Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 17:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Białaczka, nowotwór krwi u niemowlęcia  (Przeczytany 6310 razy)
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« : 22-07-2012, 14:08 »

Zrobiło mi się bardzo smutno, gdy tę wiadomość usłyszałem. Niegdyś bliscy znajomi, teraz mieszkający w Italii mają małe, może roczne dziecko. Kilka dni temu dowiedziałem się, że ich dziecko ma nowotwór krwi. Zastanawiam się co mogło być przyczyną i jak można z takim problemem sobie radzić...

Gdy byliśmy u nich parę lat temu, Joanna była zapracowaną, ale pogodną kobietą, w moim wieku. Dość wyraźnie narzekała na problemy ze zdrowiem i złe samopoczucie. Mnie zaszokowało to, że ich śniadanie nie było za bardzo włoskie, ani nawet polskie: płatki z mlekiem. Joanna dodawała do nich siemienia lnianego. Wiedziała, że gdzieś jej dzwonią dzwony, ale nie wiedziała w którym kościele. Wtedy zaczynałem interesować się naukami Mistrza, więc zdradziłem jej adres bioslone.pl i wyjaśniłem tyle, ile sam wtedy rozumiałem. Sądzę, że nie miała jednak dostatecznie dużej motywacji, by się samodzielnie w zdrowotnych naukach zagłębić. Potem po roku zaszła w ciążę. Minął kolejny rok i gdy mieli odwiedzić rodzinę w Polsce, usłyszałem od Gianluca o chorobie najmłodszego syna. On sam też okazem zdrowia na pewno nie był.

Czy zdrowotne kłopoty rodziców mogą być aż tak niebezpieczne dla potomstwa? Dlaczego akurat niemowlę zapada na zdrowiu? Niestety nic nie wiem ani o diecie rodziców, ani o odżywianiu ich dziecka. Czy w ogóle tak małe dziecko ma szansę w niezbyt sprzyjających okolicznościach?
Zapisane

I'm going through changes
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!