Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 11:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Silne osłabienie  (Przeczytany 21055 razy)
Krysteeq
« : 22-07-2012, 15:03 »

Jestem prawie na końcu pierwszego etapu DP więc chyba jest to właśnie z tym związane choć nie jestem pewny. Piję MO w dawca 3/4, zaczynałem od dawki 1/4, zakraplam też nos Alocitem. Od wczoraj kiedy zjadłem kiszonego ogórka, dostałem silnego przelewania w jelitach, nie miałem biegunki, po prostu dziś jestem tak słaby. Mogę spać w nocy po 8 godzin, ale po staniu rano za jakieś 3,4 godziny znów chce mi się spać.

Sposób odżywiania:
Śniadanie jajecznica z 2-3 jaj, do tego trochę kapusty (nie kiszonej).
Obiad-Mięso, gotowane warzywa (nie mogę jeść większości surowych warzyw), mała ilość kaszy jaglanej bądź gryczanej
Kolacja-gotowane warzywa z kaszą lub omlet. Często jem też wafle ryżowe posmarowane masłem 
Do tego 1 KB z pestek dyni oraz siemienia

Obecnie nie stosuję żadnych leków. 2 tygodnie temu odrzuciłem wszelkie antydepresanty.
Nie miałem też żadnych reakcji po MO oprócz silnego osłabienia.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 22-07-2012, 15:06 »

Cytat
Nie miałem też żadnych reakcji po MO oprócz silnego osłabienia.
No, ale to jest jeden z typowych objawów działania MO.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Krysteeq
« Odpowiedz #2 : 22-07-2012, 15:30 »

Oo dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Myślę, żeby powrócić na parę dni do 1/2, a za jakiś czas znów zwiększyć dawkę do 3/4.

A co do moich jelit to nie miewam biegunkę bądź zaparć, ale strasznie denerwuje mnie to, że jak coś zjem to za jakiś czas przeważnie po każdym posiłku miewam gazy i czuje, że coś fermentuje. W każdym razie unikam takich rzeczy po których gazy są strasznie silne. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu się to ustabilizuje.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 22-07-2012, 16:00 »

Na pewno się ustabilizuje.
W taki wypadkach najlepiej jest przerwać stosowanie MO na kilka dni, a potem rozpocząć od 1/4 zalecanej dawki.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Krysteeq
« Odpowiedz #4 : 22-07-2012, 16:07 »

Serdecznie dziękuję za porady. Pozdrawiam 
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #5 : 22-07-2012, 17:59 »

Wafle ryżowe to syf.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #6 : 22-07-2012, 18:14 »

Cytat
Wafle ryżowe to syf.
Również uważam, że jest to śmieciowe jedzenie.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #7 : 22-07-2012, 18:29 »

Cytat
Wafle ryżowe to syf.
Również uważam, że jest to śmieciowe jedzenie.

Każda żywność przetworzona (czyt. kupione w opakowaniu) to śmieciowe jedzenie.
Zapisane
Krysteeq
« Odpowiedz #8 : 22-07-2012, 19:05 »

No dobra też się z wami zgadzam, ale powiedz mi co np. mam ze sobą brać w podróż jak będę jechał na wakacje, albo co brać do szkoły podczas kiedy skończą się wakacje ? Jakoś nie widzę brania do szkoły mięsa, surówek itd. 
Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #9 : 22-07-2012, 19:33 »

No dobra też się z wami zgadzam, ale powiedz mi co np. mam ze sobą brać w podróż jak będę jechał na wakacje, albo co brać do szkoły podczas kiedy skończą się wakacje ? Jakoś nie widzę brania do szkoły mięsa, surówek itd.  

