Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nadżerki żołądka POMOCY!!!  (Przeczytany 39162 razy)
Beolha
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 17.04.2012
Wiadomości: 4

« : 30-04-2012, 06:56 »

Od pół roku walczę z nawracającymi nadżerkami żołądka. Controloc pomaga chwilowo, ale po skończonym leczeniu, po kilku tygodniach problem wraca. Postanowiłam pić MO. Po tygodniu picia 1/2 porcji dostałam potwornych bóli żołądka, moje nadżerki tego nie wytrzymały. Cytryna na pusty żołądek w tym wypadku to jednak za mocne. I co teraz? Mam pić MO bez cytryny?

Mistrzu, doradź, bo ja już psychicznie wysiadam. Jak się na dobre pozbyć tych nadżerek i znowu cieszyć życiem? W Tobie moja jedyna nadzieja. Nie mam już siły. Jaka dieta? Czy koktajl błonnikowy w moim przypadku jest wskazany?
« Ostatnia zmiana: 30-04-2012, 11:25 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Lodziuniag
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 15.02.2011
Wiadomości: 60

« Odpowiedz #1 : 30-04-2012, 08:07 »

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura,
http://www.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna,
http://www.bioslone.pl/odzywianie/koktajl,
http://www.bioslone.pl/profilaktyka-zdrowotna/dlaczego-niektorzy-nie-moga-wyzdrowiec,
polecam.
Zapisane
Beolha
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 17.04.2012
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #2 : 30-04-2012, 09:12 »

Dziękuję za linki, już dawno to wszystko przeczytałam. Niestety nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie.
Czy pić Mo bez cytryny? czy mimo wszystko pomęczyć się z tymi koszmarnymi bólami i potraktować je jako objaw oczyszczania i kontynuować kurację? Boli jak diabli...
« Ostatnia zmiana: 30-04-2012, 11:30 wysłane przez Klara27 » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #3 : 30-04-2012, 09:27 »

Ogranicz węglowodany, jedz wiecej tłuszczu. Jeszcze zmniejsz ilość mikstury, można na jakiś czas nawet odstawić całkowicie.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #4 : 30-04-2012, 10:23 »

Na taki zapalny żołądek wybawieniem jest siemie lniane
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #5 : 30-04-2012, 10:41 »

Ogranicz węglowodany, jedz wiecej tłuszczu. Jeszcze zmniejsz ilość mikstury, można na jakiś czas nawet odstawić całkowicie.
Scorupion uzyskał szybkie efekty, więc proponuję wziąć to pod uwagę.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #6 : 30-04-2012, 11:02 »

Może mogłabyś zamienić aloes z cytryną na ocet jabłkowy własnej roboty? I zacząć od 1 kropli. Może nie byłoby takich sensacji?
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #7 : 30-04-2012, 11:33 »

Ja nie wiem czy mam nadżerki na żołądku, ale boli mnie od ponad miesiąca z przerwami. Jak zaczęłam pić MO w lipcu, to ból żołądka skończył się całkowicie ( bolał mnie m.in. od Slow- Magu). Pod wpływem MO przez pół roku w ogóle żołądka nie odczuwałam. Po przyjęciu sterydów w zastrzykach w połowie marca i dodatkowo proszkach przeciwbólowych, ból żołądka wrócił, jest mocniejszy. Siemię lniane łagodzi ale ból wraca. Za radą Mistrza i po konsultacji z Ryśkiem, który wyleczył w ten sposób żołądek, rozpocznę niebawem kurację miodem Manuka. Z powodu świąt, realizacja tego się wydłuża ale to kwestia kilku dni. Nie mogę w związku z tym jeszcze opowiedzieć Ci o efektach. Co do diety, to warzywa jem tylko blanszowane, nie jem żadnych owoców, nie piję zimnej wody, bo boli po tym wszystkim. Mięso duszone i gotowane mi nie szkodzi. Jest to odżywianie przeciwne mojej naturze, bo mięso jadłam smażone i surówki z kapusty przeważnie, dlatego rozumiem Twój ból. Co do MO w tej sytuacji nie wypowiadam się, bo z kilku powodów od połowy grudnia nie piję. Cztery dni temu zaczęłam przyjmować po 25 kropli oleju rokitnikowego dziennie i po pół łyżeczki sody, którą popijam ciepłą wodą. Przedwczoraj zjadłam kawałek makowca i ból wrócił, dlatego o efektach tych działań jeszcze za wcześnie mówić.
« Ostatnia zmiana: 30-04-2012, 11:45 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Beolha
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 17.04.2012
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #8 : 01-05-2012, 07:28 »

Kochani, dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Siemię piję od kilku dni, chyba trzeba czasu, żeby zadziałało.

Nieboraczku, współczuję i łączę się w bólu. A jeśli mogę zapytać, to dlaczego zrezygnowałaś z picia MO?

Powiedzcie czy dobrze kombinuję? postanowiłam na razie pić MO bez cytryny, a po kilku miesiącach, jak żołądek trochę się podleczy, włączyć ja na nowo zaczynając od jednej kropli?
Dzisiaj jest trochę lepiej, wstałam bez bólu żołądka, za to mdli mnie i słabo mi strasznie. Wiem, że zaczyna się oczyszczanie, a mam co wyczyścić. Dobrze, że dzisiaj wolne, poleżę w ogródku na leżaku.
« Ostatnia zmiana: 01-05-2012, 07:40 wysłane przez Klara27 » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #9 : 01-05-2012, 07:41 »

Mikstura bez cytryny czyli, jak wygląda jej skład?
Zapisane

Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #10 : 01-05-2012, 09:39 »

Mikstura bez cytryny czyli, jak wygląda jej skład?

