Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 02:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Alternatywa dla mieszanki na drogi moczowe i nefroseptu  (Przeczytany 9699 razy)
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« : 21-06-2012, 21:19 »

Czy istnieje jakiś inny sposób na wyleczenie się z chronicznego zapalenia pęcherza niż picie mieszanki na drogi moczowe lub nefroseptu?

Od kilku dni piję mieszankę na drogi moczowe i z każdym czuję się coraz słabiej. Wypłukuje z organizmu nie tylko magnez, ale myślę, że i witaminy i minerały.
Pojawiły mi się drgania mięśni, tiki podczas snu i totalne osłabienie: dziś po przyjściu z pracy nie miałem na nic siły i musiałem od razu pójść spać, a w pracy totalny brak koncentracji, nawet z kojarzeniem problemy.
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #1 : 21-06-2012, 21:43 »

Cytat
Od kilku dni piję mieszankę na drogi moczowe i z każdym czuję się coraz słabiej. Wypłukuje z organizmu nie tylko magnez, ale myślę, że i witaminy i minerały.
Pojawiły mi się drgania mięśni, tiki podczas snu i totalne osłabienie: dziś po przyjściu z pracy nie miałem na nic siły i musiałem od razu pójść spać, a w pracy totalny brak koncentracji, nawet z kojarzeniem problemy.

Masz typowe objawy oczyszczania. Przechodziłam przez to samo. Po drugiej serii mieszanki na drogi moczowe objawy te ustąpiły (nie stosowałam slow magu).

Cytat
Pijąc kwiat wrzosu, trzeba pamiętać, że jest on diuretykiem i może się wyraźnie przyczynić do ubywania z organizmu magnezu.
Tylko magnezu? A inne minerały jak np. potas? Ciekawe czy inne zioła w mieszance też mają takie właściwości moczopędne i tym samym razem wypłukują z organizmu wiele mikro- i makroelementów?
Działanie diuretyków polega na wzmożonym wydalaniu jonów sodowych (Na+) http://pl.wikipedia.org/wiki/Leki_moczop%C4%99dne
Po wydaleniu sodu organizm jest zmuszony pozbyć się adekwatnej ilości wody, by utrzymać zakwaszenie płynów ustrojowych na fizjologicznym poziomie. Jeśli przy tym dochodzi do wypłukania magnezu albo innych minerałów (niż sód), to ma to związek z usuwaniem toksyn.

Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #2 : 21-06-2012, 22:48 »

A czy w pierwszych dniach te zioła wywoływały u Ciebie efekt przeczyszczający?
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #3 : 21-06-2012, 23:30 »

A czy w pierwszych dniach te zioła wywoływały u Ciebie efekt przeczyszczający?

Tego nie pamiętam. A nawet gdyby tak było, to ja nie skojarzyłabym tego z ziołami, ponieważ biegunki to była kiedyś moja codzienność.
A tak poza tym, czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Masz objawy oczyszczania i to jest normalne. U Ciebie tak wyglądają, należy to zaakceptować i przeczekać. Nie ma co panikować z byle powodu, a nawet należy się cieszyć, bo zdrowienie postępuje.
Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #4 : 22-06-2012, 08:49 »

A czy bardzo bym zgrzeszył, gdybym w okresie picia ziół wspomógł się jakimś zestawem witamin i mikroelementów?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #5 : 22-06-2012, 08:53 »

W chorobie ujmujemy.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #6 : 22-06-2012, 09:26 »

No ale wracając do tematu: jest jakaś alternatywa dla powyższych metod?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #7 : 22-06-2012, 09:42 »

A czytał książki?
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #8 : 22-06-2012, 09:59 »

W chorobie ujmujemy.

Ale ja nie jestem w chorobie, tylko zioła mi wypłukują minerały.

A czytał książki?

Czytał i to nie raz. Ale chętnie jeszcze raz wróci do odpowiednich rozdziałów.

Zaczynam się słaniać.. są 3 opcje:
- Odłożyć picie ziół do momentu aż będę silniejszy
- Pić je dalej, ale wspomóc się minerałami i witaminami
- Znaleźć alternatywę, która nie będzie tak osłabiać

Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #9 : 22-06-2012, 14:51 »

Cytat
Ale ja nie jestem w chorobie, tylko zioła mi wypłukują minerały.

Ano nie jesteś w chorobie. Chroniczne zapalenie pęcherza to taka rozrywka od czasu do czasu smile

Wszystkie choroby są spowodowane toksemią. Skoro tak bardzo reagujesz na mieszankę na drogi moczowe, to znaczy, że niezłe ilości toksyn są do wydalenia, a Ty jeszcze chcesz dokładać sztuczne suplementy. A potem pretensje, że tyle starań, a rezultatów nie ma.

Cytat
są 3 opcje:
Jest jeszcze czwarta opcja: zacisnąć zęby i przetrwać. Pociesz się, że większość z nas przez to przechodzi/ła.

Odłożyć picie ziół też można. Ja wprowadziłam mieszankę chyba po dwóch latach od rozpoczęcia MO (a może nawet i później).
Pamiętaj o KB. Uzupełnią te wypłukane witaminy i minerały.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #10 : 04-07-2012, 13:07 »

Ja po piciu Nefroseptu i mieszkanki na górne drogi oddechowe miałam wrażenie, że słabiej się czuje i mogę cały czas spać. Myślę, że organizm potrzebował po prostu wypoczynku, bo się oczyszczał. Zapaleń pęcherza już nie mam po zastosowaniu Nefroseptu. Niczym się wtedy nie suplementowałam.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!