Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 16:48 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Konto Fundacji Bios³one  (Przeczytany 10805 razy)
Grzegorz
*

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 57
MO: 04.08.2006r
Sk±d: Burzenin
Wiadomo¶ci: 40

« : 15-08-2012, 03:16 »

Czy kto¶ z forum orientuje siê w kwestiach bankowych. W jakim banku by³oby najkorzystniej otworzyæ konto fundacji?
« Ostatnia zmiana: 15-08-2012, 11:03 wys³ane przez Mistrz » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #1 : 15-08-2012, 08:36 »

A które banki s± najbli¿ej Zarz±du? Chodzi o to, ¿e czasem trzeba co¶ uzgodniæ w banku i wtedy dobrze jest mieæ go pod rêk±. Tu powinna te¿ wypowiedzieæ siê ksiêgowa fundacji.
Zapisane

Timajos
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 304

« Odpowiedz #2 : 15-08-2012, 10:20 »

Prowadzê firmê ju¿ kilka lat i uwa¿am, ¿e najlepsze to konto, które ma dostêp przez NET. Jest tanie w utrzymaniu i ew. co trzeba rozwa¿yæ czy mo¿na tworzyæ subkonta bo to mo¿e byæ przydatne. Ja mam konto w mbanku i jestem zadowolony ale je¶li siê nie bierze kredytu. Mam dostêp do historii przelewów ze wszystkich lat. Zabezpieczeniem sa jednorazowe has³a sms. Pytanie do czego to konto ma byæ wykorzystywane, jak du¿o bêdzie przelewów na zewn±trz ile osób bêdzie mia³o dostêp do konta. Na pocz±tek ja za³o¿y³bym w mbanku, ew. Volkswagen Banku i w miarê jak bêdzie widaæ jak zmieniaj± siê operacje wtedy szukaæ bardziej dopasowanego konta.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Sk±d: Bawaria, kiedy¶ Strzelce Opolskie
Wiadomo¶ci: 576

« Odpowiedz #3 : 15-08-2012, 11:47 »

Firmy, fundacje, mog± negocjowaæ z Bankami indywidualne warunki prowadzenia kont. Trzeba, pój¶æ do kilku najbli¿szych, tych pod rêk± i pogadaæ. Oczywi¶cie musza byæ jakie¶ obroty, chocia¿ planowane. Je¶li chodzi o male kwoty to mo¿e ING siê sprawdzi, bo jest za darmo. Mam 4 Konta w ING ze 10 lat i jako¶ siê kreci, bo maja prawie zachodnie standardy.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, a¿ do bólu i g³upi jak but. Oj, raz zapomnia³o mi siê, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zas³u¿y³em. smile
m.war
« Odpowiedz #4 : 16-08-2012, 21:44 »

Czy kto¶ z forum orientuje siê w kwestiach bankowych. W jakim banku by³oby najkorzystniej otworzyæ konto fundacji?


Pracowa³em klika lat w banku i mogê pomóc.
Zapisane
m.war
« Odpowiedz #5 : 17-08-2012, 07:56 »

Je¶li mogê co¶ na szybko podpowiedzieæ to polecam banki spó³dzielcze. Du¿a grupa, bezpieczna i mo¿na negocjowaæ indywidualnie warunki.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!