Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 13:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pokój zdrowia na chacie AQQ.  (Przeczytany 5048 razy)
Travis
« : 13-07-2012, 22:17 »

Od lat korzystam z AQQ, który ma zintegrowany chat oparty o protokół jabbera. Czasami tam wchodziłem i zakładałem pokoje odnośnie nurtujących mnie tematów. Ostatnio zacząłem zakładać pokój o nazwie: "Zdrowie - jedyna alternatywa dla chorób", w nadziei, że znajdzie się ktoś kto bardzo cierpi i potrzebuje tylko nakierowania na właściwy tor. Przez ten tydzień wchodzili głównie niereformowalni pacjenci, wychodząc jeszcze szybciej niż weszli, ale warto było cierpliwie czekać. Dziś przyszedł do mnie dość ciężki i klasyczny przypadek zrujnowanego zdrowia, osoba która już wiedziała, że medycyna jej nie pomoże, ale nie wiedziała gdzie szukać pomocy. Postawiłem więc drogowskaz, wprowadzając w podstawową wiedzę i podając jej źródło, czyli Józefa Słoneckiego w formie książek, portalu i społeczności internetowej. To był strzał w dziesiątkę! Odpowiednie nastawienie już było, brakowało tylko sterowników w postaci konkretnej wiedzy. Na ten moment osoba ta wciąga ze zrozumieniem wszystkie zasugerowane przeze mnie artykuły, że się uszy trzęsą, ale mnie, z zachwytu, że tak nie wiele było trzeba, tylko iskra! I chyba będzie mały rekord wzięcia zdrowia we własne ręce bez większej pomocy - 16lat.

"Podoba mi się to podejście, które w żaden sposób nie wmawia nam, że istnieje cudowny środek pomagający "

http://img88.imageshack.us/img88/5497/zdrowieaqq1.jpg

Teraz już wiem, że ten pokój to świetny pomysł, nawet dla 1 osoby na miesiąc! A niedługo administrator doda go do listy pokoi stałych i będzie lepiej widoczny. Będę tam siedział i czekał na podobny przypadek wymagający jedynie iskry. Po wykładach trafiłem już 3 takie osoby, które mają problem głównie z górnym odcinkiem na pierwszy rzut oka. Teraz piją MO i czytają portal a ja regularnie sprawdzam ich postępy, dodaje motywacji i rozwiewam wątpliwości.

Zapisane
Michałgd
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: nie stosuję
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #1 : 13-07-2012, 22:59 »

Dobra robota. A nawet bardzo.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #2 : 14-07-2012, 06:05 »

Cytat
Przez ten tydzień wchodzili głównie niereformowalni pacjenci,

Z moich obserwacji wynika, że na miksturę ludzie decydują sę dopiero w akcie desperacji, kiedy nic innego nie pomaga. Trudno im zmienić paradygmaty oraz pokonać lenistwo.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #3 : 14-07-2012, 09:01 »

Cytat
Przez ten tydzień wchodzili głównie niereformowalni pacjenci,

Z moich obserwacji wynika, że na miksturę ludzie decydują sę dopiero w akcie desperacji, kiedy nic innego nie pomaga. Trudno im zmienić paradygmaty oraz pokonać lenistwo.
Ja, nie próbowałem niczego innego przed MO. A lenistwo to oznaka choroby, wiec trzeba wybaczyć.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Travis
« Odpowiedz #4 : 14-07-2012, 12:03 »

Z moich obserwacji wynika, że na miksturę ludzie decydują się dopiero w akcie desperacji, kiedy nic innego nie pomaga. Trudno im zmienić paradygmaty oraz pokonać lenistwo.
Są i takie przypadki. Tutaj bardzo pomaga podstawowa świadomość prawdziwej roli medycyny, farmacji czy nawet systemu monetarnego, czyli żerowania na ludziach. Ja to wiedziałem, tylko nie miałem pojęcia o alternatywie jaką jest Biosłone.

Ps. Nie wiem dlaczego zapomniałem o tym wspomnieć, ale jest to druga osoba,
która po przekroczeniu progu tego pokoju zaczęła brać zdrowie we własne ręce.
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #5 : 19-07-2012, 21:18 »

Pokój otrzymał od administratora status stałego. Można teraz do niego wejść nie posiadając komunikatora AQQ.
Więc jeżeli ktoś by chciał to: www.jwchat.org , instrukcja niżej. Ja tam sobie siedzę i czekam na ludzi z problemami zdrowotnymi, którzy szukają zdrowia nie tam gdzie trzeba.



Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!