Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO a inne metody oczyszczania  (Przeczytany 10696 razy)
Live
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 270

WWW
« : 11-05-2012, 05:51 »

Wydaje mi się, ze gdzieś przeczytałam zalecenie żeby nie wprowadzać żadnych dodatkowych metod oczyszczania przez pierwsze 3 miesiące czy może 3 tygodnie ? od rozpoczęcia stosowania MO...
Nie mogę tego teraz nigdzie znaleźć, może takiego zalecenia nie ma? a tylko świadomość że nie jest dobrze przyspieszać i robić za dużo na raz ułożyła się w mojej głowie w taką myśl?

Chodzi o mojego synka, który pije MO od 11 kwietnia. Mistrz napisał ze można mu podawać mieszankę na drogi oddechowe.
Przy okazji: jaka ilość tych ziół dla 5letniego dziecka? - czy taka jak dla dorosłych?

Pytanie zadałam w wątku dotyczącym Michała, który przeniesiono do Działu dziecięcego i zniknął bez śladu z Działu analiz prozdrowotnych...
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22815.msg157455#msg157455

Zastanawiam się tam również nad wydolnością wątroby i całego układu wydalniczego - u 5latka, którego układy wydalnicze są tak przeciążone że objawem tego jest przerośnięty 3 migdał totalnie zatykający gardło.
Czy działać tak, żeby jeszcze więcej toksyn było do usunięcia czy raczej tak, żeby wspomóc te układy wydalnicze w pierwszej kolejności? A jeżeli tak, to jak je wesprzeć?

Bardzo chciała bym dostać odpowiedzi na te pytania i wątpliwości.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1 : 11-05-2012, 13:01 »

Cytat
Wydaje mi się, ze gdzieś przeczytałam zalecenie żeby nie wprowadzać żadnych dodatkowych metod oczyszczania przez pierwsze 3 miesiące czy może 3 tygodnie ? od rozpoczęcia stosowania MO...

Nie powinno się wprowadzać żadnych innych metod oczyszczania jeśli ma się silne reakcje oczyszczające po MO. Mistrz zaleca odczekać 6 miesięcy. Jeśli Mistrz Ci tak napisał w konkretnym przypadku, to pewnie uznał to za zasadne.

Live przede wszystkim zanim zaczniesz coś robić i stosować to lepiej poczytaj książki i portal zdrowia - tam naprawdę wszystko jest.
http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-drog-oddechowych
Zapisane
Live
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 270

WWW
« Odpowiedz #2 : 12-05-2012, 20:01 »

Kończę czytać drugi tom, czytam portal i forum, ale nie zawsze uda się znaleźć to czego się szuka. Czasem trudno tez odszukać coś przeczytanego wcześniej - żeby sobie przypomnieć lub zweryfikować czy się dobrze zapamiętało. 
W książce nie ma informacji o mniejszej dawce dla dziecka.
Dziękuję Whena za link.
« Ostatnia zmiana: 12-05-2012, 20:05 wysłane przez Live » Zapisane
Live
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 270

WWW
« Odpowiedz #3 : 16-05-2012, 14:15 »

No dobra, znalazłam to:

Ze względu na to, że wątroba może nie być w stanie wydalić zbyt dużej ilości toksyn uwalnianych w trakcie samooczyszczania organizmu, Mikstury oczyszczającej nie należy stosować jednocześnie z innymi metodami oczyszczania, by się na siebie działanie tych metod nie nałożyło.

Nie wiem, czy to konkretnie przeczytałam wcześniej, bo nie ma tu nic o 3 ani o 6 miesiącach..., ale jest to ewidentnie sprzeczne z tym co robię: wprowadzeniem ziół na drogi oddechowe u mnie i u mojego dziecka po 1 miesiącu picia mikstury.

Co do mnie to pewnie te zioła odstawię
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22922.0

Natomiast co do mojeo synka
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22815.0

to bardzo proszę o odpowiedź,

PANIE JÓZEFIE, CZY PODTRZYMUJE PAN, ŻE MOŻNA MU TE ZIOŁA JUŻ TERAZ PODAWAĆ?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 16-05-2012, 14:28 »

Ależ skąd. Codziennie zmieniam zadanie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Live
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 270

WWW
« Odpowiedz #5 : 16-05-2012, 16:50 »

OK Panie Józefie, Pana zdanie dla mnie i na pewno dla wszystkich na tym forum JEST WAŻNE. Czasem, jak w tym przypadku, ma znaczenie nawet gdy zdrowy rozsądek podpowiada inaczej.

Jeśli Pan kiedyś zmieni zdanie w sprawie która mnie dotyczy, to bardzo proszę mi o tym napisać...
Zapisane
Warmik
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.01.2017
Skąd: wielkopolska
Wiadomości: 12

« Odpowiedz #6 : 16-01-2017, 19:43 »

Przez ostatni miesiąc piłem ziemię okrzemkową jako środek na oczyszczanie organizmu. Właściwie dzięki temu trafiłem na to forum i teraz chciałbym rozpocząć stosowanie MO. Docelowo miałem pić 5 łyżeczek ziemi okrzemkowej, doszedłem do 3 i już nie piję. Nie mam żadnych poważnych objawów oczyszczania, jedynie więcej zmian na twarzy. Nie wiem jak długą zrobić sobie przerwę, zanim zacznę pić MO, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Tydzień, dwa, miesiąc?
Zapisane
Kondek545
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31
MO: początek marca 2016
Skąd: Lubin
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #7 : 16-01-2017, 20:28 »

Krzywdę można sobie robić, nie pijąc MO.

Skoro:
Nie mam żadnych poważnych objawów oczyszczania
Jest to etap, w którym stosujemy MO.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!