&feature=related#t=131
Kobieto zrozum... nie chodzi mi o to, że jeden facet drugiemu "ugniata plastelinę" (przepraszam wszystkich wrażliwych). To ich, cicha, w domowych pieleszach załatwiana sprawa. Tyczy się to zarówno par męskich, jak i żeńskich. Jestem tylko przeciwny temu, aby pary te adoptowały dzieci, uczyły swojej "normalności" w szkołach, pchały się w nasze domy poprzez chociażby (tfu) "marsze tolerancji". http://www.youtube.com/watch?v=B6iGxhW7ZJo&feature=related#t=213
http://www.youtube.com/watch?v=2BxK4IgoNQ8&feature=related#t=172

Ale jeśli zważyć na fakt, że przypadki homoseksualne występują bardzo powszechnie również wśród zwierząt to co powiesz?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t
http://wolnemedia.net/seks/homoseksualizm-w-swiecie-zwierzat/
Noooo brawoooo... z takiego źródła czerpać wiedzę. Pozazdrościć, ...pozazdrościć. http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,44721325,0,Homoseksualizm_wsrod_zwierzat_Bog_tak_chcial.html
Pingwin gej - zdrajca http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=LRyOM1_gABI#t=129

Polecam całą audycję http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=LRyOM1_gABI

Tak na marginesie:
Czasami widać na skwerach jak psy (samce) "brzydko" się bawią. Proszę zrobić eksperyment i puścić między nie sukę.

Gdzieś czytałem, że dostrzeżono różnice w budowie pewnej części mózgu człowieka homoseksualnego a hetero. Czyli możemy mówić o pewnej anomalii czy defekcie.
Czy to nie było przpadkiem w jakimś amełykańskim nałukowym czasopiśmie?

broń mnie Panie Boże, żeby wbijać im do głów agresję... 
Manipulacja godna szechterowej gaziety.

W przyszłości mam zamiar pokazać im świat taki jakim jest ...
Taki jakim GO stworzysz.

Ludzie ci nie powinni być wprawdzie prześladowani i dyskryminowani...
Metaldaw, zdrowy chłop jesteś. Dzięki za głos rozsądku, tylko proszę, napisz gdzie homo... są prześladowani?


Jeżeli ktoś mi wmawia,  że wsadzanie facetowi w d..pę penisa jest normalne, to powinien się leczyć.
Pełna zgoda. Dzięki.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Jerzy
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 12.01.2009
Wiadomości: 150

« Odpowiedz #7 : 11-03-2012, 10:13 »

Savage7- w przyrodzie to są tzw. wyjątki od reguły a nie norma. Homo nie są prześladowani, wręcz przeciwnie, zaczynają prześladować zwykłych(normalnych) ludzi, poprzez kary, gdy negujesz ich poglądy.
Zapisane

Koktajl błonnikowy 15.02.2009
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #8 : 11-03-2012, 11:57 »

Dusiu rencyska opadają.
Odniosę się tylko do jednej twojej wypowiedzi bo do reszty to zasłabłem. Po prostu podstawówka.
Moje dzieci są jeszcze malutkie ale zawrzyjmy umowę... pokażę im świat taki jaki ty im stworzysz. Masz na to powiedzmy 10 lat. Chętnie się przyjrzę jak go zmienisz bo rozumiem, że masz na to wielki wpływ.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #9 : 11-03-2012, 13:36 »

Ludzie ci nie powinni być wprawdzie prześladowani i dyskryminowani...
Metaldaw, zdrowy chłop jesteś. Dzięki za głos rozsądku, tylko proszę, napisz gdzie homo... są prześladowani?

Tak bywało w przeszłości ale teraz niestety jest tak jak pisze Jerzy:

Homo nie są prześladowani, wręcz przeciwnie, zaczynają prześladować zwykłych(normalnych) ludzi, poprzez kary, gdy negujesz ich poglądy.

A to już nadmierna ingerencja ze strony tych mniejszości. Jak normalne społeczeństwo może to tolerować?

Nie jestem homofobem ale wolę ich od homoseksualistów.
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #10 : 11-03-2012, 13:40 »

Cytat
Homo nie są prześladowani, wręcz przeciwnie, zaczynają prześladować zwykłych(normalnych) ludzi, poprzez kary, gdy negujesz ich poglądy.

