Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 20:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Boję się MO  (Przeczytany 18658 razy)
polanka
« : 02-01-2008, 01:18 »

Już chyba ponad dwa lata zauważam u siebie objawy can.. Od roku bardzo się nasiliły, rok temu też zrobiłam test ze szklanką i wyszedł pozytywny.
Obecnie mam takie objawy:
gęsta ślina, ślina się ścina- takie dziwne to jest np. jak wypiję fantę, czy pasta do zębów też się ścina,
żółty język i biały u nasady
zaparcia, a później rozwolnienia
świąd i suchość skóry
śluzowate stolce- sorki za określenie
trądzik na twarzy od II gimnazjum (głównie zaskórniki), a od roku kiedy przytyłam też zmiany ropne ale nie duży (dermatolog nie przepisała antybiotyku), ostatnio też pojedyńcze krosty na plecach
bóle brzucha
wzdęcia
zgaga
krwawiące dziąsła, siniaki
lodowate stopy i ręce,
lampardzia skóra (jak jest zimno)
mroczki przed oczami
bardzo silny łupież
łuszcząca się skóra twarzy

no, a głównie chodzi o to że się chcę za siebie zabrać, tylko bardzo się boję pić MO po opisie Mika,
pisze że łyka ją już 6 msc i ma coraz więcej pryszczy - dołączone zdjęcia

i baaaaardzo się boję że z tego mojego średnio nasilonego trądziku zrodzi się takie coś jak mu  :zalamany:
już teraz unikam kontaktów towarzyskich i nienawidze swojego ciała więc obawiam się że psychicznie tego poprostu nie wytrzymam
Zapisane
mk-cafe
« Odpowiedz #1 : 02-01-2008, 09:18 »

Witaj,
 wydaje mi się, że jest to kwestia decyzji. Chcesz być zdrowa i wrócić do świata czy wolisz nadal cierpieć w samotności?
Poza tym wszystko co napisał Mistrz i dr Janus w swoich ksiązkach to informacje, na 100% to czeka nas tylko śmierc i podatki.
Oznacza to, że objawy oczyszczania MOGĄ  wystąpić ale NIE MUSZĄ. Jedni przechodzą to łagodniej a inni gorzej, jedni krócej a inni dłużej. Dlaczego z góry zaliczasz siebie do tej grupy w której będzie gorzej i dłużej?
Więcej wiaryi trochę marzeń, ze będzie lepiej. Tego Ci życzę w Nowym Roku  smile

Masz to naprawdę życzliwych ludzi, ktorzy chętnie pomogę, odpowiedzą na pytania, będą Cię wspierać słowem. Zaufaj!
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #2 : 02-01-2008, 11:07 »

Nie rezygnuj z oczyszczania  mój mąż ma podobne objawy jak Mike,ale powoli zaczyna to się poprawiać.Bierze MO od 3 tygodni.Przestał go boleć żołądek i niektóre plamy zaczynają blednąć chociaż na początku to się ostro wysypywały.Teraz ich nie przybywa,ale powiem ci ,że nie brał jeszcze mikstury to też już od roku miał plamy.Sam organizm zaczął wyrzucać :shock:
Zapisane

pozdrawiam Ania
cru
« Odpowiedz #3 : 02-01-2008, 11:34 »

ja piję miksturę już jakiś czas i powiem Ci, że troszke pogorszyła mi się skóra na twarzy, tzn. pojawiły się jakieś wypryski, ale radzę sobie z tym mydłem siarkowym i wiarą w to, że ta kuracja ma cel, szczytny cel jakim jest zdrowie za którym bardzo tęsknię smile wiem, że nie jest łatwo, ja też miewam załamania chyba jak każdy na początku, zwłaszcza kiedy te początki są trudne, ale pamiętaj, że nie jesteś sama, my wszyscy tutaj jesteśmy po to żeby się wspierać smile
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #4 : 02-01-2008, 11:53 »

