Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepionkowy holokaust wystąpienie Elizy Walczak w senacie 4.07.2012  (Przeczytany 24606 razy)
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« : 06-07-2012, 11:41 »

Szczepionkowy holokaust

Wystąpienie Elizy Walczak na posiedzeniu Senackiej Komisji Chorób 4.07.2012

EW: – Panie przewodniczący, panie i panowie senatorzy.

Jestem lobbystką zarejestrowaną pod numerem 197, lobbuję na rzecz praw pacjenta, gwarantuję prawa pacjenta zgodnie z obecną wiedzą medyczną. Zjednoczone Eksperymenty Społecznej Tolerancji dostały zgłoszenie ponad sześciuset prywatnych obywateli, reprezentuje tutaj w takim razie zwykłych szarych obywateli, potencjalnych pacjentów, którzy będą musieli poddać się prawu polskiemu. Głównymi problemami, na które wskazujemy w ustawie z 15 czerwca zmieniającej prawo o chorobach zakaźnych zasługuje na szczególne rozeznanie i nagłośnienie bezpieczeństwa z nią związanych. Już na pierwszy rzut oka widać dwie bardzo niepokojące zmiany, o których też mówili Państwo Senatorowie, wprowadzenie przymusu poddawania się szczepieniom spoza narodowego programu szczepień ochronnych, wprowadzenie przymusu poekspozycyjnego "profilaktycznego" przyjmowania leków. Czym jest według rządu tzw. profilaktyczne przyjmowanie leków, czy "farmakoprofilaktyka" jak tutaj Pan Minister mówił... Medycyna zna różne profilaktyki, od unikania zagrożeń, przez ruch, dobre odżywianie się, po zażywanie suplementów diety, ale szczepionki przed chorobą nas nie chronią, my dalej po szczepionce zachorujemy, tylko mamy szansę na przeżycie. Wydaje mi się, że użycie tutaj terminu "leczenie profilaktyczne" zostało użyte lekkomyślne, i określenie terapii pacjentów przewlekle chorych w celu zapobiegania pogłębieniu skutków choroby, jednakże nie jest to zapobieganie zachorowaniu przez zdrowego człowieka. Teraz sejm zgodził się na ustawę, która przymusi zdrowych ludzi do zgody na szczepienia nie wiadomo jakimi substancjami, o których dobrze wiemy, że mają skutki uboczne. Jak to jest możliwe, że za taką poprawką zagłosowali posłowie będący z zawodu lekarzami, w tym marszałek sejmu, Ewa Kopacz, która wcześniej uratowała nas od zbędnych, jak się okazało, szczepień. Podobno brakuje nam pieniędzy na lekarstwa na chorych. Dlaczego w takim razie pozwolimy na przymusowe aplikacje nieokreślonych specyfików zdrowym ludziom? Co z artykułami Konstytucji Rzeczpospolitej, które mówią, w artykule 38 "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia". Artykuł 39 Konstytucji polskiej "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym (...)

W tym momencie przewodniczący komisji przerywa przemawiającej: – Szanowna Pani! proszę o syntetyczną wypowiedź!

EW: – Przepraszam bardzo, ja mam przygotowaną...

Przewodniczący komisji natarczywie: – Chwileczkę, ale Pani pozwoli... Ja prowadzę tą komisję. Albo syntetyczne zabranie głosu i mówienie powiedzmy w materii tej ustawy, a nie o wystąpienie absolutnie takie polityczne i niemerytoryczne. Tak że bardzo proszę o krótką, merytoryczną wypowiedź.

EW: – Przepraszam bardzo, nie jestem senatorem, nie jestem prawnikiem, jestem socjologiem z zawodu i reprezentuję prawa chorych. Przepraszam, jeśli nie odnosi się do konwencji jakiej Państwo są przyjęci. Sprecyzowałam to jak najbardziej mogłam i bardzo teraz proszę o cierpliwość.

Przewodniczący komisji: – To proszę o syntetyczną wypowiedź.

EW: – Proszę o odwołanie się do art. 40 Konstytucji: "Nikt nie może być poddany torturom, ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się kar cielesnych. Art. 41. "Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i trybie określonych w ustawie", którą właśnie teraz Państwo gotujecie.

