Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 18:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało.  (Przeczytany 16057 razy)
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« : 17-06-2012, 15:24 »

Jak Wasze nastroje, po przegranej kampanii czerwcowej? smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #1 : 17-06-2012, 23:55 »

No cóż, smutno. Nasuwa mi się na myśl brzydkie polskie powiedzenie, ale lepiej ugryzę się w język. msn-wink
Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Esz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46

« Odpowiedz #2 : 18-06-2012, 00:21 »

Dajcie spokój z tą piłką nożną. Straszne nudy.
Kto widział dzisiaj mecz Polska - Brazylia w siatkówce?
Piękny mecz i zwycięstwo naszych smile
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #3 : 18-06-2012, 08:42 »

No cóż, smutno. Nasuwa mi się na myśl brzydkie polskie powiedzenie, ale lepiej ugryzę się w język. msn-wink
Nic się nie krepuj. To Hyde Park!
Dajcie spokój z tą piłką nożną. Straszne nudy.
Kto widział dzisiaj mecz Polska - Brazylia w siatkówce?
Piękny mecz i zwycięstwo naszych smile
Coś pomieszałeś, bo faktycznie nasi wczoraj wygrali, tylko, ze z Dania i jednak w piłkę kopana. smile
« Ostatnia zmiana: 18-06-2012, 08:45 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #4 : 18-06-2012, 15:00 »

Zapisane
Elosa
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22.02.2012r.
Skąd: Lubuskie
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #5 : 19-06-2012, 08:15 »

Oczywiście, jest przykro, że nasi odpadli. Ale bądźmy sprawiedliwi grali pięknie (szczególnie z Rosją ). Nie można im w żadnym razie zarzucić, że im nie zależało, że się nie starali. Uważam, że dawno nie mieliśmy takiej drużyny za której grę od początku do końca meczu nie trzeba było się wstydzić. Wręcz przeciwnie z wypiekami na twarzy i emocjami sięgającymi zenitu przeżywaliśmy każdy mecz. Brakowało im tylko trochę szczęścia.... Moim zdaniem trenerowi Smudzie udało się nareszcie stworzyć zespół a nie rewię gwiazd futbolu europejskiego jak to drzewiej bywało.Powinien zostać i kontynuować to co tak pięknie zaczął.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #6 : 19-06-2012, 08:35 »

Cytat
Wręcz przeciwnie z wypiekami na twarzy i emocjami sięgającymi zenitu przeżywaliśmy każdy mecz.

Niby kto?
Reszta wpisu na tym samym poziomie.
Zapisane
Elosa
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22.02.2012r.
Skąd: Lubuskie
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #7 : 19-06-2012, 08:50 »

Krytykować - fajna rzecz i taka prosta :-). Jesteśmy narodem sfrustrowanych krytykantów?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #8 : 19-06-2012, 08:54 »

Nie wiem kim jesteśmy, ja piszę za siebie.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #9 : 19-06-2012, 09:31 »

Polska reprezentacja jest jak jądra.
Bierze udział ale nie wchodzi smile
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #10 : 19-06-2012, 11:41 »

Świetne, biologiczne porównanie! To Twoje?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
m.war
« Odpowiedz #11 : 19-06-2012, 13:03 »

Co Niemcy zrobili 12 lat temu po przegranych mistrzostwach? Nie śpiewali, że nic się nie stało, że zabrakło szczęścia, nie mówili, że trzeba zmienić trenera, że mamy kadrę tylko czegoś jej brak. Wzięli się do roboty, a konkretnie za szkolenie młodzieży. Polecam artykuł http://www.u21.pl/magazyn/ciekawostki/szkolenie-mlodych-pilkarzy-w-niemczech
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #12 : 19-06-2012, 17:14 »

Myślicie, ze polska duma zniosła by już na stanowisku trenera reprezentacji Niemca, który uporządkował by bagienko i nauczył odpowiedniego myślenia, bo to powód porażek?
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #13 : 19-06-2012, 19:21 »

Myślicie, ze polska duma zniosła by już na stanowisku trenera reprezentacji Niemca, który uporządkował by bagienko i nauczył odpowiedniego myślenia, bo to powód porażek?