Właśnie. Jaki olej? Jakie proporcje?
Zapisane
Beolha
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 17.04.2012
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #11 : 01-05-2012, 16:20 »

na początek 5 ml oliwy z oliwek i 5 ml alocitu z soku aloesowego
Mistrz taką miksturę polecał wszystkim uczulonym na cytrynę
Cytuję
"Osoby uczulone na owoce cytrusowe, na początku kuracji w ogóle nie powinny dodawać soku z cytryny do Mikstury oczyszczającej. Dopiero po trzech miesiącach można dodawać jedną kroplę i jeśli ta ilość nie wywoła reakcji uczuleniowej, po tygodniu dodać po dwie krople, i tak dalej – aż do pełnej dawki soku z cytryny."

Na dobry początek powinnaś przeczytać i zastosować się do tego://Klara27
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.0
« Ostatnia zmiana: 01-05-2012, 17:08 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #12 : 08-01-2013, 19:26 »

Czy z powodu nadżerek żołądka może boleć również głowa?
Przez święta nie piłam MO i czułam się względnie dobrze, natomiast odkąd wdrożyłam miksturę (1/2 dawki), umieram. Nie dość, że ciągle mi się odbija, boli mnie żołądek, nie mam apetytu - zresztą nawet nie wiem, co jeść, bo po wszystkim mi źle, to jeszcze ten ciągły ból głowy. Mam wrażenie, że to przez odsłonięcie nadżerek na żołądku. Dobrze myślę?
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #13 : 08-01-2013, 20:26 »

Też się nad tym zastanawiałem; nad tym czy mam nadżerki żołądka. Choć tak naprawdę nie wiem, czy takie coś istenieje. Ale wiem, że też mam problem z żołądkiem. Ponieważ boli mnie głowa bezpośrednio po posiłku. A boli Cię tak samo jak mnie? http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=23536.0 Sprawdź mój topic. Choć był pewien okres, około trzech miesięcy, że w ogóle o tym zapomniałem i mi przeszło. Teraz znowu wróciło i strasznie mnie męczy...
« Ostatnia zmiana: 08-01-2013, 21:46 wysłane przez Agata » Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #14 : 08-01-2013, 20:39 »

U mnie jest ból również występuję w okolicach czoła, a także skroni - takie ściskanie trochę. Jak rano wstaję mnie nie boli, zaczyna dopiero, jak coś zjem, dlatego połączyłam to z żołądkiem. Niestety, jak zacznie, przez cały dzień nie przestaje. Może to po prostu objaw oczyszczania? Nie wiem... W każdym razie od kilku dni czuję się fatalnie. Skupienie się na czymkolwiek to prawdziwy wyczyn.
Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #15 : 08-01-2013, 21:27 »

U mnie jest ból również występuję w okolicach czoła, a także skroni - takie ściskanie trochę. Jak rano wstaję mnie nie boli, zaczyna dopiero, jak coś zjem, dlatego połączyłam to z żołądkiem. Niestety, jak zacznie, przez cały dzień nie przestaje. Może to po prostu objaw oczyszczania? Nie wiem... W każdym razie od kilku dni czuję się fatalnie. Skupienie się na czymkolwiek to prawdziwy wyczyn.

Mam coś podobnego.
U mnie ma to związek z alergią. Ból głowy pojawia się po zjedzeniu / wypiciu czegoś na co mam uczulenie.
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #16 : 08-01-2013, 22:32 »

Cytat
Mam coś podobnego.
U mnie ma to związek z alergią. Ból głowy pojawia się po zjedzeniu / wypiciu czegoś na co mam uczulenie.

Długo trwa?
Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #17 : 08-01-2013, 23:15 »

Cytat
Mam coś podobnego.
U mnie ma to związek z alergią. Ból głowy pojawia się po zjedzeniu / wypiciu czegoś na co mam uczulenie.

Długo trwa?

Jak rozboli to przechodzi dopiero na drugi dzień..
Zapisane
Lilly
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Skąd: Poznań
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #18 : 09-01-2013, 14:57 »

Lavendo, ból w okolicy czoła to właśnie objaw niedomogi żołądka.
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #19 : 09-01-2013, 21:37 »

Dokładnie. To jest wina żołądka; nie alergii. Jakość pokarmu nie ma tu żadnego znaczenia. Co ciekawego? Mój ojciec ma dokładnie to samo. Czuje się dobrze psychicznie, fizycznie też nieźle mimo raka jelita grubego. I ma dokładnie to samo, co ja. Może inaczej:mam to po nim. Też bezpośrednio po jedzeniu boli go między oczami, za oczami, czoło. Ma już tak od dawien dawna. Ostatnio opowiedział mi taki przykład. Zjadł kilka kanapek i przegryzł mandarynkami. Po czym położył się spać. Wstał po godzinie i nie mógł wytrzymać z bólu! Tak wiem. Raz jest to nietypowe połączenie i tak wiem chleb, gluten bla bla. Ale jeszcze raz powtarzam, że nie jest to wina pokarmu. Reakcja jest natychmiastowa. Długo dochodził do siebie.

Ciężko jest mi wymyślić jakąś sensową teorię na to wszystko. Sądzę, że to wszystko ma związek z nerwami. Jak wiadomo żołądek jest unerwiony bardziej od mózgu. I ktoś, kto ma nerwicę, napięte nerwy, jest spięty cierpi również na nerwicę żołądka. I tu bym szukał odpowiedzi. Dla przykładu podam siebie, że w stresujących sytuacjach reaguje spięciem i takim prądem żołądka. To już taki automatyczny odruch, jak co u niektórych sraczka przed egzaminem. Mój żołądek jest zmęczony, napięty. To jak może przyjąć pokarm na siebie skoro jego nerwy są przeorane.
« Ostatnia zmiana: 10-01-2013, 18:07 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!