Co w ustawie jest naszym zdaniem niepokojące. Po pierwsze, zmiana definicji choroby zakaźnej, na co zgłaszali także Państwo uwagę, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwości ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co za tym idzie, nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli – art.2 ust. 2. Po drugie, określenie obowiązku szczepień ochronnych w art. 5, w sposób ogólny, przynosząc go na wszystkich obywateli, nie tylko na dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnymi - art. 5 ust. 1. Rezygnacja z fundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy – uchylenie. art. 21. ust. 9. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych, przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel, oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony przez GIS, gdyż on przewiduje rozszerzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie sa w projekcie ustawy w żaden sposób określone. art. 29a. Kontrowersyjny temat przymusu bezpośredniego, który był tutaj przez Senatorów także uwzględniony, wykonywany przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza, art. 36 ust. 2. Nie wiem jak naprawdę będziecie to Państwo egzekwować. Szóste, zniesienie uprawnień Ministerstwa Zdrowia co do wydawania rozporządzeń dotyczących procedur działań inspekcji sanitarnej.

Proszę Państwa, ja jestem Żydówką, przez 10 lat byłam w Izraelu, jestem jednym z twórców programów terapeutycznych, które odnoszą się do nowej medycyny, która ma początek w antycznej, i która stara się zapobiegać farmacji. Przymusowe leczenie kojarzy się nam z holokaustem. Tworzy się problem, proponuje rozwiązanie, bardziej ostateczne niż wynika ze zmyłkowych zapewnień. Tym razem, idąc z duchem miniaturyzacji i modernizacji, naturalne zagrożenia zastąpiono mikrobami wyhodowanymi w laboratoriach, dysze pryszniców strzykawkami, a trujący gaz toksynami lub żywymi mikrobami w szczepionkach. Postęp ten gołym okiem widoczny jest, wszak żyjemy w czasach wspomnianej już miniaturyzacji. I nieważne jest, że tacy lekarze, jak dochtór Rath z Niemiec, który przedstawia genologię problemu biznesu szczepień farmacji, odsyłając do dokumentów opublikowanych w "Profit Over Life". To są dokumenty norymberskie proszę Państwa, gdzie ukazuje się powiązanie dzisiejszych koncernów farmaceutycznych promujących szczepienia z obozami w Auschwitz, proszę państwa. Jest jeszcze jedna różnica z dawnymi i obecnymi sposobami na uleczanie Ziemi z nadmiaru ludzi i walką z naturą. Podczas holokaustu pod prysznic prowadzili zwykle żołnierze wrogiego państwa. [część zdania zagłuszona przez przewodniczącego komisji].

Przewodniczący komisji: – Szanowna Pani, proszę bardzo zmierzać do końca. Szanowni państwo, ogłaszam pięć minut przerwy.

EW: – Teraz pod igłę poprowadzą Polaków krajowi policjanci za zgodą polskich senatorów i polityków. Proszę w imieniu zwykłych obywateli, żeby tak się nie stało. Dziękuję za uwagę.

Przewodniczący komisji: – Nie będę komentował Pani wypowiedzi, bo jest, uważam, po prostu skandaliczna i myślę, że... proszę panią, nie ma pani prawa głosu w tej chwili. Nie ma pani w tej chwili głosu, dobrze?!

EW: – Ta ustawa jest skandaliczna, przegłosowana całkowicie, tylko jeden poseł z PiS [dwa, trzy słowa zagłuszone przez przewodniczącego] głosował przeciwko.

Reprezentuję pacjentów. Mówimy nie o prawie, nie o farmacji, nie o biznesie, mówimy o życiu ludzkim. Dotyczy to nas wszystkich. Przepraszam za takie zachowaniem, ale jestem bardzo wzburzona dzisiejszym postępowaniem i mówieniem o życiu ludzkim jak o cząstce podpisywania umów.