Jerzy może podasz, znasz jakieś przykłady z życia wzięte? Chętnie się dowiem, jak to homoseksualiści prześladują normalnych ludzi?
« Ostatnia zmiana: 13-03-2012, 12:15 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #11 : 11-03-2012, 13:49 »

Zapraszam do UK. I tu proszę skrytykować publicznie homosiów - gwarantowany dłuższy pobyt i bliższa znajomość z wymiarem sprawiedliwości.
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #12 : 11-03-2012, 13:53 »

Domyślam się, że nie chodzi o krytykę, a po prostu o obrazę, ale nie będę się spierać, bo w UK nie byłam. Być może naprawdę przeginają. U nas z kolei nie można złego słowa na temat Biblii powiedzieć, bo zaraz to kogoś urazi i.... "gwarantowany dłuższy pobyt i bliższa znajomość z wymiarem sprawiedliwości."
Zapisane
Jerzy
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 12.01.2009
Wiadomości: 150

« Odpowiedz #13 : 11-03-2012, 14:22 »

Mnie prześladują promocją sodomii, zboczenia i narzucaniem praw im nie należnych tj. adopcji dzieci. Na siłę wprowadzanie i promowanie gejostwa do przedszkoli i szkół .
Ja jako katolik mam prawo i obowiązek wskazywać ludziom, że jest to obrzydlistwo i grzech, a także się temu przeciwstawiać.
« Ostatnia zmiana: 13-03-2012, 12:16 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Koktajl błonnikowy 15.02.2009
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #14 : 11-03-2012, 14:29 »

Drogi Jerzy. Gdzie ta promocja cię prześladuje? Do domu ci ktoś wchodzi? Mnie natomiast prześladuje promocja katolicyzmu. Dzwony w kościele biją wtedy gdy śpię, sklepy pozamykane wtedy gdy chcę zrobić zakupy. Wszyscy moi katoliccy sąsiedzi notorycznie biją swoje żony. Księża ciągle mnie straszą piekłem i wiecznym potępieniem. Jak się temu przeciwstawić, nie wiesz?
« Ostatnia zmiana: 13-03-2012, 12:18 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #15 : 11-03-2012, 14:40 »

Savage, widzę, że mamy podobne poglądy.

Wiecie, że ta dyskusja jest bez sensu? I tak nikt nikogo do swojego nie przekona. Możemy tak sobie biadolić bez końca.
Zapisane
Andzia
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 08.11.2010
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #16 : 11-03-2012, 14:47 »

Cytat
Mnie prześladują promocją sodomii, zboczenia i narzucaniem praw im nie należnych tj. adopcji dzieci
Ciekawa jestem czy osoby wypowiadające się o adopcji dzieci myślały czasami w jakim otoczeniu wolałyby wychowywać się pozbawione rodziców dzieci: a) domu dziecka b) z dwoma mamami lub ojcami. Często pada argument, że para homoseksualna nie jest wzorem rodziny - to w takim wypadku dom dziecka jest wzorem rodziny w naszym społeczeństwie?  Czy raczej nie potrafimy zobaczyć więcej niż czubek naszego nosa i udajemy, że tych dzieci tam nie ma?
Zapisane
Jerzy
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 12.01.2009
Wiadomości: 150

« Odpowiedz #17 : 11-03-2012, 14:50 »

Jest jedna rada - już czas się nawrócić. Jeżeli jesteś świadkiem przemocy domowej, to trzeba zgłosić to na policję. Nie zauważyłem aby sklepy w niedzielę były zamknięte, wpadnij do mnie, u nas są otwarte. A co do adopcji dzieci, to mam w rodzinie adoptowane rodzeństwo i troszeczkę wiem jak to wygląda. Jak na razie jest tam mama i tata, a nie rodzic A i B.  
« Ostatnia zmiana: 13-03-2012, 12:20 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Koktajl błonnikowy 15.02.2009
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #18 : 11-03-2012, 17:30 »

Nawracanie może działać w dwie strony. Może czas się naprostować?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Jerzy
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 12.01.2009
Wiadomości: 150

« Odpowiedz #19 : 11-03-2012, 18:15 »

Nawracanie - zawsze w jedna stronę.
« Ostatnia zmiana: 13-03-2012, 12:20 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Koktajl błonnikowy 15.02.2009
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!