Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ochrona danych osobowych studenta  (Przeczytany 3658 razy)
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« : 01-06-2012, 19:04 »

Chodzi mi głównie o to, czy istnieją jakieś miejsca, gdzie można legalnie sprawdzić, czy dana osoba jest studentem którejś uczelni w Polsce.

W rozmowie z nauczycielką, która od 30 lat gnębi psychicznie wybrane przez siebie dzieci - a teraz upatrzyła sobie moje dziecko - jako jeden z argumentów podałam, że osoba, którą uznała kiedyś za totalne dno z biologii, kończy teraz czwarty rok stomatologii z bardzo dobrymi wynikami. Pani była bardzo zdziwiona a przy następnej rozmowie próbowała mnie zgasić, że ja kłamię, bo ona sprawdziła i ta osoba nie jest studentem żadnej polskiej uczelni. Oczywiście ostatecznie to ja ją zgasiłam, bo ani przez chwilę nie twierdziłam, że ta osoba studiuje w Polsce.

Mogę dodać, że mąż/partner tej nauczycielki pracuje w kuratorium. Czy jest możliwość, że on ma dostęp do takich informacji i zrobił to dla swojej kobiety nielegalnie?
Czy może takie informacje są jawne, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać?
Jeśli ktoś ma fachową wiedzę w tym temacie, to bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej sprawy.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!