Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Marooned - wątpliwości po roku  (Przeczytany 35706 razy)
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #40 : 05-12-2012, 20:37 »

Marooned, należy uzbroić się w cierpliwość, a przyspieszanie opóźni oczyszczanie jedynie. Szkoda czasu na wymyślanie ulepszeń. Organizm jak będzie silny, to zacznie robić porządki. Ważna jest odpowiednia dieta oparta o ZZO i MO.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #41 : 06-12-2012, 10:05 »

Dziękuję Ci Agnieszko za przypomnienie o melisie z citroseptem - całkiem o tym zapomniałem! (Nie mogę znaleźć informacji o tym, czy ona była w książkach?)
Produkcja octu jabłkowego idzie u mnie pełna parą smile

A więc nie poganiam Kochani organizmu, wprowadzę citrosept z melisą i - aby do wiosny smile
« Ostatnia zmiana: 06-12-2012, 10:09 wysłane przez Marooned » Zapisane
Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #42 : 06-12-2012, 10:49 »

Marooned, jak myślisz, dlaczego p. Józef polecił Ci parówki na głowę? Stosowałeś?
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #43 : 06-12-2012, 11:12 »

Stosuję tylko doraźnie jak bardzo doskwiera mi mój nos.
Zapisane
Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #44 : 06-12-2012, 11:28 »

A zakraplasz nos alocitem?
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #45 : 06-12-2012, 11:33 »

Ostatnio miałem przerwę, ale od kilku dni znowu zacząłem. Zastanawiam się tylko czy nie zakrapiać 2 dziurek za jednym razem. Bo z tego co zrozumiałem to ideą zakrapiania pojedynczo było to, że czasem bezpośrednio po zakropieniu może pojawić się obrzęk i zatkać daną dziurkę. Ja takiego problemu nie mam więc chyba spróbuję zakrapiać obydwie.
Zapisane
Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #46 : 06-12-2012, 13:52 »

Tak, możesz. Ale proszę Cię, nie łącz 2 metod oczyszczania, bo w pewnej chwili nie pozbierasz się.
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #47 : 15-04-2013, 11:45 »

W związku z ostatnimi zawirowaniami i kontrowersjami co do skuteczności metod Biosłone, postaram się podsumować swoje 2 lata.

Niestety nie udało mi się uzyskać korzyści opisywanych w książkach. Liczyłem, że po tych dwóch latach będę widział już jakieś konkretne efekty, jednak niewiele mogę ich zaobserwować. Pewnie powiecie, że 2 lata to za mało. Może i mało, ale uważam, że powinna już być odczuwalna poprawa, a u mnie większość dolegliwości wypunktowanych na początku tematu niestety jak były - tak są. Smutny Zastanawiam się, czy jest sens dalej ciągnąć picie MO i KB, tym bardziej, że moje wątpliwości co do skuteczności metod Biosłone rozwiewa w pewnym sensie ostatni komentarz Mistrza:
Cytat
Tak. Forum zamykamy jeszcze dzisiaj. I to nie dlatego, że znalazło się kilku idiotów, ale dlatego, że mogą mieć rację.
oraz - co obserwuję od jakiegoś czasu - arogancja i monopol na prawdę pana Słoneckiego.

Jednak są też i pozytywne rzeczy, za które jestem bardzo wdzięczny Biosłone i panu Słoneckiemu, a mianowicie:
- otwarcie oczu na kwestię niewyobrażalnego wręcz przekrętu medycznego;
- zmiana sposobu odżywiania;
- wydanie broszury o szczepieniach, którą zamierzam nadal dystrybuować;
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 00:36 wysłane przez Whena » Zapisane
Gibbon
*


Online Online

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #48 : 15-04-2013, 16:32 »

Cytat
oraz - co obserwuję od jakiegoś czasu - arogancja i monopol na prawdę pana Słoneckiego.
Jaki monopol skoro dzieli się z milionami? Chyba, że te prawdy są dwie, albo i więcej?
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #49 : 16-04-2013, 00:31 »

...postaram się podsumować swoje 2 lata.
Marooned ale tak szczerze, uderz się w pierś. Dwa lata zasad Biosłone, czy dwa lata funkcjonowania na forum? Bo to jest różnica.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #50 : 16-04-2013, 08:39 »

Zastanawiam się, czy jest sens dalej ciągnąć picie MO i KB, tym bardziej, że moje wątpliwości co do skuteczności metod Biosłone rozwiewa w pewnym sensie ostatni komentarz Mistrza:
Cytat
Tak. Forum zamykamy jeszcze dzisiaj. I to nie dlatego, że znalazło się kilku idiotów, ale dlatego, że mogą mieć rację.
oraz - co obserwuję od jakiegoś czasu - arogancja i monopol naprawdę pana Słoneckiego.
Tutaj wykazał się Pan nie tylko arogancją, ale jeszcze podłością, wyrywając moją wypowiedź z kontekstu. Urwał Pan bowiem uzasadnienie, dlaczego mogą mieć rację, a brzmi ona:
Tylko nieliczni ujęli się za Biosłone.
O monopolu na prawdę to wolę nie wspominać.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #51 : 16-04-2013, 12:17 »

Cytat
Marooned ale tak szczerze, uderz się w pierś. Dwa lata zasad Biosłone, czy dwa lata funkcjonowania na forum? Bo to jest różnica.
2 lata picia MO, stosowania ZZO oczywiście w granicach rozsądku, średnio 1 x dziennie KB z kakao, przejście DP, początkowo ssanie oleju i zakrapianie nosa. Tak więc mogę powiedzieć, że stosowałem w zasadzie wszystko co poleca Biosłone.

Cytat
wykazał się Pan nie tylko arogancją, ale jeszcze podłością, wyrywając moją wypowiedź z kontekstu. Urwał Pan bowiem uzasadnienie, dlaczego mogą mieć rację, a brzmi ona:
Może mnie Pan wyzywać, ja nie daję się łatwo sprowokować. Dla mnie wypowiedź:
Cytat
Tak. Forum zamykamy jeszcze dzisiaj. I to nie dlatego, że znalazło się kilku idiotów, ale dlatego, że mogą mieć rację. Tylko nieliczni ujęli się za Biosłone. Dla nich uruchomimy specjalną...
jest jednoznaczna! Przecież właśnie "ci idioci" piszą o braku skuteczności MO itp. więc założyłem, że przyznaje Pan rację "tym idiotom" w ich tezach! Czyż nie tak? A argumentacja, że nieliczni ujęli się za biosłone jeszcze bardziej potwierdza to wszystko. Tak ja rozumiem tą wypowiedź, więc proszę mi się nie dziwić, że już sam nic nie rozumiem.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 14:16 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!