Ja osobiście miałam 3 tygodnie zapalenie krtani,że nie bardzo mogłam mówić,ale mocno nie bolało.Poszłam do lekarza ,a on powiedział"zasadniczo to ja tu nic nie widzę" i dał mi coldrex którego nie brałam.Samo przeszło,drugim mniej przyjemnym objawem były swędzące upławy,ale po tygodniu i zastosowaniu lactovaginalu przeszły.Teraz chwilowo jest prawie spokój ,chociaż pobolewa mnie głowa i trochę uszy,ale nie jest to silny ból.Odczuwam też pęcherz moczowy i na to biorę tabletki ziołowe.Ale nie są to takie straszne objawy smile Teraz też chodzą po mnie "mrówki" i coś tam swędzi,ale delikatnie.Może nie byłam tak mocno zatruta ,bo od paru lat regularnie się odchudzam,a więc w jakiś tam sposób już wcześniej oczyszczałam organizm.Naprawdę warto spróbować biggrin Moim pierwszym dobrym skutkiem diety i MO jest ustąpienie uporczywych zaparć, a u męża biegunek :shock: niesamowicie to działa.
Zapisane

pozdrawiam Ania
polanka
« Odpowiedz #5 : 02-01-2008, 16:17 »

dzięki za słowa otuchy  smile
zamówiłam dzisiaj książkę o cand.,
na razie nie wiem od czego zacząć
dodatkowo cierpię na fobię społeczną więc jest mi trudno, no ale cóż na razie żyję  
poszłabym do jakiegoś lekarza, tylko nie wiem jakiego (mieszkam na Śląsku),
a wyjazd do P. Janus-a jest nie możliwy, właśnie ze względu na tą fobię  Smutny

[ Dodano: 02-01-2008, 16:23 ]
aaa i jeszcze (tylko proszę się nie obrażać, bo jak wiecie jestem początkująca),
jest wiele lekarzy medycyny naturalnej , pełno różnych technik oczyszczania i skąd ja mam wiedzieć która jest dobra?
poza tym często jest tak, że idę do lekarza (prywatnego ) i na początku wszystko fajnie, a jak terapia nie przynosi efektu albo cos się dzieje to nie wiedzą co powiedzieć.......
a u lekarza medycyny naturalnej nigdy nie byłam, a do bioenergoterapeuty itp. też nie chodzę, ze względu na moją wiarę- chrześcijaństwo no i mój pogląd...

[ Dodano: 02-01-2008, 16:26 ]
i jeszcze...
co do diety np. ta z tej strony http://www.gronkowiec.pl/dieta.html jest zupełnie inna niż polecana tutaj  confused
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #6 : 02-01-2008, 17:28 »

Polanko a co powiesz na taką fobię:nie mogę chodzić do komunii,chociaż jestem praktykującą katoliczką ,bo przyprawia mnie to prawie o zawał?Też nie byłam u energobioterapeuty,ale w to wierzę .Sama wiele razy przykładałam ręce do bolącej głowy mojego męża gdy miał migrenę i ból łagodniał.To nie jest szarlataneria ,ale trzeba trafić na "fachowca" z polecenia. smile
Zapisane

pozdrawiam Ania
żmijka
« Odpowiedz #7 : 02-01-2008, 18:20 »

Cytat od: polanka
zamówiłam dzisiaj książkę o cand.,

A jaką ?
Zapisane
polanka
« Odpowiedz #8 : 02-01-2008, 20:42 »

tą najnowszą dr. Janusa
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.11.2006
Skąd: Beskidy
Wiadomości: 243

« Odpowiedz #9 : 02-01-2008, 20:53 »

Cytat od: polanka
a do bioenergoterapeuty itp. też nie chodzę, ze względu na moją wiarę- chrześcijaństwo

Polanka, a co to ma do rzeczy? Już ktoś na tym forum pisał tak o lekach homeopatycznych. Jestem katoliczką, ale mi to nie przeszkadza.
A bać się MO naprawdę nie musisz. Przecież zawsze możesz przerwać.
Pozdrawiam.
Zapisane
żmijka
« Odpowiedz #10 : 03-01-2008, 22:26 »

Cytat od: polanka
zamówiłam dzisiaj książkę o cand.,
Cytat od: polanka
tą najnowszą dr. Janusa