A co tu pomoże trener reprezentacji? Myślisz, że José Mourinho sprawiłby nagle, że zaczniemy grać jak Hiszpanie? Powodem porażek jest PZPN i jego struktura rodem z PRL. Artykuł, który umieściłem pokazuje jak Niemcy zaczęli inwestować w dzieci i młodzież i dziś zbierają tego owoce. U nas inwestuje się w prezesa PZPN i jego pensję.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #14 : 19-06-2012, 19:58 »

Powodem porażek jest nieodpowiedni sposób myślenia piłkarzy. Środowisko może przeszkadzać albo pomagać ale nie jest to czynnik najważniejszy. Mourinho nie pomoże bo nie zna i nie rozumie Polaków, podobnie jak Beenhakker. W Niemczech jest kilku Trenerów, którzy mieli by szanse. To nie prawda, ze Niemcy zaczęli inwestować w szkolenie dzieci dopiero po porażkach około 2000r. Zawsze to było. PZPN w PRL akurat odnosił sukcesy. W RP zniszczono wszystko co było dobre z PRL-u, co można było wykorzystać. Spalona ziemia. W takich warunkach najszybciej odrastają chwasty, to tez teraz tak ten kraj wygląda a nie inaczej.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2012, 20:00 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #15 : 20-06-2012, 09:00 »

Irku jak myślisz dlaczego nasza reprezentacja w siatkówce męskiej odnosi sukcesy? Czy dlatego, że ma trenera z zagranicy? A może dlatego, że nasza Plus Liga to jedna z najlepszych lig świata? Spójrz więc na ekstraklasę? I co? Mistrz Polski odpada z Lewadią Tallin! To jest istota problemu, a nie to jaki trener tu przyjdzie. Przeczytaj uważnie artykuł, który poleciłem. Niemcy od porażki w 2000 r. zaczęli zajmować się młodzieżą. Tworzyć akademie futbolu przy każdej drużynie w Bundeslidze (wymóg konieczny aby grać w Bundeslidze!). A u nas co? Akademii futbolu dla dzieci jest kilka i działają kiepsko. Nie łudź się tym, ze przyjdzie super trener i zostaniemy mistrzami europy. Nie o zrozumienie tu chodzi, ale o to, że nie ma na kim budować kadry, nie ma zaplecza w postaci ligi, nie ma szkolenia młodzieży.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #16 : 20-06-2012, 10:19 »

Trener tylko po to żeby wskazać błędy i wytyczyć kierunek zmian. Nie może być Polakiem bo nie będzie znal innego sposobu myślenia, bo to bardzo trudne będąc częścią obecnego. Ja znam dwa kraje, dwie mentalności. Świetna rzecz. Zawodnicy są, przecież polowa to pierwsza liga europejska. Drużyny nie ma. Ci z Borussi grali swoje, Francuzi swoje a reszta tez swoje. Siatkówki nie da się porównać z piłką nożną, ze względu na inny charakter, siatkówka to mało drużynowa gra, nie wymaga tak dużej współpracy miedzy zawodnikami jak nożna. Właśnie współdziałanie w drużynie to slaby punkt Polaków. Ja tam fanem sportu nie jestem, bardziej interesuje mnie, dlaczego jedni na ogol wygrywają a inni na ogol przegrywają. Dlatego założyłem ten temat. Chciałem poznać Wasze zdanie z polskiej perspektywy. Na 100% chodzi o myślenie.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Aldona
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 13 maja 2011
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #17 : 20-06-2012, 10:31 »

To znaczy, że jak Niemcom nie szło to wzięli trenera z innego kraju? Z jakiego? Siatkówka to mało drużynowa gra? Szermierka jest mało drużynową grą. Siatkówka jest drużynowa.
Zapisane
Esz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46

« Odpowiedz #18 : 20-06-2012, 10:35 »

Irku czy Ty aby dobrze spałeś?
"siatkówka to mało drużynowa gra"

Takiej głupoty to ja dawno nie przeczytałem!

W siatkówce schemat gry oparty jest o drużynę, bo nie można sobie samemu odebrać piłkę, wystawić i zaatakować. To w piłce nożnej niektóre zespoły oparte są wręcz na jednym wyjątkowym piłkarzu, który potrafi przebiec całe boisko i strzelić bramkę.
« Ostatnia zmiana: 20-06-2012, 10:36 wysłane przez Esz » Zapisane
Tomasz4414
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: listopad 2011
Wiadomości: 63

« Odpowiedz #19 : 20-06-2012, 10:49 »

Nierozumiem całej tej dysputy, podniecania się tym co jest chore. Nie to miejsce nie ten czas.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!