źródło: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tKd-Rx4JQ48

 

Zdjęcie R. Muchackiego pochodzi z serwisu senat.gov.pl. Zdjęcie wykorzystano niekomercyjnie, a nawet antykomercyjnie! Komentarz pochodzi od redakcji portalu Biosłone.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 11:49 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
scorupion
« Odpowiedz #1 : 06-07-2012, 12:00 »

Taka ludzka natura, dać szansę, a zeszmaci się natychmiast i w całości.
Zapisane
JoGa
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 23 sierpień 2008
Skąd: G.K.
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #2 : 06-07-2012, 12:31 »

David Icke - Nie szczep się! ... Dlaczego?
http://www.youtube.com/watch?v=N7Zeru6QAvk
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 12:41 wysłane przez JoGa » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #3 : 06-07-2012, 13:57 »

To przemówienie Pani Elizy warto upowszechniać wszędzie! Może jakas gazeta odważy się je opublikować?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 07-07-2012, 09:46 »

To przemówienie Pani Elizy warto upowszechniać wszędzie! Może jakas gazeta odważy się je opublikować?
Gazety żyją z reklam leków, więc ten wariant odpada. Jedyny sens to działania oddolne, czyli podgryzanie korzeni, bo bez nich to skurwysyństwo padnie i ludobójcy poniosą odpowiedzialność.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #5 : 07-07-2012, 10:38 »

Udostępniłam przemówienie na facebooku, mam nadzieję, że moi znajomi zrobią to samo i się "rozejdzie". Mam nadzieję , że inni Biosłonejczycy zrobią to samo.
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #6 : 07-07-2012, 20:26 »

Uświadamianie ludzi to skomplikowana sprawa, zwłaszcza gdy ludzie ci nie mają przyswojonej wiedzy choćby z portalu. Propaganda mafii medycznej skutecznie zaprogramowała umysły ludzkości i ciężko kogokolwiek przekonać do prawdy zwłaszcza jeśli ma sam szukać i przyswajać wiedzę. Ludzie są rozleniwieni i wolą brać to co podają im na tacy - bez wysiłku z ich strony i jak najmniejszym nakładem własnych sił, a energię wolą spożytkować na rozrywce. Dopiero jakaś tragedia może ich wyrwać z takiego letargu. Smutny
« Ostatnia zmiana: 07-07-2012, 20:28 wysłane przez Metaldaw » Zapisane

MO, KB, ZZO.
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #7 : 07-07-2012, 21:26 »

To przemówienie Pani Elizy warto upowszechniać wszędzie! Może jakas gazeta odważy się je opublikować?
Gazety żyją z reklam leków, więc ten wariant odpada. Jedyny sens to działania oddolne, czyli podgryzanie korzeni, bo bez nich to skurwysyństwo padnie i ludobójcy poniosą odpowiedzialność.
Tak, tylko te korzenie są stalowe. Potrzeba palnika a nie zębów!
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #8 : 07-07-2012, 21:33 »

Uświadamianie ludzi to skomplikowana sprawa, zwłaszcza gdy ludzie ci nie mają przyswojonej wiedzy choćby z portalu. Propaganda mafii medycznej skutecznie zaprogramowała umysły ludzkości i ciężko kogokolwiek przekonać do prawdy zwłaszcza jeśli ma sam szukać i przyswajać wiedzę. Ludzie są rozleniwieni i wolą brać to co podają im na tacy - bez wysiłku z ich strony i jak najmniejszym nakładem własnych sił, a energię wolą spożytkować na rozrywce. Dopiero jakaś tragedia może ich wyrwać z takiego letargu. Smutny

Niestety to prawda. Oto komentarz, jaki znalazłam na jednej z facebookowych stron (na temat zmian w tej ustawie, oczywiście):

Cytat
Szczerze mówiąc nie wiem do końca jak to wszystko ma działać i jak będą wyglądały w praktyce te zmiany, ale sama idea wydaje się słuszna. Ostatecznie tutaj to kwestia mojego zdrowia o które czasami sam nie potrafię zadbać (Jak zresztą prawie każdy w mniejszym czy większym stopniu) i jeśli nie wpadamy tutaj w skrajności super-zdrowego-trybu-życia to wolę zostać przymuszony do szczepienia na chorobę, zarażenie którą jest realnym zagrożeniem dla mnie jako ,,przeciętnego" Polaka, niż zginąć bo zapomniałem się zaszczepić, albo w ogóle o tym nie wiedziałem.