Polanka, przeczytaj ksiązki pana Sloneckiego, bo MO to jego dziecko.
Rozjaśni ci się.
Pozdrawiam.
Zapisane
polanka
« Odpowiedz #11 : 14-01-2008, 08:21 »

nie piszę nic bo czekam na tą książkę i czekam  

dzisiaj kończę 20 :przestraszony:  ale postanowiłam od 20 zdrowo żyć  :ok:
Zapisane
taszczyk
« Odpowiedz #12 : 14-01-2008, 10:46 »

Cytat od: Grażyna
Nie bój się, Polanko, żadnych takich dramatycznych objawów nigdy nie miałam.
Mojego męża mikstura dosłownie powaliła, na razie jest wrakiem. Kasłał dwa miesiące, lało mu się z nosa, teraz wszystko go boli, ma problem ze wstaniem z łóżka. Mam jednak nadzieję ze z tego wyjdzie.
Zapisane
Urszulka
« Odpowiedz #13 : 14-01-2008, 10:51 »

Witaj polanko. Niektorzy znaja mnie juz. Ja nie pije MO jednak korzystam z naturalnej medycyny. Napisze tak. Przekonanie, wiara nie maja tutaj nic do rzeczy jesli chodzi o NASZE zdrowie. Mam doswiadczenie z bardzo powazna choroba i gdyby nie moja decyzja o naturalnej metodzie leczenia nie byloby mnie juz wsrod Was. W zwazku z tym polecam naprawde nature bo to Bog dal nam wlasnie roslinki i z nich nalezy korzystac. Zycze zdrowka i wytrwalosci , bo mnie czasami jej brakuje ale ludzie na forum zawsze pomoga. Pozdrawiam milutko
Zapisane
Marko67
« Odpowiedz #14 : 14-01-2008, 11:57 »

Hej Polanko czego ty sie boisz  confused MO wypiłem dziś trzeci raz zapewniam Cię że jest smaczne :ok: poza tym pomyśl ile może zdziałać dobrego - naprawdę szkoda czasu .
Zapisane
polanka
« Odpowiedz #15 : 16-01-2008, 09:04 »

książka dotarła, przeczytałam jednym tchem i szczerze mówiąc się zawiodłam-
myślałam że w tej książce będzie wszystko o diecie, oczyszczaniu itp, a o MO trzeba kupić kolejną książkę  :looka: no cóż muszę przestudiować forum i stronę internetową
Zapisane
Narbis
« Odpowiedz #16 : 16-01-2008, 15:05 »

A ja cię polanko rozumiem. Piłam miksturkę przez 4 miesiące, ale miałam coraz wiecej wyprysków. Nie mogłam tego znieść więc przestałam. I po pewnym czasie wypryski znikneły. Moja ciocia (która mnie do tej miksturki namówiła) powiedziała, że organizm sie oczyszcza i toksyny wychodzą w formie wyprysków. Czy to prawda, nie wiem. Ale teraz czuję się coraz gorzej (przy piciu miksturki czułam sie bardzo dobrze). zrobiłam badania i mam pewność, że mam kandydę. I teraz bardzo poważnie zastanawiam się do powrócenia do miksturki, gdyż wole się dobrze czuć i mieć wypryski, niż byc wrakiem i mieć ładną twarz.
Zapisane
żmijka
« Odpowiedz #17 : 16-01-2008, 18:16 »

Cytat od: Narbis
wole się dobrze czuć i mieć wypryski, niż byc wrakiem i mieć ładną twarz.

Oto rozsądna czternastoletnia osóbka.  Tak dalej, Narbis. Masz ogromną szansę, że będziesz się dobrze czuć i mieć przy tym ładną twarz.  biggrin
Pozdrawiam.
Zapisane
jaca
« Odpowiedz #18 : 16-01-2008, 19:27 »

witam
mam pytanie; czym jest często wymieniany na tych stronach, preparat MO ?
pozdrawiam Jacek
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #19 : 16-01-2008, 19:47 »

MO to skrot od Mikstury Oczyszczajacej
a tutaj masz wyjasnienie co to jest za cudo
http://bioslone.pl/mikstura
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!