Niemedyczne forum zdrowia
19-10-2018, 04:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ramówka Radiabiosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Alergia na pyłki  (Przeczytany 62417 razy)
Gerda

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #40 : 29-01-2016, 11:16 »

Praktycznie całe życie się odczulałem, ostatnim etapem tego były szczepienia co 1-5 tygodni wykonywane przez 4 lata. Żadne tabletki ani szczepienia nie pomagały a kasy szło na to zdecydowanie zbyt wiele. W końcu zdecydowałem, że przestanę się szczepić i co? Alergia przeszła... 4 rok i praktycznie 0 kichania w okresie wiosennym i letnim
Kozaczek
*

MO: 9.01.2011
Wiedza:

« Odpowiedz #41 : 29-01-2016, 22:52 »

Cytat
ostatnim etapem tego były szczepienia co 1-5 tygodni wykonywane przez 4 lata.

To z ciebie niezły kozak!
Asia61
*

MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:

« Odpowiedz #42 : 29-01-2016, 23:40 »

Wszyscy odczulający się na pyłki traw w ten sposób to nieźli kozacy. Niektórym pomogło. Wszystkich wyczyściło z kasy. smile

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Gerda

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #43 : 08-02-2016, 11:13 »

No właśnie... nie no, w sumie pomogło bo już nie kicham, a to że się nie odczulam to inna kwestia
Kozaczek
*

MO: 9.01.2011
Wiedza:

« Odpowiedz #44 : 08-02-2016, 20:17 »

Cytat
No właśnie... nie no, w sumie pomogło bo już nie kicham, a to że się nie odczulam to inna kwestia

Ale o co chodzi?
Basia33

MO: 09.07.2015

« Odpowiedz #45 : 27-02-2017, 22:59 »

Czy dla 2,5-letniego dziecka na nadżerki w błonie śluzowej nosa nadają się krople z alocitu? Jeśli tak, jak je stosować?
Syn ma wodnisty katar, który nasila się po spacerze na dworze, do tego ma powiększone migdałki. Chciałabym u niego zastosować krople z alocitu do noska i napar na drogi oddechowe. Czy mogę tak?
Syn jest nieszczepiony, nieleczony nigdy na nic, infekcje odchorowywał naturalnie. Ale od października ubiegłego roku męczył go nawracający ropny katar, który trwał nawet 2 tygodnie z różnym nasileniem. Do tego za pierwszym razem zaczęło się od gardła, chrypa i mocny kaszel, odchorował sam, popijał prawoślaz i robiłam mu inhalacje. Katar i kaszel minął, ale syn pochrapywał.
Po 2 tygodniach katar ropny wrócił i trzymał się przez ok. 2 tygodnie z różnym nasileniem, później znowu mijał na 2 tygodnie, aby ponownie powrócić. I tak do tej pory.
A teraz katar stał się wodnisty, przezroczysty i nasila się po spacerze. Uważam, że nabłonek w nosie jest uszkodzony przez poprzednie infekcje i teraz reaguje alergią na pyłki. Chciałabym to zagoić.
Syn od tygodnia pije MO i KB.

Proszę o jakąś podpowiedź co do stosowania u niego kropli z alocitu oraz naparu na drogi oddechowe.
« Ostatnia zmiana: 28-02-2017, 07:59 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Shadow
*

MO: 23.02.2015
Wiedza:

« Odpowiedz #46 : 28-02-2017, 00:06 »

W zimę też są pyłki? To raczej nie alergia, choć krople faktycznie mogłyby pomóc. Mam tak samo w zimę, gdy chodzę dość długo po dworze kiedy jest zimno. Leje mi się wtedy z nosa. Nie powinno tak być, choć nie znam dokładnej przyczyny. Przypuszczam właśnie uszkodzony nabłonek w jamie nosowej.

Raczej nie ma przeciwwskazań. Polecam zacząć od najmniejszej dawki:
http://portal.bioslone.pl/porady-medycyny-ludowej/krople_do_nosa

Co do naparu, to tu masz rozpisane dawki dla dzieci:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-drog-oddechowych
« Ostatnia zmiana: 28-02-2017, 08:08 wysłane przez Gloria » Zapisane
Basia33

MO: 09.07.2015

« Odpowiedz #47 : 28-02-2017, 16:31 »

Jaka jest najmniejsza dawka dla dzieci? Po 1 kropli do nosa czy więcej?
Zimą niestety też są pyłki - w lutym np. leszczyna i olcha.
« Ostatnia zmiana: 28-02-2017, 20:12 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Dyczkin

MO: 7.04.17 KB: 20.4.17

« Odpowiedz #48 : 25-04-2017, 02:23 »

Ja na szczęście​ nie odczulałem sie. W tym roku przeszedłem trzydniowy atak alergii, teraz zostal lekki katarek. MO stosuję od niedawna, zobaczymy jak będzie latem. "Zyrteksów" nie stosuję obecnie, poprzednimi latami zdarzało się.

Volenti Non Fit Iniuria
Antaress

MO: 06.2013, cała rodzinka i wnusia
Wiedza:

« Odpowiedz #49 : 06-05-2018, 23:04 »

Z wielką wdzięcznością (to dzięki Wam!) informuję, że mój syn, po latach borykania się z alergią na pyłki, po raz pierwszy w tym roku, nie ujawnia objawów alergii! Jest maj, wszystko pyli, a on kichnął jedynie kilka razy, smarknął delikatnie z odrobiną krwi i nic więcej! Zaznaczam, że regularnie od pięciu lat pije miksturę, staramy się jeść bez chemii, zero leków i właściwie to tylko tyle.
O naszych "przygodach" z alergią pisałam wcześniej, bywało bardzo groźnie...
Jednak jestem przekonana, że jedynie czystość jelit jest gwarantem pozbycia się alergii. A to wymaga czasu i konsekwencji w  działaniu. Polecam metody Biosłone wszystkim, którzy aktualnie borykają się z problemem alergii na pyłki.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!