Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 13:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co to może być?  (Przeczytany 11979 razy)
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« : 04-07-2012, 21:59 »

Mojej przyjaciółki mama od kilku dni ma problem z czymś co pojawiło jej się w buzi. Może i było wcześniej, ale dopiero teraz zaczęła odczuwać dyskomfort. Zaczęło szczypać. Jest na policzku od wewnątrz, który dziś nawet jej podpuchł i pod językiem. Bardzo rzadko chodzi do lekarza, ale przestraszyła się i poszła zrobić badania, do lekarza zaś dopiero pójdzie za dwa, trzy dni. Pracuje w USA i chyba będzie mogła gdzieś podjechać jak będzie miała wolne w pracy. W każdym razie cukier ma 124, zły cholesterol podobno wysoki, ale nie wiem ile, i hemoglobina trochę powyżej normy. Jedna grudka jest pod językiem, druga na policzku, ale bardziej rozlana i biała. Jej mama też ma paradontozę, ale powiedzmy, że pierwsze jej stadium.http://img812.imageshack.us/img812/2082/img4068ui.jpg http://img28.imageshack.us/img28/6532/img4074ym.jpg  http://imageshack.us/photo/my-images/819/img4075up.jpg/ http://img542.imageshack.us/img542/6407/img4076i.jpg
Czy Ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym?
« Ostatnia zmiana: 04-07-2012, 22:04 wysłane przez Beza » Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #1 : 04-07-2012, 22:31 »

A nie są to przypadkiem afty?
Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #2 : 04-07-2012, 22:35 »

Też tak na początku pomyślałam, ale nie. Myślałam też o opryszczce, ale też nie. Nie chciałam nic sugerować, ale jej mama ponoć mówi o włókniakach... Czy to mogą być właśnie one?
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #3 : 05-07-2012, 14:36 »

Czy ktoś z Was może na to zerknąć? Zależy mi bardzo na tym, bo chciałabym jej pomóc.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Loret
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007-2008. Obecnie nie stosuję.
Wiadomości: 415

« Odpowiedz #4 : 06-07-2012, 07:52 »

Moja znajoma miała coś podobnego na wewnętrznej stronie policzka o ile sobie przypominam,  był to mały twardy  biały guzek. Dentysta chirurg jej to usunął i założył szwy. Badanie histopatologiczne nie wykazało żadnych niepokojących zmian.
Zapisane

Zdrowie to nie egoizm, tylko mądrość.
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #5 : 06-07-2012, 08:43 »

Była wczoraj u dentysty, dziś ma jeszcze to skonsultować z innym, tak dla pewności. Ten pierwszy powiedział, że to grzybica jamy ustnej. Na szczęście ten temat na forum się już pojawił więc powysyłam jej linki do poczytania. Na pewno skorzysta.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Book
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: kwiecień2008
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #6 : 06-07-2012, 11:00 »

Też uważam, że to grzybica, z własnego doświadczenia wiem, że jest to bardzo uciążliwe i bolesne.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!