Totalna ignorancja i brak jakiegokolwiek samodzielnego myślenia. Ręce opadają.
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
scorupion
« Odpowiedz #9 : 07-07-2012, 21:47 »

Cytat
Niestety to prawda. Oto komentarz, jaki znalazłam na jednej z facebookowych stron (na temat zmian w tej ustawie, oczywiście):


Cytat
Szczerze mówiąc nie wiem do końca jak to wszystko ma działać i jak będą wyglądały w praktyce te zmiany, ale sama idea wydaje się słuszna. Ostatecznie tutaj to kwestia mojego zdrowia o które czasami sam nie potrafię zadbać (Jak zresztą prawie każdy w mniejszym czy większym stopniu) i jeśli nie wpadamy tutaj w skrajności super-zdrowego-trybu-życia to wolę zostać przymuszony do szczepienia na chorobę, zarażenie którą jest realnym zagrożeniem dla mnie jako ,,przeciętnego" Polaka, niż zginąć bo zapomniałem się zaszczepić, albo w ogóle o tym nie wiedziałem.

Totalna ignorancja i brak jakiegokolwiek samodzielnego myślenia. Ręce opadają

Klasyczny, młody, wykształcony leming z wielkiego miasta. Na dodatek socjalista aż miło. Brzydzę się normalnie.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #10 : 07-07-2012, 22:30 »

Cytat
Niestety to prawda. Oto komentarz, jaki znalazłam na jednej z facebookowych stron (na temat zmian w tej ustawie, oczywiście):


Cytat
Szczerze mówiąc nie wiem do końca jak to wszystko ma działać i jak będą wyglądały w praktyce te zmiany, ale sama idea wydaje się słuszna. Ostatecznie tutaj to kwestia mojego zdrowia o które czasami sam nie potrafię zadbać (Jak zresztą prawie każdy w mniejszym czy większym stopniu) i jeśli nie wpadamy tutaj w skrajności super-zdrowego-trybu-życia to wolę zostać przymuszony do szczepienia na chorobę, zarażenie którą jest realnym zagrożeniem dla mnie jako ,,przeciętnego" Polaka, niż zginąć bo zapomniałem się zaszczepić, albo w ogóle o tym nie wiedziałem.

Totalna ignorancja i brak jakiegokolwiek samodzielnego myślenia. Ręce opadają

Klasyczny, młody, wykształcony leming z wielkiego miasta. Na dodatek socjalista aż miło. Brzydzę się normalnie.
Ci co chcą Cie szczepić nie są socjalistami.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #11 : 07-07-2012, 22:41 »

Ci co chcą Cie szczepić nie są socjalistami.

I tak i nie. Z jednej strony to kapitalistyczni przedsiębiorcy, z drugiej strony rasowe hieny, które chcą sie przyssać do budżetowych pieniędzy. To taka najgorsza kapitalistyczno-socjalistyczna hybryda.

Lewicowość, socjalizmowatość to tendencja do tego by jak najwięcej spraw należało do kompetencji państwa, by państwo (lub inny społeczny twór, 'socio' czyli społeczny, np. UE) uczestniczyło w jak największej liczbie spraw, oczywiście kosztem wolności zwykłych ludzi, oczywiście kosztem ich kieszeni i jak się okazuje, także kosztem zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 07-07-2012, 22:45 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #12 : 07-07-2012, 22:57 »

Czy lewica, czy prawica, obojętne, dążą do zniewolenia i podporządkowania sobie mas. Maja tylko trochę inne sposoby.  W tym przypadku działa jednak tak zwana prawica. Scorupion niepotrzebnie napisał o lewicy, bo w ten sposób zadziałał na rzecz tych sil, którym własnie o to chodzi żeby ludzi dzielić.
Jeszcze, Heniek, z całym szacunkiem, w drugim akapicie mylisz się. W Polsce postrzega się oba nurty trochę inaczej niż w świecie, ze względu na świeżą historie. W Europie zachodniej, oba fronty zrosły się w całość i kręcą razem jak im się podoba. W Niemczech największych ciec w pakietach socjalnych i prawach pracowniczych ostatnich lat, dokonał Schröder czyli socjalista. ACTA to z kolei centroprawica itd.
« Ostatnia zmiana: 07-07-2012, 23:09 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #13 : 07-07-2012, 23:07 »

Właśnie, 'tak zwana prawica'. Jeśli prawica zwiększa podatki, udział państwa w życiu ludzi, to nie ma prawa nazywać się prawicą, ani nawet centroprawicą. Dziwny jest ten świat, w którym partie uchodzące za prawicowe zachowują się jak lewica.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #14 : 07-07-2012, 23:10 »