No widzisz, a ja pakuję dwa schaby i trzy (cztery) jabłka.
Zapisane
Krysteeq
« Odpowiedz #10 : 23-07-2012, 08:30 »

Nie biorę dziś MO, ale stan dalej taki sam. Przypomina mi to stan w jakim byłem przed antydepresantami. Wgl. jak je odstawiłem(z dnia na dzień) to w pierwszym tygodniu była mega-euforia a później coraz gorzej aż do dziś.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #11 : 23-07-2012, 11:47 »

Pomyśl, że twój organizm jeszcze przez długi czas będzie się oczyszczał z tych antydepresantów, czyli będzie wydalał toksyny, które będą powodowały między innymi osłabienie organizmu i senność.
To długotrwały proces, a odstawienie MO ma tylko za zadanie nie pogłębiać bardziej tych dokuczliwych objawów oczyszczania.
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #12 : 23-07-2012, 12:51 »

Cytat
Przypomina mi to stan w jakim byłem przed antydepresantami. Wgl. jak je odstawiłem(z dnia na dzień) to w pierwszym tygodniu była mega-euforia a później coraz gorzej aż do dziś.

Takie są objawy odstawiania antydepresantów, zwłaszcza, że zrobiłeś to z dnia na dzień. Zwykle na ulotce leku są opisane objawy towarzyszące odstawianiu tabletek. Krysteq naprawdę musisz uzbroić się w cierpliwość: raz będzie lepiej, raz gorzej, ale z czasem zobaczysz, że tych dobrych momentów będzie coraz więcej. smile
Zapisane
Krysteeq
« Odpowiedz #13 : 23-07-2012, 16:07 »

Zastanawiałem się też czy nie włączyć Slow Magu, i chyba tak zrobię.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #14 : 23-07-2012, 17:54 »

Slow Mag na ten moment to akurat dobry pomysł.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Krysteeq
« Odpowiedz #15 : 24-07-2012, 08:01 »

Może nie powinienem się tym chwalić,a el od wczoraj znowu zacząłem z antydepresantem. Za szybko sobie to wszystko wziąłem. Przeczytałem Biosłone, napaliłem się na to wszystko, nie przeczytałem dokładnie ulotki i odstawiłem w zbyt krótkim czasie te tabletki. Mam zamiar brać je co 2 dni i potem zmniejszać dawkę.

Ehh a tak było dobrze, a teraz non stop ledwo chodzę i chce mi się spać.
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #16 : 24-07-2012, 21:26 »

Cytat
Może nie powinienem się tym chwalić,a el od wczoraj znowu zacząłem z antydepresantem.

Moim zdaniem niepotrzebnie. Skoro już odstawiłeś, gwałtownie, bo gwałtownie - trudno, to już trzeba było przy tym pozostać. Antydepresanty to świństwo. Im szybciej odpuścisz, tym lepiej. Wiem, bo sama to przerabiałam.
Zapisane
Krysteeq
« Odpowiedz #17 : 26-07-2012, 14:10 »

Może nie potrzebnie panikowałem, ale myślę, że ten stan powiększenia się depresji i senność spowodowany był silną toksemią. Już chyba pomału z tego wychodzę. W każdym razie za parę dni wyjeżdżam i nie chciałbym znowu mieć tego stanu więc MO na razie nie będę pił.

W każdym razie dziś kończę 1 etap DP i bardzo się z tego cieszę. Z moimi jelitami dużo lepiej, mogę już jeść surowe buraki i marchew.

Aaa co do antydepresantów to ich nie biorę już. Zresztą trochę to może głupie, ale nie pomyślałem nad tym. Nie dość że brałem antydepresant w dawce 1/3 to raczej efekt odstawienia pojawił by się po odstawieniu, czyż nie tak ? A nie po 2 tygodniach.

Myślałem też czy zamiast MO pić rano szklankę wody mineralnej z łyżką octu, myślicie, że to dobry pomysł ?

Aaa i wspomagam się też Slow-Magiem.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #18 : 26-07-2012, 16:04 »

Cytat
Myślałem też czy zamiast MO pić rano szklankę wody mineralnej z łyżką octu, myślicie, że to dobry pomysł ?
To dobry pomysł. A masz ocet własnej roboty, taki jest najlepszy.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #19 : 26-07-2012, 18:35 »

Zaraz, zaraz kolego. Skoro kończysz I etap DP to przecież dlatego jesteś zmęczony. Nie jest to raczej wina MO. Ja po wdrożeniu DP też odczuwałem zmęczenie i senność i nie mogła to być wina MO gdyż piłem ją już od 4 lat.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!