Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Można już wpłacać na konto  (Przeczytany 136745 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #80 : 06-12-2012, 00:45 »

Jak wygląda sytuacja obecnie? Pytam, ponieważ podejrzewam, że - tak jak ja - większość ludzi chcących pomóc ma pewne wahania przed przelaniem środków.
Co prawda Mistrz już odniósł się do wątpliwości, ale i ja odpowiem, że bez wahania możecie przelewać środki. To nie są i nie będą pieniądze stracone, tak jak chcieliby przeciwnicy, bo wydawane są w konkretnym celu i są dokumentowane, a przecież chodzi nam o to, żebyśmy w tym świecie absurdu funkcjonowali z myślącymi ludźmi, a nie z baranami idącymi na rzeź.

Ja też jestem zaskoczony, bo jeszcze ze dwa miesiące temu zastanawiałem się, czy zbierzemy na tyle broszur, a tu nie dość, że udało nam się zebrać na broszury i koszty związane z wysyłką, moją pracą, to jeszcze dzięki waszemu wsparciu, klikacie i macie stronę fundacji, portalu, forum, no i radio wysyła dźwięki, a ten "czynsz" opłacamy co mieisąc.

« Ostatnia zmiana: 06-12-2012, 01:09 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #81 : 11-01-2013, 01:02 »

Mail laureatki konkursu RadiaBiosłone.
Cytat
Dokonałam rozliczenia podatku i przekazałam na waszą fundację 1% podatku  na rok 2013, z wdzięczności za wiedzę, którą udostępniacie i dzielicie się z ludźmi. To jest moje drugie podejście i chyba bardziej skuteczne niż dwa lata temu, kiedy pijąc miksturę po około paru tygodniach zrezygnowałam. Obecnie odstawiłam mąkę, piję miksturę i czekam na efekty smile
Serdecznie dziękuję sponsorowi książek i w ogóle całemu zespołowi tego przedsięwzięcia. Jestem pod wrażeniem. Iwona.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #82 : 30-06-2013, 20:39 »

Coś cisza tu we wpłatach ostatnio więc wpłaciłem stówkę.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #83 : 30-06-2013, 21:20 »

Ja mam zlecenie stałe ustawione i nawet nie muszę pamiętać o przelewie, a wsparcie idzie. ;-)
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #84 : 01-07-2013, 12:21 »

Ja również. To bardzo wygodne, szczególnie przy słabej pamięci.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #85 : 06-02-2014, 17:11 »

Mam świetną informację! Już mamy pieniądze na książkę "Zaświadczam samym sobą"!
 
U mnie osobiście powstaje wiele pytań, jaka przyczyna zdecydowała, że ów osoba wspomogła taką sumą pieniężną kolejną akcję naszej fundacji. Być może sam/a wyzdrowiał/a, a może idąc ku zdrowiu, nie zamierza już więcej marnować grosza na jakże słabiutkie, pełne wątpliwości metody, których pełno dookoła. Może metody Biosłone sprawiły, że ktoś najbliższy odzyskał zdrowie albo rodzina ma się dobrze? Z pewnością o u osoby tej jest chęć, żeby ten świat, w którym żyjemy był bardziej normalny, a nie taki chorobotwórczy? Naprawdę głośno myślę w tej chwili. Jedno jest pewne, że popiera propagowane tutaj zasady prozdrowotne i jest na pewno coś, co sprawiło, że otrzymaliśmy pieniądze na książkę.

Czy są to małe pieniądze, czy duże, z pewnością każdy oceni z własnej perspektywy. Dla nas darowizna ta o tyle jest cenna, że nie musimy już martwić się o wydanie książki "Zaświadczam samym sobą", a kolejne pieniądze, które na bieżąco od was wszystkich otrzymujemy, za co wielkie dla was podziękowania, możemy bez obaw wydawać teraz na wysyłkę paczek z broszurami i opłaty związane z serwerem.

Ponieważ nie wiemy, kto do fundacji wpłacił pieniądze, to właśnie tej anonimowej osobie bardzo, bardzo dziękujemy za te 3000 złotych, które wpłynęły na konto fundacji.

Jakże miłą, myślę dla nas wszystkich informację (w końcu będziemy mogli pokazać niedowiarkom i zwolennikom rozmaitych terapii nasze świadectwa) wczoraj również napisałem tutaj.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #86 : 08-02-2014, 20:44 »

Inicjatywa godna poparcia. Analizując to forum i środowiska alternatywne daję do przemyślenia pomysł wzięcia udziału również w tym środowisku. Miałam okazję słuchać audycji innych. Zapoznanie z forum wniosłoby nowe spojrzenie na sprawę dbałości codziennej o własne zdrowie.
« Ostatnia zmiana: 08-02-2014, 22:27 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #87 : 08-02-2014, 22:27 »

Ale o co chodzi?
Zapisane

Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #88 : 09-02-2014, 13:39 »

Chodzi o cykl wykładów.Np: bardzo interesująca jest cykl wykładów odnośnie boreliozy, i nazywa się
Akademia Boreliozy. A w oparciu o idee Biosłone cykl wykładów mógłby się nazywać np. Akademia Zdrowego
Życia. Poruszone tematy otworzyłyby oczy wielu ludziom.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!