Uzupełniłem już po Twoim poście Heniek.
Lewica nie dbająca o klasy robotnicze nie powinna się nazywać lewica. Ogólnie bagno i propaganda, aktorstwo, władza i pieniądze, czyli codzienność, tylko nowoczesna. Społeczeństwa nie maja jeszcze na to odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 07-07-2012, 23:19 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Travis
« Odpowiedz #15 : 08-07-2012, 01:40 »

Wszelkie podziały tego typu zostały stworzone tylko dla szarej masy i pożytecznych idiotów. Dla mnie podział jest jeden, elita finansowa mająca wpływ na wszystko, pożyteczni idioci i kukły w postaci polityków oraz reszta żyjąca pod bańką systemową w mniejszym lub większym ubóstwie. Mamy tyle socjalizmu by nas okraść i kontrolować oraz mamy tyle kapitalizmu by nas okraść i kontrolować. Tymczasem ludzie zamiast zrozumieć gdzie jest problem, wyzywają się od lewaków i faszystów. Ja akurat skłaniam się ku pełnej wolności jednostki, ale to też za sprawą tego socjalistycznego wariantu, który w Polszy panuje, i daje ludziom ostro w kość. Pomijając to, że mamy idealnie dozowany kapitalizm, tak by można było bardziej nas wykorzystywać i tworzyć kult pieniądza, który odciąga ludzi od rzeczywistości.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #16 : 08-07-2012, 07:18 »

No i znowu Heniek przytomnie napisał, a wy schodzicie na manowce.
Socjalizmem nazwałem zachowanie gościa, który chce aby inni o niego dbali, nawet kosztem ograniczenia wolności i zdrowia, a co gorsze palant chce, aby dotyczyło to również mnie.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #17 : 08-07-2012, 11:19 »

Po czym poznać, że polityk kłamie?

Po tym, że otwiera usta.

Popatrzmy na takiego Palikota, politycznego kameleona oraz pozostałych członków Ruchu Palikota.

W Polsce kampanię przeciwko obowiązkowym szczepieniom prowadzi Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. "Występujemy w imieniu rodziców, którzy do tej pory musieli samotnie bronić się przed represjami ze strony bezdusznych urzędów w obronie praw do nietykalności cielesnej swoich dzieci" - czytamy w petycji skierowanej właśnie do ministra zdrowia.

Podpisało się pod nią 5 tys. osób; petycję wsparli też posłowie Ruchu Palikota.

Obywatele, nie dajcie się ogłupiać! Szczepionka to gigantyczny przekręt! Grypy nie ma! Jest tylko kasa koncernów farmaceutycznych!I poruta opozycji!


Kiedyś widziałem na YT film, w którym Palikot odpowiadajac na pytania dziennikarze wypowiedział się przeciwko szczepieniom (niestety w tej chwili tego filmu nie mogę znaleźć).

Ale jak przy tych wypowiedziach członków RPP głosował Palikot i pozostali członkowie jego partii w sprawie nowelizacji omawianej w tym wątku ustawy?

Wyniki głosowania są tu:
http://sejmometr.pl/glosowanie/826

Niestety Palikot głosował jak rasowy schizofrenik, za ustawą. Podobnie jak 39 posłów z jego partii. Nikt się nawet nie wstrzymał od głosu!

Niniejszym wnoszę o zarządzenie przymusowych badań psychiatrycznych posła Janusza Palikota, przeprowadzonych przez niezależną, nieskorumpowaną instytucję. To niedopuszczalne, żeby ludzie niepoczytalni decydowali o losie innych ludzi, zwłaszcza w polskim parlamencie.
« Ostatnia zmiana: 08-07-2012, 12:37 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #18 : 08-07-2012, 12:21 »

@Heniek

Równie dobrze takie badania musiałaby przejść Ewa Kopacz i wszyscy inni politycy. Na tym - niestety - polega polityka, że gra się pod publikę tylko wtedy kiedy trzeba.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #19 : 08-07-2012, 12:34 »

I większość lekarzy! Non stop podkreślają hasło "Po pierwsze nie szkodzić", a tymczasem bawią się cudzym zdrowiem, ryzykują nim, wciskają leki, nie tylko szczepionki, z mnóstwem skutków ubocznych i nie widzą alternatywy dla trucia pacjentów. Zbiorowa schizofrenia.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!